POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [03.12.2019, 21:01:54] • Świnoujście

Czytelnik: Co się dzieje, że oddana w sezonie część promenady wciąż jest bez oświetlenia?

Czytelnik: Co się dzieje, że oddana w sezonie część promenady wciąż jest bez oświetlenia?

fot. iswinoujscie.pl

- Promenada rozrasta się, pięknieje, przybywa atrakcyjnych miejsc i egzotycznych dodatków. Jednak wraz z końcem sezonu to wszystko można podziwiać jedynie za dnia. Po zmroku drugiej części nowej promenady przy ulicy Uzdrowiskowej do dzisiaj spowijają ciemności, nawet miejsca oddane już do użytku najemcom i restauratorom. O sprawie pisze Czytelnik.

- Władze są dumne z nowej promenady przy ulicy Uzdrowiskowej, chwalą się, że miasto pięknieje. Jest większy problem, bo ludzie otworzyli już swoje biznesy na nowym kawałku promenady, od Radissona w stronę ulicy Zdrojowej. I co? Kto przyjdzie do tamtych restauracji, kto będzie chodził w ciemnościach?! Przecież ci właściciele też chcą teraz zarabiać, a nie czekać na sezon! A tu ciemności, które bynajmniej nie zachęcają do odwiedzenia tych lokali! Nawet spacerować tamtędy się nie chce. Czy władze mają gdzieś restauratorów z tamtej części promenady? - pyta oburzony mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Czwartek [05.12.2019, 21:52:29] • [IP: 88.156.206.***]

A po co tam oświetlenie skoro właściciele lokali i ich wykonawcy zrobili sobie z chodnika darmowy parking samochodowy, czyżby nikt tego nie widzi

Gość • Czwartek [05.12.2019, 07:30:00] • [IP: 172.26.162.***]

Oświetlenie będzie płatne tak jak strefa parkowania.

Gość • Środa [04.12.2019, 20:54:42] • [IP: 212.19.32.***]

Cieszą sie z kawałka chodnika ale dlaczego przy tym chodniku nie jest posprzątany skwerek zieleni. Miały być nowe nasadzenia, trawka a jest kilka biednych choinek w bałaganie i brudzie. Poza tym

Gość • Środa [04.12.2019, 20:09:40] • [IP: 176.221.122.**]

PODOBNIE JEST NA M.CASSINO...NA CZAS BUDOWY BLOKU NA TERENIE BYLEGO ZGM VIS A VIS STODOLY BYLA NOWA LATARNIA DOKLADNIE NA PRZECIW PIEKARNI.PO ZAKONCZENIU INWESTYCJI MIALA WROCIC NA SWOJE MIEJSCE, INWESTOR ANI MYSLI O TO ZADBAC, BO TO KOSZT, A DLA JEGO POTRZEB JA ZDEMONTOWANO BY MOGLY WYGODNIEJ DOJEZDZAC DZWIGI I KOPARKI NA BUDOWE.IDAC Z M.CASSINO W OSIEDLE SRODMIESCIE JEST CIEMNO...CHODNIKI KRZYWE...KTO MA DOPILNOWAC TEGO NIECHLUJSTWA??DLACZEGO NATYCHMIAST NIE DOPILNOWANO BY LATARNIA WROCILA NA SWOJE MIEJSCE??!!CZY KTOS CZEKA NA NIESZCZESCIE, PRZECIEZ W TYM MIEJSCU JEST CIEMNIEJ NIZ W D...E U MURZYNA!!ZNISZCZONO DROGI OSIEDLOWE, POZAPADALA SIE TRYLINKA I NIKOGO TO NIE OBCHODZI!!DOMAGAMY SIE SZYBKIEGO POWROTU LATARNI NA SWOJE MIEJSCE!!O TYM ZAPEWNIANO MIESZKANCOW GDYZ TO NIE BYLA DEWASTACJA!!A CZASOWE WYLACZENIE OSWIETLENIA.

Gość • Środa [04.12.2019, 17:16:41] • [IP: 31.60.60.**]

Ty oburzony czytelnik sprawdź czy ci się w domu palą światła !!

Gość • Środa [04.12.2019, 15:42:49] • [IP: 77.111.245.**]

kasa misiu kasa - 1 latarnia diodowa moc ok 50 watow czyli przy cenie 0.55 zl/kwh i 12 godz swiecenia na dobe TO kosztuje 33 grosze na dobe czyli 9.90 pln na miesiąc co przy 6 latarniach czyni obkrongłe 59.4 pln miesięcznie (z Vatemm) i skąd na to brac kase ?Jak rzyć panie premieże jak rzyć ?

Gość • Środa [04.12.2019, 15:09:18] • [IP: 185.13.106.***]

POD OSŁONĄ NOCY KLER KORZYSTA Z HOTELU BANASIA

Gość • Środa [04.12.2019, 14:53:18] • [IP: 188.146.134.**]

Promenada jest dla turystów nie dla mieszkańców.

Gość • Środa [04.12.2019, 14:39:45] • [IP: 176.221.123.**]

TO JEST DOBRA ZMIANA

Gość • Środa [04.12.2019, 14:21:18] • [IP: 88.156.234.**]

no i dobrze, jest ciemno to sie siedzi w domu i dzieci robi bo malo nas !!

Gobo • Środa [04.12.2019, 13:59:01] • [IP: 178.235.147.**]

Prostactwo bluzgiem opiniuje wszystko i nadaje ton. Żyjemy w dżungli ?

Gość • Środa [04.12.2019, 12:48:36] • [IP: 87.78.224.***]

Do IP 112...no i widzisz co piszesz? Bydlo nawet na smierc nie zasluzylo tylko na zdechniecie, dzieki za samo ocene, buraku.

Gość • Środa [04.12.2019, 12:23:34] • [IP: 87.78.224.***]

Jak ciemnogrod to i ciemno, oco chodzi? Kraj debili. takich jak IP 132...

Gośćfajka • Środa [04.12.2019, 11:52:37] • [IP: 77.65.88.***]

Taka bieda a klimatyczne na co idzie

Gośćfajka • Środa [04.12.2019, 11:49:28] • [IP: 77.65.88.***]

Ale wstyd

Gość • Środa [04.12.2019, 11:02:26] • [IP: 176.221.122.**]

Wstążki przecięte, ciasteczka zjedzone, to czego się teraz czepiacie, wsio normalno !

Gość • Środa [04.12.2019, 09:49:25] • [IP: 176.221.123.**]

przecież można poustawiać takie beczki co pare metró i palić w nich ogniska :) i widniej bedzie i raczki bedzie można zagrzać :D

Gość • Środa [04.12.2019, 09:41:08] • [IP: 37.47.132.***]

bo to taki cichy układ pomiedzy bandytami z urzedu a ulicznymi ta mozna walnac niemca w helm i nikt nic nie bedzie widzial

Gość • Środa [04.12.2019, 09:23:13] • [IP: 37.47.133.***]

JAKI PAN, TAKI KRAM! TAKIEGO WYBRALIŚCIE SOBIE PREZYDENTA, TO TERAZ NIE NARZEKAJCIE...

Gość • Środa [04.12.2019, 08:59:20] • [IP: 188.146.134.**]

40 lat temu podobnie byly oswietlone ulice w Rumuni

Gość • Środa [04.12.2019, 08:27:58] • [IP: 83.11.85.***]

Promenada zdrowia od basenu do ul. Małachowskiego też nie jest oświetlona. Jak ktoś po zmroku tam zabłądzi to może dostać niespodziewanie po buzi. Może to zdrowe?

Gość • Środa [04.12.2019, 08:10:29] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Wtorek [03.12.2019, 21:17:30] • [IP: 5.173.152.**] Droga z Ahlbeck do granicy. Pali się pięć lamp. Po naszej stronie ładnie oświetlone. Czytelnik zjedz snikersa! Kto madry ten oszczedza...wszystkie golasy lobia sie pokazywac.

Gość • Środa [04.12.2019, 07:26:54] • [IP: 83.11.61.***]

Właściwie to mieszkańcom wystarczy oświetlenie w sobotę. W dni robocze trzeba wypocząć. A kuracjusze w Sanatoriach Miłości niech siedzą w swoich ośrodkach. Albo latarki w garść. Miasto ma teraz inne kłopoty finansowe i może pomyśli trochę o centrum i innych częściach miasta.

Gość • Środa [04.12.2019, 07:16:52] • [IP: 178.238.245.***]

Jest noc musi być cimno, jest zima musi być zimno, dwudziesty stopień zasilania.

Gość • Środa [04.12.2019, 06:17:04] • [IP: 109.70.100.**]

Po wyborach szkoda się wysilać Gumobetonowi.

Oglądasz 1-25 z 34
■ OSTRZEŻENIE SILNY WIATR Stopień zagrożenia: 1 Ważność: od godz. 02:00 dnia 06-12-2019 do godz. 16:00 dnia 06-12-2019 Obszar: województwo zachodniopomorskie. Przebieg: Na wybrzeżu Bałtyku występować będzie wiatr o prędkości 40 - 60 km/h z kierunku południowo zachodniego, w porywach osiągający 80 - 90 km/h. Skutki: łamanie gałęzi; uszkodzenia dachów i budynków o słabej konstrukcji; utrudnienia komunikacyjne ■ Po przerwie w piątek o godzinie 8.00 zaczynają się obrady 22 sesji Rady Miasta ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■