POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [04.12.2019, 11:15:18] • Świnoujście

Od 6 do 8 grudnia Długie Mikołajki w Cinema3D!

Od 6 do 8 grudnia Długie Mikołajki w Cinema3D!

fot. Organizator

Od piątku 6 grudnia do niedzieli 8 grudnia w kinach sieci Cinema3D odbędą się Długie Mikołajki. W ciągu trzech dni najmłodsi kinomani będą mogli wybierać w propozycjach na bardzo udany familijny seans pełen emocji, śmiechu i widowiskowych scen.

Dla wielbicieli Disneya sieć Cinema3D przygotowała najnowszy megahit kultowego studia, czyli animowaną bajkę „Kraina lodu 2" z Anną i Elsą w roli głównej. Na dzieci czeka również kilka premierowych propozycji. „Śnieżna paczka" od twórców filmów o Minionkach to przepięknie zanimowana komedia o pewnym lisie polarnym, który pragnie zostać najsłynniejszym... psim kurierem. Przy okazji starań natrafia na spisek nikczemnego Doktora Morsa. Takiego złoczyńcę trzeba pokonać! Na szczęście przyjaciele aż rwą się do pomocy! Z kolei w filmie „Ratujmy Florę" poznajemy historię dziewczynki oraz jej wyrośniętej przyjaciółki, czyli... tytułowej słonicy. To wzruszająca, zabawna opowieść o naprawdę nietypowej znajomości. Zaś „Młody renifer Alex" to niesamowicie prawdziwa opowieść o pewnym reniferze. Kamera śledzi jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem tajgę.

Czy będzie to idealny kandydat do ciągnięcia sań Świętego Mikołaja?

Szczegółowy repertuar seansów filmowych na Długie Mikołajki w Cinema3D od 6 do 8 grudnia br. znajduje się na stronie www.cinema3d.pl

Natalia Kaleta-Nguyen
PR Manager


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Czwartek [05.12.2019, 18:21:36] • [IP: 188.146.182.**]

21:57 słuszne marzenia o kinie ambitnych filmów, ale dziś mierzy się wszystko kieszenią. W naszym mieście inteligencji, ludzi z kulturą jest mało.Na domiar złego usunięto z mux-u 3 TVP Kultura, dzięki której można było obejrzeć klasykę kina, np.Bergmana, Felliniego, Hitchcocka. 12 lat temu usunięto z eteru w Ś-ciu Pr.2 Pol Radia z muzyką poważną i jazzem. Proces prostaczenia i osłabiania tożsamości narodowej trwa (bo polskość jest umacniana kulturą).

Gość • Czwartek [05.12.2019, 02:18:55] • [IP: 188.146.182.**]

Boże Narodzenie jako renifery, śnieżek... Nie będę tego wdeptywał w ziemię, ale jednak poradzę rodzicom, by wybierali dla dzieci coś bardziej duchowego i zbliżonego do sensu Bożego Narodzenia. A swoją drogą szkoda, że na Placu Wolności nie będzie stajenki bożonarodzeniowej, lecz jakieś dziwactwa jak makiety prezentów.

Gość • Środa [04.12.2019, 21:57:18] • [IP: 62.69.252.**]

Po pierwsze taki wypad w weekend kosztuje a tak poza tym to ten weekend powinien być za 12 zł ponieważ teraz odbywa się Europejska Akademia Filmowa a rok temu wszystkie bilety w Polsce do każdego kina były po 12 zł. Pamiętam bo byłam wtedy na filmie Sully i duża sala była wypełniona po brzegi. Może częściej powinny być takie weekendy tańsze w kinach, w każdym mieście kilkanaście razy w roku powstają specjalnie tanie weekendy po 10 zł a u nas jak zwykle cisza. Ponadto brakuje dobrego kina niezależnego. Miasto Świnoujście powinno pomyśleć o dodatkowym kinie gdzie można pójść na dobry film czy nawet zagraniczny. Najczęściej muszę jeździć na takie filmy do Szczecina bo np taki film jak Irlandczyk czy Ad Astra nie znalazło u nas miejsca. Takie małe kino kameralne z dwiema czy trzema salkami po 50 miejsc byłoby idealne na takie filmy i nie musiałaby by być od rana ale np od popołudnia i całe weekendy

Gość • Środa [04.12.2019, 18:42:04] • [IP: 185.210.38.***]

Taka wycieczka z dwójką dzieci to koszt ponad 80zl, wiecznie sale puste to jeszcze trzeba ceny podnieść. Ciekawy tok myślenia :)

Gość • Środa [04.12.2019, 15:38:52] • [IP: 178.238.246.***]

Dajcie spokój z tym kinem. Chciałem puść na film" Ad Astra" to ani jednego sensu w Ś-ciu nie było.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■