POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [22.03.2020, 16:08:10] • Świnoujście

Mieszkaniec: Bezmyślność do kwadratu!

Mieszkaniec: Bezmyślność do kwadratu!

fot. Czytelnik

W czasie zagrożenia koronawirusem wzmogły się środki ostrożności, unikamy skupisk, kolejek, bez potrzeby nie chodzimy do urzędów, po prostu staramy się zostać we własnych domach. Tymczasem ENEA wysyła swoich pracowników "w teren"- mają prowadzić odczyty liczników wizytując setki mieszkań!

- Kompletną bezmyślnością zabłysnęła ENEA, wysyłając swoich pracowników do setek, tysięcy mieszkań i do kontaktu z tysiącami osób!
Przecież mogą być potencjalnymi nosicielami wirusa albo mogą mieć kontakt z osobami poddanymi kwarantannie.
Czy nie można było okresowych odczytów liczników zorganizować w inny, bezpieczny sposób?- pisze Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Środa [25.03.2020, 12:41:56] • [IP: 176.221.122.**]

Przyklejcie kartki ze stanem licznika na drzwiach i po sprawie

Gość • Środa [25.03.2020, 10:54:04] • [IP: 31.11.128.*]

ja mam licznik w domu.

Gość • Środa [25.03.2020, 00:47:22] • [IP: 176.221.123.***]

Liczniki nie są w mieszkaniach, tylko na korytarzach. Jak ten czytelnik doliczył się setek tysięcy mieszkań w Świnoujściu? Albo dostał te dane od Kidawy

Gość • Wtorek [24.03.2020, 10:12:14] • [IP: 62.69.254.**]

hehehhehhe za pierwszym razem juz zrozumiałam, ach Czytelniku...

Gość • Wtorek [24.03.2020, 10:05:54] • [IP: 89.151.38.***]

A jak nazwac zamiary Kidawy aby wysłac 38 mln.Zdrowych ludzi na badanie ?? Chyba tylko po to aby zablokowac Słizbę Zdrowia albo zakazić miliony polakow.

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 15:21:28] • [IP: 176.221.122.***]

czytelnik komunista pod wlosami mniej niz zero... niektorzy powinni siedziec w izolacji od internetu bo jeszcze zrobia krzywde innym ehh... czytelniku dorosnij

Gość • Poniedziałek [23.03.2020, 07:24:52] • [IP: 176.221.122.***]

Niech czytelnik nauczy się czytać ze zrozumieniem.Przecież pisze jasno" prosimy o kontakt pod nr. telefonu" dzwonisz i podajesz stan licznika.

Gość • Niedziela [22.03.2020, 19:00:53] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [22.03.2020, 17:38:55] • [IP: 176.221.123.***] jesli duda znow zostanie prezydentem to jak mamy normalnie zyc? wyborow nie organizuje sie w jeden dzien. wszystkie kraje przekladaja a u nas pis doskonale wie, ze lemmingi pisowski pojda nawet w ogien za partia. ludzie inteligentni zostana w domu - ale kto glosuje na kult kaczora kazdy wie, wyksztalceni ludzie to nie elektorat pisu.

Gość • Niedziela [22.03.2020, 17:38:55] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [22.03.2020, 17:15:16] • [IP: 176.221.123.**] A jak nazwac zbrodnicze zamiary sekty żeby w maju odbyły sie wybory prezydenckie??miliony ludzi na ulicach i przy urnach./////tobie chyba sie w glowie gotuje i nie widzisz problemu z wirusem tylko tvn i nie wychodzisz z domu, zobacz innych ludzi, boją sie wirusa i smierci ale ty masz to gdzies bo dla ciebie najwazniejsza jest jakas partia i te pierdoły zamiast normalnie żyć

Gość • Niedziela [22.03.2020, 17:36:12] • [IP: 176.221.123.***]

nie wpuszczac nikogo do domu to moze byc zarazony albo zlodziej

Gość • Niedziela [22.03.2020, 17:15:16] • [IP: 176.221.123.**]

A jak nazwac zbrodnicze zamiary sekty żeby w maju odbyły sie wybory prezydenckie??miliony ludzi na ulicach i przy urnach.

Oglądasz 1-11 z 11
■ Informujemy, że organizowana przy targowisku miejskim (ul. Kołłątaja) impreza plenerowa "Pchli Targ", zaplanowana na 4. i 25. kwietnia br się nie odbędzie ■
■ Świnoujście: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 03.04.2020, godz. 20:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w m. Świnoujście: 0 liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 93 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 15 ■ Od 27 marca 2020 r. 14-dniową obowiązkową kwarantanną objęte będą również osoby przekraczające granice, na co dzień pracujące w państwie sąsiednim ■ XXVIII sesja RM odwołana. Szanowni Państwo, uprzejmie zawiadamiam, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju i kolejnymi obostrzeniami w świetle Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 522), odwołuję XXVIII sesję Rady Miasta Świnoujście, która zaplanowana była na dzień 26 marca 2020 r. Z poważaniem Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Jabłońska ■