POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.09.2019, 15:18:55] • Świnoujście

Przy hotelu Hamilton będzie chodnik dla pieszych

Przy hotelu Hamilton będzie chodnik dla pieszych

fot. iswinoujscie.pl

Teren przy hotelu Hamilton to odcinek ulicy Uzdrowiskowej, którym nie tylko w sezonie przechodzi wielu spacerowiczów. Od chwili otwarcia hotelu i przez całe wakacje miejsce służyło bardziej jako parking dla samochodów, przez co piesi musieli schodzić na jezdnię. Teraz sytuacja się zmienia - przy hotelu powstaje chodnik.

Redakcja zapytała o to, kto zlecił jego wykonanie i na jaką kwotę? Pytaliśmy również o powód dotychczasowego braku chodnika. Odpowiedzi udzieliła Hanna Lachowska Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych.

Przy hotelu Hamilton będzie chodnik dla pieszych

fot. iswinoujscie.pl

1. Chodnik na własny koszt buduje właściciel hotelu Hamilton na podstawie porozumienia z Miastem. Miasto nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

2. W trakcie budowy przez Miasto wcześniejszego odcinka chodnika trwała również budowa hotelu Hamilton i wiadomym było, że ciężki sprzęt zniszczy ten odcinek chodnika. Dlatego Miasto porozumiało się z inwestorem i stąd obecna budowa brakującego odcinka przed hotelem.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Środa [18.09.2019, 06:56:50] • [IP: 37.71.1.**]

Śmieszny hotel który nie wypłaca pensji na czas. Pozdrawiam, były pracownik

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 15:40:16] • [IP: 77.189.167.***]

alez szeroki……….ten chodnik, czy aby dwie osoby sie wymina? wieksze grupki gesiego marsz! no ale dobrze ze w koncu taki luxusowy hotel bedzie mozna minac bez narazania ZYCIA! BRAWO MIASTO, BRAWO HOTEL! jeszcze wstege trza przeciac, mus to mus. milego spacerowania. PS a zatoczke dla autokarow to oni maja? czy ulia jest wtedy parkingiem, taki to luXs

Gość • Niedziela [15.09.2019, 23:50:06] • [IP: 37.47.171.***]

Łaaał normalnie radzieckie Majami

Gość • Niedziela [15.09.2019, 22:15:50] • [IP: 176.221.122.**]

Oto obraz nadzoru UM w Świnoujściu. Po kilku latach wyśmiewania przez mieszkańców, nauczyli się, z czego składa się chodnik i do czego służy.

JUST ACT 447 • Niedziela [15.09.2019, 21:24:37] • [IP: 176.221.122.**]

ALEŻ TO SZOK !! TO WPROST NIEPRAWDOPODOBE !! ZNOWU MAMY CUD W NASZYM KIBUCU. KURIA TO ZGŁOSI DO FRANKA BONDŹIORNO W WATYKANIE?

Gość • Niedziela [15.09.2019, 19:49:43] • [IP: 83.26.2.***]

Nie szczekać a czekać końca.

Gość • Niedziela [15.09.2019, 19:30:43] • [IP: 88.156.206.***]

JUŻ DAWNO POWINIEN BYC TAM CHODNIK A NIE DOPIERO TERAZ, PO SERII ARTYKULOW O TYM JAK NA TRAWNIKU PARKUJA SAMOCHODY

Gość • Niedziela [15.09.2019, 18:35:25] • [IP: 176.221.122.**]

Koniec z tymi hotelami !!

Gość • Niedziela [15.09.2019, 18:21:28] • [IP: 23.226.237.*]

Co hotel, to większa szpetota. Kurwa, co za ślepa kukła akceptuje takie denne projekty? —Chyba jakiś łasy na szmal" koperciarz" akceptuje takie architektoniczne dno...?

Gość • Niedziela [15.09.2019, 18:08:03] • [IP: 5.173.144.***]

A chodnik np na Lechickiej? Przecież popyla się po rozwalonym bruku i błocie ale znowu turyści najważniejsi!!

Gość • Niedziela [15.09.2019, 18:07:11] • [IP: 149.56.14.**]

Hurra, Hurra! Czy ścieżkę rowerową też naprawią prywatni inwestorzy hotelowi? Jeżeli tak, będzie ładnie, pstrokato:)

Gość • Niedziela [15.09.2019, 17:39:13] • [IP: 178.238.246.**]

To nie ten hotel miał budować MOLO trzeba być poinformowanym!!

Gość • Niedziela [15.09.2019, 16:51:37] • [IP: 178.238.253.***]

15:35:22 - to ja, powtórzę się jszcz, chodziło mi o mianowicie ścieżkę rowerową.

Gość • Niedziela [15.09.2019, 16:48:52] • [IP: 178.238.247.**]

p reporterze a jaki jeszcze jest chodnik. ... hahaha

Gość • Niedziela [15.09.2019, 16:48:44] • [IP: 31.11.130.***]

nareszcie

Gość • Niedziela [15.09.2019, 16:45:47] • [IP: 88.218.255.**]

To chyba po serii artykułów powstaje.

Gość • Niedziela [15.09.2019, 16:26:20] • [IP: 188.146.157.**]

Ale luksus. Eureka. Kto na to wpadł? - panie starosto Żmurliewicz. Kłania się nadzór budowlany. A co ze ścieżką rowerową, też dla hulajnogi.

Gość • Niedziela [15.09.2019, 16:13:51] • [IP: 178.238.253.**]

Jak to a gdzie MOLO przecież to był warunek że prawie za bezdurno dostali grunt!

GośćDarek • Niedziela [15.09.2019, 15:41:34] • [IP: 80.161.117.***]

Tytul, kuriozum, chodnik dla pieszych. No comment. P.s. i dobrze ze bedzie.

Gość • Niedziela [15.09.2019, 15:35:22] • [IP: 178.238.253.***]

Jszcz wypadałoby poprawić i wyrównać ulicę, jezdnię (sam asfalt) przez te 'nieszczęsne' budowy.

Gość • Niedziela [15.09.2019, 15:28:25] • [IP: 37.248.211.***]

Jak zwykle po sezonie. Zeby letnicy nie zadeptali. Ale będzie - wreszcie.

Oglądasz 1-21 z 21
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■