POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.11.2019, 17:29:16] • Świnoujście

101 krokusów na 101 rocznicę odzyskania niepodległości

101 krokusów na 101 rocznicę odzyskania niepodległości

fot. Organizator

101 krokusów na 101 rocznicę odzyskania niepodległości posadzą uczniowie prawobrzeżnych szkół. Na skwerach przed filiami Miejskiego Domu Kultury w Warszowie i Przytorze, w najbliższy piątek (8.11) odbędzie się akcja „Kwietne dywany”.

Punktualnie w samo południe przy ul. Sosnowej oraz przy ul. Zalewowej dzieci i młodzież posadzą kolorowe krokusy. Na miejscu czekać już będą narzędzia oraz rękawiczki.

Organizatorzy akcji zapewniają, że swojego krokusa będzie mógł posadzić każdy, kto w tym czasie pojawi się przy filiach MDK. Dodatkowo, Koło Emerytów i Rencistów w Warszowie, przygotowało dla uczestników poczęstunek. Równocześnie prowadzone będą też animacje związane ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości 11 Listopada.

Co prawda efekt tych działań zobaczymy dopiero na wiosnę ale warto mieć w tym swój udział. W imieniu organizatorów zapraszamy na to wydarzenie. Piątek, 8 listopada, godz. 12.00, filia MDK Warszów lub filia MDK Przytór. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Bartek Wutke
Specjalista ds. organizacji imprez
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Piątek [08.11.2019, 22:28:11] • [IP: 5.173.152.**]

szok. Nie wierzę żeby specjalista identyfikował się z tym pięknym świętem

Gość • Piątek [08.11.2019, 21:17:36] • [IP: 31.0.66.***]

Taki niewinny artykuł a przyciąga ruskie trolle 😃😄😅

Gość • Piątek [08.11.2019, 14:40:45] • [IP: 185.210.39.***]

WIĘCEJ KWAIATÓW TO I IDIOTÓW JAK BY OŻYWIŁO :)

Gość • Piątek [08.11.2019, 10:56:30] • [IP: 185.210.38.**]

Gość • Piątek [08.11.2019, 10:31:37] • [IP: 78.10.206.**] Jełopie, zapewne te krokusy to twój pomysł za 100 zł.

Gość • Piątek [08.11.2019, 10:31:37] • [IP: 78.10.206.**]

"Znowu specjaliści miejscy coś wymyślili i sporo kasy pójdzie w glebę. Na pierdoły okazuje się kasa jest.." Pajacu!! 100 krokusów to około …..100 zł. Po co się tu produkujesz?

Gość • Piątek [08.11.2019, 08:02:19] • [IP: 185.210.38.**]

Gość • Czwartek [07.11.2019, 22:48:17] • [IP: 185.210.39.**] Niepodległość – niezależność państwa od formalnego i nieformalnego wpływu innych jednostek politycznych.Uważasz że Polska jest niepodległa? Z perspewktywy unii europejskiej i działalności unijnych komisarzy??

Gość • Piątek [08.11.2019, 07:10:22] • [IP: 185.210.38.**]

I znowu wszyscy narzekają... Brawo dla organizatora!

Gość • Czwartek [07.11.2019, 23:50:05] • [IP: 37.47.173.***]

Śmieszna ta Nibylandia. Polska wcale nie odzyskała niepodległości 11 listopada. Ta data nie ma sensu. 7 października 1918 roku Polskie władze ogłaszają niepodległość Fałszywe szkoły, fałszywi nauczyciele

Gość • Czwartek [07.11.2019, 22:48:17] • [IP: 185.210.39.**]

Ej ty Gość [IP: 178.238.253.***]?? To rocznica a nie propaganda. A" normalnie" to według ciebie znaczy co?? Bez obchodów czy bez niepodległości??

Gość • Czwartek [07.11.2019, 21:44:37] • [IP: 77.252.46.**]

Nie jesteśmy niepodlegli i nie ma się z czego cieszyć. Po prostu zostaliśmy przekazani z rąk do rąk.

Gość • Czwartek [07.11.2019, 21:28:23] • [IP: 37.248.39.***]

Szkoda że o dzielnicy Karsibór się ciągle zapomina chyba po wyborach nowego prezydenta się coś zmieni