POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [04.04.2020, 19:20:09] • zachodniopomorskie

„Złota Inżynier” z Wydziału Elektrycznego ZUT

„Złota Inżynier” z Wydziału Elektrycznego ZUT

fot. Organizator

Znamy laureatów plebiscytu „Złoty Inżynier Przeglądu Technicznego". W kategorii „Młody Inżynier" statuetkę otrzymała mgr inż. Ewelina Chołodowicz z Wydziału Elektrycznego ZUT.

„Złoty Inżynier" to nagroda przyznawana wybitnym inżynierom, twórcom techniki, wynalazcom i organizatorom życia gospodarczego kraju, która upowszechnia ich dokonania. Nagroda promuje dorobek polskich inżynierów i zwraca uwagę na ich rolę w budowaniu innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki. Tytuły przyznawane są m.in. w kategoriach: high-tech, zarządzanie, menadżer, ekologia, nauka i jakość, edukacja.

Jury konkursowe doceniło wybitne osiągnięcia naukowe Eweliny Chołodowicz m.in. współautorstwo 10 artykułów naukowych, pierwszą nagrodę za pracę inżynierską w ogólnopolskim konkursie „Młodzi Innowacyjni 2018", udział w projektach „Najlepsi z najlepszych 3.0", stypendium Ministra i Nauki Szkolnictwa Wyższego oraz Prezydenta Miasta Szczecin.

Ewelina Chołodowicz jest absolwentką automatyki i robotyki Wydziału Elektrycznego ZUT, który ukończyła w 2019 roku. Obecnie jest studentką pierwszego roku Szkoły Doktorskiej ZUT i prowadzi badania dotyczące m.in. modelowania oraz optymalizacji przepływu towarów w systemach magazynowych. Jej naukowe zainteresowania obejmują układy hybrydowe, systemy czasu dyskretnego oraz teorię sterowania.

Pasję do nauki łączy z zamiłowaniem do sportu i zdrowego stylu życia. Najczęściej praktykuje kalistenikę oraz treningi siłowe.

Mateusz Lipka
Rzecznik prasowy ZUT


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Niedziela [05.04.2020, 10:37:08] • [IP: 62.69.251.***]

z ZSW jest? Fajna blondi, można sobie zycie układać.

Gość • Niedziela [05.04.2020, 08:44:10] • [IP: 176.221.122.***]

Sam jesteś towar.

Gość • Sobota [04.04.2020, 20:37:10] • [IP: 31.11.130.***]

Brawo. Mądra i ładna. Towar reglamentowany.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■