POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [04.11.2019, 08:45:33] • Świnoujście

Wysoka temperatura na 174. parkrunie

Wysoka temperatura na 174. parkrunie

fot. Organizator

Nastał listopad i nikt nie obiecywał, że będzie piękna pogoda, a skoro nie obiecywał no to mamy co mamy. Gdyby jednak zmierzyć temperaturę sobotniego # 174 parkrun Świnoujście liczbą uśmiechów i ciepłych powitań, to temperatura skoczyłaby w górę i to znacznie. Sam bieg, pomimo wcześniejszego i późniejszego, siąpiącego z nieba deszczu odbył się „na sucho", jakby ktoś rozłożył nad nami parasol. Wprawdzie stare polskie przysłowie mówi „zimna woda zdrowia doda", to chyba jednak nie o taką wodę i nie o takie okoliczności przyrody chodziło.

Na starcie stanęło 43 zwartych i gotowych entuzjastów biegania i chodzenia wśród których było 14 kobiet i 29 mężczyzn, a do tego trzy czworonogi. Wszystkim udało się dobiec do mety, a niektórzy zrobili to nawet rekordowo (5 osób), a jeszcze inni po raz pierwszy w naszej lokalizacji (3 osoby). Gościliśmy, po raz kolejny zresztą Natalię i Petera, a po raz pierwszy Witolda, który obiecał, że będzie nas odwiedzał częściej. Według współczynnika wieku najlepiej spisali się panowie :
Piotr Andrzejewski 73,60%
Peter Pollok 71,09%
Robert Derda 70,76%
i panie:
Natalia Kędziora 67,67%,
Dominika Duszkiewicz 60,24%
Monika Murawska 59,32% z nieodłącznym Loydem.

Wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania gratulujemy formy i wytrwałości, a zainteresowanych szczegółami biegu odsyłamy do strony: www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults

Dzisiejszy parkrun uprzyjemniły nam Zuzia i Karolina Romańskie, które przygotowały wspaniałe kanapki, oraz Monika Murawska, która upiekła pyszne ( jak zwykle zresztą) ciasto. Nie było to, jak się okazało dziełem przypadku, ale o tym dowiecie się za tydzień. Nad całością czuwało 14 wolontariuszy, a wspierał nas niezawodny lokalny partner Hotel „Trzy Wyspy" oraz parkrun Polska i Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.

Pamiętajcie! W każdą sobotę macie wybór, albo śpicie ze swymi marzeniami, albo wstajecie i realizujecie je z nami, dlatego zapraszamy już za tydzień na kolejne spotkanie. Tym razem widzimy się w patriotycznej odsłonie, bo to parkrun niepodległościowy. Szczegóły wkrótce.

Z A P R A S Z A M Y !!!

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [04.11.2019, 22:39:36] • [IP: 37.30.27.**]

Fajni ci uczestnicy parkrunu

Gość • Poniedziałek [04.11.2019, 15:54:34] • [IP: 77.252.46.**]

Wspaniałe zdjęcie.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■