POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [01.12.2019, 15:27:59] • Świnoujście

UM: Wydłużony termin przetargu na przebudowę ul. Modrzejewskiej

Termin składania ofert przez zainteresowanych wykonawców przebudowy ul. Modrzejewskiej na Warszowie został wydłużony do dnia 9 grudnia br.

Wcześniej planowane otwarcie ofert wyznaczone było na 21 listopada. W związku z zapytaniami i koniecznością udzielenia odpowiedzi zainteresowanym oraz koniecznością wprowadzenia zmian w specyfikacji istotnych warunków zamówienie został on wydłużony.

Do przebudowy jest 375 m drogi. W ramach przebudowy planowane jest m.in wybudowanie nowej kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicy (obecnie lampy zamontowane są na jej części na starych, betonowych słupach ulicznych).

Zakres robót obejmuje wykonanie robót branży:

- drogowej m.in. wykonanie nowej nawierzchni jezdni z kostki betonowej typu behaton koloru grafitowego, odtworzenie istniejącego chodnika;
- sanitarnej m.in. przebudowa kanalizacji deszczowej, wykonanie ścieku przykrawężnikowego;
- elektrycznej m.in. przebudowa oświetlenia ulicznego;
- zagospodarowanie terenu wraz z niezbędnymi wycinkami krzewów;
- wprowadzenie stałej organizacji ruchu.

źródło: www.swinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [02.12.2019, 18:14:29] • [IP: 149.202.98.***]

Kolejna ulica czeka do zwężenia na rozkaz pezeterowskiego d*na.

Oglądasz 1-1 z 1
■ OSTRZEŻENIE SILNY WIATR Stopień zagrożenia: 1 Ważność: od godz. 02:00 dnia 06-12-2019 do godz. 16:00 dnia 06-12-2019 Obszar: województwo zachodniopomorskie. Przebieg: Na wybrzeżu Bałtyku występować będzie wiatr o prędkości 40 - 60 km/h z kierunku południowo zachodniego, w porywach osiągający 80 - 90 km/h. Skutki: łamanie gałęzi; uszkodzenia dachów i budynków o słabej konstrukcji; utrudnienia komunikacyjne ■ Po przerwie w piątek o godzinie 8.00 zaczynają się obrady 22 sesji Rady Miasta ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■