POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.09.2019, 09:53:47] • Świnoujście

Na zakręcie parkować najwygodniej?

Na zakręcie parkować najwygodniej?

fot. Czytelnik

Biały peugeot na świnoujskich numerach rejestracyjnych został zaparkowany na zakręcie w pobliżu Zielonego Rynku.

Kierowca z pewnością nie zadawał sobie trudu szukania innych "wolnych miejsc"- postawił auto na pierwszym pustym. Zdjęcie nadesłał nasz Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Wtorek [17.09.2019, 20:25:11] • [IP: 23.226.237.*]

14:13 - Całe województwo ciśnie z Ciebie łacha, że jesteś waginosceptykiem i wyznawcą kultu brązowej dziury. Ale spoko, widzę, że się śpieszysz i nie będę Ciebie zatrzymywał teraz, bo się spóźnisz na zlot mikropenisów. A przy okazji zaśpiewam Tobie piosenkę: Do szopy, hej do szopy... -Jak, to było dalej?

Pazdzioch • Wtorek [17.09.2019, 14:13:20] • [IP: 83.20.250.**]

237* kto mnie ciśnie? Taka ciota jak ty? Haha Nie bądź śmieszny pędzelku.ty robisz za Panią więc wystarczy A to że się ubierasz w damskie ciuszki nie musisz mi opowiadać, wiem wiem uwięziony w ciele homo, tak bywa musisz zaakceptować że jesteś byłeś i będziesz zmieniać biegi

Gość • Wtorek [17.09.2019, 11:27:45] • [IP: 23.226.237.*]

Paździoch, ale, to Ty robisz za pedał, że Cię wszyscy cisną do podłogi, i zdejmij te damskie ciuszki transwestyto. -A, trak w sumie, to mógłbym być kochankiem Pani z auta, bo fajna, a Ty dalej ślizgasz się na ręcznym.

Paździoch • Wtorek [17.09.2019, 10:41:45] • [IP: 83.20.250.**]

237* o widzę znalazł się kochanek Pana z auta haha Nie musisz mi opowiadać gdzie mu opiera...kolbe hehe Hula hop?? Hulajnoga?? To jakaś baletnica jesteś hehe

Gość • Wtorek [17.09.2019, 07:49:15] • [IP: 37.47.179.***]

Zaparkował jak ciota. A tym którym to nie przeszkadza to też cioty co prawko kupili.

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 19:58:36] • [IP: 23.226.237.*]

Biedny sfrustrowany Paździoch musi na piechotę popie⠃⠃⠃dalać i zazdrości, że ktoś ma samochód, rower, hulajnogę, hula-hop, itd., i ktoś nie chodzi z buta, a biedny Paździoch musi z laczka dymać przez miasto z mordą wygiętą w pałąk... 𝙃𝙖𝙖... 𝙃𝙖𝙖𝙖... 𝙃𝙖𝙖𝙖𝙖⼈
6;...​

Paździoch • Poniedziałek [16.09.2019, 16:28:15] • [IP: 83.20.250.**]

Impotent wyraźnie to wskazuje tak z zjeb...auto

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 15:12:06] • [IP: 88.156.206.***]

Przy wjezdzie do Radissona nagminnie parkują na zakręcie i nikomu to nie przeszkadza

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 11:00:25] • [IP: 62.102.148.**]

Dobrze zaparkowany. W czym problem? Po tej uliczce i tak nik ważny się nie porusza.

Oglądasz 1-9 z 9
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■