POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [08.11.2019, 22:22:47] • Świnoujście

Koncert Alicji Majewskiej w Świnoujściu Hotel Interferie Medical Spa, 21.02.2020, godz. 19:00

Koncert Alicji Majewskiej w Świnoujściu Hotel Interferie Medical Spa, 21.02.2020, godz. 19:00

fot. Organizator

Już 21 lutego Alicja Majewska wystąpi w Świnoujściu. Podczas koncertu będzie można usłyszeć najnowsze piosenki z płyty „Żyć się chce” oraz największe przeboje Artystki.

Koncert zapowiada się bardzo interesująco. Oprócz Alicji Majewskiej na scenie pojawi się Włodzimierz Korcz na fortepianie oraz Warsaw Opera Quartet (kwartet smyczkowy).

Koncert Alicji Majewskiej w Świnoujściu Hotel Interferie Medical Spa, 21.02.2020, godz. 19:00

fot. Organizator

Koncert to jeden z pierwszych koncertów Alicji Majewskiej promujący najnowszą płytę „Żyć się chce”. W programie znalazły się też dwie szczególne piosenki. "Żal niebieski" to skromny hołd dla zmarłego przed dwu laty przyjaciela artystki, Zbigniewa Wodeckiego, pióra Moniki Partyk/

Koncert Alicji Majewskiej w Świnoujściu Hotel Interferie Medical Spa, 21.02.2020, godz. 19:00

fot. Organizator

Zaś funkcję bonus tracku pełni tu "Przed nocą i mgłą", czyli doskonale znana kompozycja kojarzona z serialem "07 zgłoś się". Niegdyś zarejestrowana w radiu, ta perełka po raz pierwszy ukazuje się na płycie w wykonaniu Alicji Majewskiej - w wyjątkowej, przygotowanej przez Włodzimierza Korcza wersji, z towarzyszeniem czarujących partii saksofonu Henryka Miśkiewicza.

Koncert Alicji Majewskiej w Świnoujściu Hotel Interferie Medical Spa, 21.02.2020, godz. 19:00

fot. Organizator

Bilety dostępne w eBilet, Eventim, bilety.fm.

Organizator


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

GośćAnna • Poniedziałek [11.11.2019, 19:20:58] • [IP: 5.173.152.***]

Pan Korcz.tyle lat współpracuje z Panią Majewska a ma żonę z którą jest Panią Elżbietę Starostecka piękna kobietę aktorkę grała w Trendowatej np

Gość • Poniedziałek [11.11.2019, 17:36:51] • [IP: 37.7.189.***]

Czy cena biletu obejmuje kolację?? W końcu 120 od osoby nie w kij pierdział.Chcieliśmy wybrać się w czwórkę, ale doszliśmy do porozumienia że za 480 zł zrobimy sobie lepszy występ.

Gość • Poniedziałek [11.11.2019, 06:26:21] • [IP: 37.47.143.***]

A po co ta pudernica tutaj trzyma się tego Korcza jak rzep psiego ogona!!

Gość • Niedziela [10.11.2019, 18:32:29] • [IP: 37.7.189.***]

Bardzo lubię jej piosenki, ale cena biletów jak na Ricki Martina w Londynie, gruba przesada.

Gość • Niedziela [10.11.2019, 09:56:31] • [IP: 37.47.149.***]

Ja za bilet zapłaciłam 120zł

Gość • Niedziela [10.11.2019, 07:57:38] • [IP: 188.146.228.***]

16:03 - Jedno pytanie: słuchaĺeś jej NA ŻYWO? Ja tak. Dlatego silnie ci współczuję - nie niesłuchania na żywo, lecz mentalności hejterskiej. Inaczej poprawiaj sobie samopoczucie, nie przez uderzanie w kogoś na forum.

Gość • Sobota [09.11.2019, 17:53:17] • [IP: 176.221.123.***]

[09.11.2019, 11:48:38 Kogo jeszcze ominiesz, bo to jest niezmiernie ciekawe.

Gość • Sobota [09.11.2019, 16:03:51] • [IP: 5.173.144.***]

Korcz - siedemdziesiątka na karku, Majewska ze 65 wiosen będzie. W tym wieku to już raczej chałturka po pipidówkach. Kiedyś śpiewała nieźle ale to było kiedyś. Dzisiaj nie dam 20 zł za słuchanie babci i dziadka.

Gość • Sobota [09.11.2019, 14:57:55] • [IP: 164.127.124.***]

12:04:42] • [IP: 2.108.164.*] Byłem latem na koncercie w amfiteatrze pt." Tribut to Z. Wodecki" - śpiewali tam tak świetni warsztatowo i głosowo piosenkarze jak Cerekwicka czy Ewa Uryga i na ich tle Majewska wypadła znakomicie, a od Cerekwickiej jest może o 30-35 lat starsza. Mam inną ulubioną muzykę, ale muszę powiedzieć to: trzy rzeczy zwróciły moją uwagę: dobre teksty jej piosenek, wyrazistość jej występu (to jest to coś nieuchwytnego w osobowości artysty, że się zapamiętuje występ) oraz właśnie głos. Miała oryginalną barwę głosu, co nawet na dobrym sprzęcie w domu nie słyszy się w pełni. Tak więc nie trafiłeś, głos nadal ZNAKOMITY.

Gość • Sobota [09.11.2019, 13:19:37] • [IP: 109.40.2.**]

Taaaa... Lepiej jakby slawomir zaspiewal prawda? Ludku ciemny...

Gość • Sobota [09.11.2019, 12:21:43] • [IP: 176.221.122.***]

79, -

Gość • Sobota [09.11.2019, 12:14:46] • [IP: 176.221.122.**]

Te interferie mają monopol w urzędzie miejskim?

Gość • Sobota [09.11.2019, 12:04:42] • [IP: 2.108.164.*]

Nie przepadam... zresztą głos już tez nie ten...

Gość • Sobota [09.11.2019, 11:48:38] • [IP: 176.221.123.***]

Na koncert p. Alicji Majewskiej pójdę bo pięknie śpiewa i jest bardzo ładną kobietą. Koncert p. Maryli R. ominę dużym łukiem ponieważ jest wszechobecna. Koncert p.Alicji jest rzadkością

Gość • Sobota [09.11.2019, 10:44:04] • [IP: 5.173.138.**]

Taka" gwiazda" i po hotelah gra, 4 gwiazdkowych, to tak samo jak pod budką z piwem.

Gość • Sobota [09.11.2019, 10:38:31] • [IP: 83.25.30.***]

piosenki Alicji Majewskiej sa dla koneserów

Gość • Sobota [09.11.2019, 09:29:58] • [IP: 37.248.215.***]

Chyba pójdę.Te piosenki nigdy się nie znudzą.Śpiewane z wyczuciem, każda piosenka jest super Nie to co piosenki śpiewane przez młode pokolenie, bez ładu i składu a słów trudno zrozumieć.

Gość • Sobota [09.11.2019, 08:42:15] • [IP: 31.10.138.***]

mocna rzecz

Gość • Sobota [09.11.2019, 08:39:30] • [IP: 5.173.129.***]

Takie mocne show ze już brak biletów

Gość • Sobota [09.11.2019, 07:45:26] • [IP: 176.221.123.**]

Kto wie po ile będą BILETY__CENA?

Gość • Sobota [09.11.2019, 07:27:28] • [IP: 31.1.153.***]

To po ile te bilety ?

Gość • Sobota [09.11.2019, 02:35:12] • [IP: 188.146.228.***]

Fanem tego typu piosenki nie jestem, wolę kierunek jazzujący, jazzowy, bluesowy, soulowy lub rockowy (np.E.Bartosiewicz), ale raz słyszałem Majewską na żywo (amfiteatr, sierpień, różni wykonawcy w hołdzie Z.Wodeckiemu) i stwierdziłem, że jej nie doceniałem - ona ma charyzmę, Głos oraz piosenki z TEKSTEM. Tylko zastrzeżenie: jakieś na poły gastronomiczne czy wczasowe wnętrza nie pasują do prezentacji Piosenki Artystycznej.

Gość • Sobota [09.11.2019, 00:40:22] • [IP: 178.238.246.***]

Ja jestem młody a cenie tej pani piosenki i głos !

Gość • Sobota [09.11.2019, 00:31:05] • [IP: 176.221.122.***]

fajna jest

Gość • Sobota [09.11.2019, 00:18:56] • [IP: 176.221.122.***]

[09.11.2019, 00:05:54] • [IP: 5.173.128.*] Ja pier... Trzeba uciekać z tego grajdoła. no to uciekaj, trzyma ciebie coś?

Oglądasz 1-25 z 27
Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu z przykrością informuje, iż planowane na piątek, 15 listopada, spotkanie z aktorką Grażyną Barszczewską, połączone z prezentacją książki: „Amantka z pieprzem” - ZOSTAJE ODWOŁANE (z przyczyn od nas niezależnych). Wszystkich zainteresowanych spotkaniem gorąco przepraszamy za zaistniałą sytuację. Spotkanie z Panią Grażyną Barszczewską odbędzie się w pierwszym kwartale 2020 roku.
■ Szok mieszkańców po prezentacji koncepcji ruchu w mieście. Po co budujemy tunel!? Zobacz film! ■ Niepokojący wpis o sytuacji w świnoujskiej komendzie Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono na Facebooku. Są konflikty, braki kadrowe, opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, pluskwy i zachowania „podchodzące pod mobbing" – czytamy w poście ■ Wracamy do tematu znaleziska w Kanale Piastowskim. Wbrew wcześniejszym twierdzeniom, wygląda na to, że coś większego jest jednak na dnie. Podobno znaleziono zatopioną barkę, całą wypełnioną amunicją zaraz przy "grzybku" obok przystani Karsibór po stronie Świnoujścia, a promy i statki dalej pływają jakby nigdy nic – pisał niedawno nasz Czytelnik. - Fajnie jakbyście potwierdzili te informacje ■ 15 radnych poparło sprzeciw, a tylko trzech wstrzymało się od głosu. W czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Świnoujścia, 7 listopada Rada Miasta podjęła uchwałę dot. oświadczenia w sprawie lokalizacji inwestycji związanej z wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego ■ Prezydent wycofuje się z ulg dla przedsiębiorców. Wiele emocji społecznych wzbudziły nasze informacje o ulgach udzielanych przez Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza niektórym lokalnym przedsiębiorcom. Przypomnijmy więc, że w latach 2007 - 2019 (do miesiąca IV) Prezydent Miasta udzielił ulg różnym firmom na kwotę 8.596.726,23 zł ■ Po 42 latach stacjonowania wojsk sowieckich na wyspie Uznam, w Świnoujściu pozostały smutne zagubione psy. Porzucone zwierzęta były w szoku. Ich przyjaciele nagle zniknęli. Nikt już nie mówił po rosyjsku ■ Zakończyła się przebudowa ul. Szmaragdowej w Przytorze-Łunowie, a wraz z finalizacją tego zadania wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Kierowcy: uwaga na znaki, bo ulica jest jednokierunkowa, podobnie, jak fragment ul. Zalewowej ■ Nietypowy problem mieli świnoujscy policjanci. Kajdanki, które nałożyli zatrzymanemu mężczyźnie odmówiły posłuszeństwa i nie chciały się otworzyć. Policjanci na pomoc wezwali strażaków, którzy przecięli kajdanki za pomocą szlifierki kątowej (fleks) ■ Zmiana terminu wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Informujemy, że planowana w Muzeum Rybołówstwa Morskiego, na najbliższy piątek, 25 października, wystawa: „Świnoujście w przedwojennej grafice” z przyczyn niezależnych od organizatora została przeniesiona na 7 listopada 2019 r, na godz. 18.00 ■ 16 głosami „za” Rada Miasta zdecydowała o podwyżce wysokości stawek podatku od nieruchomości ■ Podatek od nieruchomości w nowym roku: w planach „górne stawki maksymalne”. W czwartek radni podejmą uchwałę o wysokości stawek podatku od nieruchomości. Z projektu uchwały wynika, że będzie zdrożej. Chyba, że ktoś ma komórkę, chlew lub kurnik i nie prowadzi w niej działalności gospodarczej ■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■