POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.09.2019, 19:22:14] • Świnoujście

Samochód wpadł do kanału - w środku było dwóch nastolatków i dziewczyna

Samochód wpadł do kanału - w środku było dwóch nastolatków i dziewczyna

fot. Sławomir Ryfczyński

Tragiczny wypadek miał miejsce na nabrzeżu Kanału Piastowskiego. Do wody wpadł samochód, w którym znajdowało się troje nastolatków. Trwa akcja ratunkowa.

Dramat wydarzył się na jednym z odcinków nabrzeża Kanału Piastowskiego - samochód volvo skręcił z ulicy Karsiborskiej w prawy wjazd do lasu w kierunku dawnej jednostki wojskowej, następnie pojechał na betonowe nabrzeże. Z nieznanych przyczyn kierowca nie zatrzymał się na końcu betonowego nabrzeża. Auto, w którym było dwóch nastolatków i dziewczyna, wpadło do kanału. Woda w tamtym miejscu ma kilka metrów głębokości, więc liczy się każda chwila akcji ratunkowej.

Samochód wpadł do kanału - w środku było dwóch nastolatków i dziewczyna

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechały wszystkie służby, przypłynęła również jednostka SAR. Trwa akcja poszukiwania zatopionego samochodu. Nie wiadomo, czy komukolwiek udało się wydostać.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 71, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 71

Gość • Czwartek [12.09.2019, 07:26:17] • [IP: 178.238.250.**]

Gość • Środa [11.09.2019, 20:29:47] • [IP: 37.47.168.***] nie liczac tragicznej ortografii to masz rację w 100% a do tego jeszce te jezdzenie na dlugich swiatlach haha ;)

Gość • Środa [11.09.2019, 22:07:29] • [IP: 31.0.66.***]

moze i macie racje zawinila znowu glupota nic juz to niezmieni dajcie juz spokuj wyciagnijmy wnioski Niech spoczywaja w spokoju

Gość • Środa [11.09.2019, 20:29:47] • [IP: 37.47.168.***]

To nie wina rodziców. To niczyja wina, a auto mieli bo św. O... kolekcjonował stare auta i nie legalnie poruszył sie nimi po Świnoujściu. Czym niby rodzice zawinili, rodzic nie wie co dziecko robi na dworzu, więc nie ma co obwiniać rodziców. Możliwe, że byli pod wpływem alkocholu bądź narkotyków. Jeżeli ktoś ma jakiś problem to nie przychodzi na pogrzeb. Nie spoczywają w pokoju

Gość • Środa [11.09.2019, 17:28:04] • [IP: 205.201.55.***]

Żałosne jak dla mnie. Nie jest mi wcale zal tych dzieciaków. Ja się pytam gdzie byli rodzice? I kto dał im kluczyki do samochodu? Ewidentnie wina leży po stronie rodziców... masakra. Nawet jeśli te dzieciaki same wzięły klucze to zapewnia nie zdążyło się pierwszy raz i nie wierzę że rodzice nie zauważyli. Chorzy ludzie chory kraj

Gość • Środa [11.09.2019, 16:08:24] • [IP: 176.221.123.***]

Prezydent Miasta powiedział że nie postawi ani barierek ani żadnych murków na nabrzeżu w Paryżu Burmistrz Miasta nad rzeką postawił barierki i murki tak aby nikt nie wjechał do Kanału Portowego

Gość • Środa [11.09.2019, 11:15:59] • [IP: 31.0.87.***]

To jest tragedia a gdzie byli rodzice to co nastolatków się nie pilnuje to najgorszy wiek a rodzice myślą że co ulica wychowa tezę mam dzieci nikt ich nie chcę stracić al dzieci się pilnuje a nie że piją palą a potem płacz lament no doszło do tragedii

Gość • Środa [11.09.2019, 08:54:09] • [IP: 31.0.43.***]

A w straży niema nurków przecież tyle wody do około

Gość • Środa [11.09.2019, 08:41:13] • [IP: 185.210.39.***]

MOŻE JAKIŚ CUD I KTOŚ COFNIE CZAS ??

Gość • Środa [11.09.2019, 07:22:36] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Wtorek [10.09.2019, 21:22:25] • [IP: 94.254.224.***] Na tvp.info napisali, że wszyscy są wydobyci. Jeden żyje a pozostali są reanimowani ale grozi im śpiączka.Ty wiecej ogladaj ten drbilny, klamliwy kanal to bedziesz madrzejszy.

Gość • Środa [11.09.2019, 07:21:00] • [IP: 83.12.180.**]

Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodzin i bliskich.

Gość • Środa [11.09.2019, 06:55:51] • [IP: 95.41.168.***]

Bardzo szkoda tych mlodych ludzi. Sercem jestem przy ich rodzicach, w ich domach rozgrywa sie teraz dramat. Przyjmijcie moje najszczersze kondolencje.

Gość • Środa [11.09.2019, 01:58:20] • [IP: 178.238.253.***]

Wyrazy wspolczucia [*] wiadomo kto to? ; /

Gość • Wtorek [10.09.2019, 23:21:40] • [IP: 37.248.164.***]

Śpiączka po kilku godzinach od utopienia... tvp.info Cudotwórcy.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 23:20:02] • [IP: 77.8.9.***]

Współczuć należy nieć takich beztroskich rodziców, a teraz pretensje do prezydenta, prezydent ma swoje obowiązki a nie pilnować wasze pociechy.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 23:19:09] • [IP: 178.238.245.***]

ość  Wtorek [10.09.2019, 20:33:18]  [IP: 91.217.161.***] Ty debilu jeden że tak piszesz!!

Gość • Wtorek [10.09.2019, 23:12:46] • [IP: 5.173.152.***]

Najszczersze kondolencje Rodzinom. [*] [*]

Gość • Wtorek [10.09.2019, 22:47:41] • [IP: 37.248.167.**]

Wszystkie służby?A gdzie byli nurkowie ?jeden wielki cyrk.

Filip • Wtorek [10.09.2019, 22:42:31] • [IP: 188.29.164.***]

Przestancie komentować wy wszyscy twardziele nazywający się gość albo podpisz się gościu

Filip • Wtorek [10.09.2019, 22:38:11] • [IP: 188.29.164.***]

Debile opanujcie się z tymi debilnymi komenarzami to jest tragedia a nie szansa na pokazanie się kto jest głupszy w komentarzy.Zamiast złożyć konolencje to wysyłacie idiotyczne komentarze, brak k...A słów.Otrząsnąć się kretyni

Gość • Wtorek [10.09.2019, 22:12:32] • [IP: 188.146.230.***]

Tragedia dla rodzin. Wspolczucia.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 22:02:56] • [IP: 192.168.22.**]

Mamy mocnego kandydata do nagrody Darwina

Gość • Wtorek [10.09.2019, 21:22:25] • [IP: 94.254.224.***]

Na tvp.info napisali, że wszyscy są wydobyci. Jeden żyje a pozostali są reanimowani ale grozi im śpiączka.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 21:22:22] • [IP: 176.221.123.***]

wypadek wydarzył się na wyspie Uznam za promami Karsibory

Gość • Wtorek [10.09.2019, 21:21:35] • [IP: 31.11.128.***]

Dziwi mnie jedno, było ich troje, czy ani jedna osoba nie była ciut rozwazniejsza i zaprotestowala takim bezmyślnym zabawom? ja wiem że jak sie ma 15 lat to wydaje sie byc niesmiertelnym i wszechmogącym, a w grupie to już w ogóle wstyd się wyłamać bo żenua czy jakos te gnojki nazywaja po swojemu. ale ludzie 15 latek tez ma chyba jakis rozum w głowie? czy oni go nie mieli??

Gość • Wtorek [10.09.2019, 21:16:42] • [IP: 77.252.46.***]

20:55:24 - Słoik?

Oglądasz 1-25 z 71
■ Dn. 24.08.2019 (sobota) przed godz. 19:00 na przejściu dla pieszych (skrzyżowanie ulic Wojaka Polskiego i Bałtyckiej) przeprowadzałąm rower. Przewróciłąm się i złamałam rękę. Świadków tego zdarzenia proszę o kontakt tel. 694930076 ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■