POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.05.2020, 08:51:44] • Polska

Nowość! Ściereczka Vileda Mikrofibra Ultra Fresh – dłuższa świeżość dzięki formule Antibac

Nowość! Ściereczka Vileda Mikrofibra Ultra Fresh – dłuższa świeżość dzięki formule Antibac

fot. Organizator

Porządki ze ściereczką Mikrofibra Ultra Fresh to sama przyjemność. Antybakteryjna formuła Antibac (napylenie ściereczki jonami srebra) sprawia, że ściereczka dłużej zachowuje świeżość i nie przyjmuje przykrego zapachu. Jest wyjątkowo chłonna i czyści skutecznie każdą powierzchnię, dzięki mikroaktywnym włóknom, które doskonale usuwają nawet uporczywe zabrudzenia. I to bez stosowania detergentów.

Ściereczką z mikrofibry usuniesz 99% bakterii najczęściej występujących w naszych domach i to przy użyciu wyłącznie ciepłej wody1. Dlatego idealnie sprawdzi się podczas twoich codziennych porządków. Ściereczka Mikrofibra Ultra Fresh jest bardzo trwała – ma starannie obszyte brzegi, które dodatkowo przedłużają jej żywotność. Bez problemu możesz ją wyprać w pralce, w temperaturze 60˚C. Aby jak najdłużej zachować jej właściwości, podczas prania nie stosuj środków zmiękczających. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki ściereczki w różnych kolorach: zielonym, różowym i niebieskim. Możesz skorzystać z kodowania kolorami, zalecanego przez ekspertów Viledy, i przypisać określony kolor ściereczki do sprzątania danego pomieszczenia w domu.

Cena: opakowanie 3 sztuki, 10,99 zł
Producent: Vileda
Więcej na: www.sklep.vileda.pl/produkt/sciereczka-vileda-mikrofibra-ultra-fresh-3-szt.php

Anna Rogoźnicka
Senior PR & Content Marketing Specialist


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje o awarii sieci wodociągowej w ul. Granicznej przy nr. 8. Przerwa w dostawie wody do nieruchomości przy tej ulicy nastąpi na odcinku od ulicy Roosevelta do ulicy Miarki. Przewidywany termin usunięcia awarii – dziś piątek 3 lipca do godz. 15.00. ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■