POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.09.2019, 19:22:14] • Świnoujście

Samochód wpadł do kanału - w środku było dwóch nastolatków i dziewczyna

Samochód wpadł do kanału - w środku było dwóch nastolatków i dziewczyna

fot. Sławomir Ryfczyński

Tragiczny wypadek miał miejsce na nabrzeżu Kanału Piastowskiego. Do wody wpadł samochód, w którym znajdowało się troje nastolatków. Trwa akcja ratunkowa.

Dramat wydarzył się na jednym z odcinków nabrzeża Kanału Piastowskiego - samochód volvo skręcił z ulicy Karsiborskiej w prawy wjazd do lasu w kierunku dawnej jednostki wojskowej, następnie pojechał na betonowe nabrzeże. Z nieznanych przyczyn kierowca nie zatrzymał się na końcu betonowego nabrzeża. Auto, w którym było dwóch nastolatków i dziewczyna, wpadło do kanału. Woda w tamtym miejscu ma kilka metrów głębokości, więc liczy się każda chwila akcji ratunkowej.

Samochód wpadł do kanału - w środku było dwóch nastolatków i dziewczyna

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechały wszystkie służby, przypłynęła również jednostka SAR. Trwa akcja poszukiwania zatopionego samochodu. Nie wiadomo, czy komukolwiek udało się wydostać.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 72

GośćFrania • Wtorek [01.10.2019, 22:58:16] • [IP: 5.173.138.**]

Witam bezmyślność dzieci i.brak opieki dorosłych doprowadziło do.tragedii w jaki sposób mieli.dostep do samochodu dzieci w wieku 15 lat chłopak.Oliwier jeździł po.ulicy na motorze rowerze hulajnodze na ruchliwej pełnej samochodów ulicy matka wiecznie darla ryja krzyczała okno otwarte tylko.ja było.slychac ojciec w oknie palił papierosy po nocy wracali.z imprezy gadki pod oknami. Matka Oliwiera bardzo nieprzyjemna kobieta chłopiec miał.kuratora wiec sprawiał kłopoty NIECH SPOCZYWAJA W SPOKOJU piszą z ul Wyspuanskiego

Gość • Czwartek [12.09.2019, 07:26:17] • [IP: 178.238.250.**]

Gość • Środa [11.09.2019, 20:29:47] • [IP: 37.47.168.***] nie liczac tragicznej ortografii to masz rację w 100% a do tego jeszce te jezdzenie na dlugich swiatlach haha ;)

Gość • Środa [11.09.2019, 22:07:29] • [IP: 31.0.66.***]

moze i macie racje zawinila znowu glupota nic juz to niezmieni dajcie juz spokuj wyciagnijmy wnioski Niech spoczywaja w spokoju

Gość • Środa [11.09.2019, 20:29:47] • [IP: 37.47.168.***]

To nie wina rodziców. To niczyja wina, a auto mieli bo św. O... kolekcjonował stare auta i nie legalnie poruszył sie nimi po Świnoujściu. Czym niby rodzice zawinili, rodzic nie wie co dziecko robi na dworzu, więc nie ma co obwiniać rodziców. Możliwe, że byli pod wpływem alkocholu bądź narkotyków. Jeżeli ktoś ma jakiś problem to nie przychodzi na pogrzeb. Nie spoczywają w pokoju

Gość • Środa [11.09.2019, 17:28:04] • [IP: 205.201.55.***]

Żałosne jak dla mnie. Nie jest mi wcale zal tych dzieciaków. Ja się pytam gdzie byli rodzice? I kto dał im kluczyki do samochodu? Ewidentnie wina leży po stronie rodziców... masakra. Nawet jeśli te dzieciaki same wzięły klucze to zapewnia nie zdążyło się pierwszy raz i nie wierzę że rodzice nie zauważyli. Chorzy ludzie chory kraj

Gość • Środa [11.09.2019, 16:08:24] • [IP: 176.221.123.***]

Prezydent Miasta powiedział że nie postawi ani barierek ani żadnych murków na nabrzeżu w Paryżu Burmistrz Miasta nad rzeką postawił barierki i murki tak aby nikt nie wjechał do Kanału Portowego

Gość • Środa [11.09.2019, 11:15:59] • [IP: 31.0.87.***]

To jest tragedia a gdzie byli rodzice to co nastolatków się nie pilnuje to najgorszy wiek a rodzice myślą że co ulica wychowa tezę mam dzieci nikt ich nie chcę stracić al dzieci się pilnuje a nie że piją palą a potem płacz lament no doszło do tragedii

Gość • Środa [11.09.2019, 08:54:09] • [IP: 31.0.43.***]

A w straży niema nurków przecież tyle wody do około

Gość • Środa [11.09.2019, 08:41:13] • [IP: 185.210.39.***]

MOŻE JAKIŚ CUD I KTOŚ COFNIE CZAS ??

Gość • Środa [11.09.2019, 07:22:36] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Wtorek [10.09.2019, 21:22:25] • [IP: 94.254.224.***] Na tvp.info napisali, że wszyscy są wydobyci. Jeden żyje a pozostali są reanimowani ale grozi im śpiączka.Ty wiecej ogladaj ten drbilny, klamliwy kanal to bedziesz madrzejszy.

Gość • Środa [11.09.2019, 07:21:00] • [IP: 83.12.180.**]

Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodzin i bliskich.

Gość • Środa [11.09.2019, 06:55:51] • [IP: 95.41.168.***]

Bardzo szkoda tych mlodych ludzi. Sercem jestem przy ich rodzicach, w ich domach rozgrywa sie teraz dramat. Przyjmijcie moje najszczersze kondolencje.

Gość • Środa [11.09.2019, 01:58:20] • [IP: 178.238.253.***]

Wyrazy wspolczucia [*] wiadomo kto to? ; /

Gość • Wtorek [10.09.2019, 23:21:40] • [IP: 37.248.164.***]

Śpiączka po kilku godzinach od utopienia... tvp.info Cudotwórcy.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 23:20:02] • [IP: 77.8.9.***]

Współczuć należy nieć takich beztroskich rodziców, a teraz pretensje do prezydenta, prezydent ma swoje obowiązki a nie pilnować wasze pociechy.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 23:19:09] • [IP: 178.238.245.***]

ość  Wtorek [10.09.2019, 20:33:18]  [IP: 91.217.161.***] Ty debilu jeden że tak piszesz!!

Gość • Wtorek [10.09.2019, 23:12:46] • [IP: 5.173.152.***]

Najszczersze kondolencje Rodzinom. [*] [*]

Gość • Wtorek [10.09.2019, 22:47:41] • [IP: 37.248.167.**]

Wszystkie służby?A gdzie byli nurkowie ?jeden wielki cyrk.

Filip • Wtorek [10.09.2019, 22:42:31] • [IP: 188.29.164.***]

Przestancie komentować wy wszyscy twardziele nazywający się gość albo podpisz się gościu

Filip • Wtorek [10.09.2019, 22:38:11] • [IP: 188.29.164.***]

Debile opanujcie się z tymi debilnymi komenarzami to jest tragedia a nie szansa na pokazanie się kto jest głupszy w komentarzy.Zamiast złożyć konolencje to wysyłacie idiotyczne komentarze, brak k...A słów.Otrząsnąć się kretyni

Gość • Wtorek [10.09.2019, 22:12:32] • [IP: 188.146.230.***]

Tragedia dla rodzin. Wspolczucia.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 22:02:56] • [IP: 192.168.22.**]

Mamy mocnego kandydata do nagrody Darwina

Gość • Wtorek [10.09.2019, 21:22:25] • [IP: 94.254.224.***]

Na tvp.info napisali, że wszyscy są wydobyci. Jeden żyje a pozostali są reanimowani ale grozi im śpiączka.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 21:22:22] • [IP: 176.221.123.***]

wypadek wydarzył się na wyspie Uznam za promami Karsibory

Gość • Wtorek [10.09.2019, 21:21:35] • [IP: 31.11.128.***]

Dziwi mnie jedno, było ich troje, czy ani jedna osoba nie była ciut rozwazniejsza i zaprotestowala takim bezmyślnym zabawom? ja wiem że jak sie ma 15 lat to wydaje sie byc niesmiertelnym i wszechmogącym, a w grupie to już w ogóle wstyd się wyłamać bo żenua czy jakos te gnojki nazywaja po swojemu. ale ludzie 15 latek tez ma chyba jakis rozum w głowie? czy oni go nie mieli??

Oglądasz 1-25 z 72
■ Przedszkole na bombie! Kolejny niewypał znaleziony podczas prac budowlanych. Ziemia ujawnia kolejne niewybuchy odkrywane podczas prac budowlanych tym razem na terenie Zakładu Opieki Długoterminowej. Bomba kryła się około 80 metrów od Przedszkola Miejskiego Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi "Tęcza" przy ulicy Bydgoskiej 15. Następnego dnia (środę 22.01.2020) przedszkole funkcjonowało bez zakłóceń, rodzice przyprowadzili rano swoje dzieci. A przed godziną 10.00 saperzy z dziwnowskiego 8. Batalionu Saperów zabezpieczył i zabrał 100-kilogramową bombę. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze ■ Wbrew urzędowej propagandzie w ciągu trzech lat w Świnoujściu zniknęło prawie 100 miejsc parkingowych! Strategia Rozwoju Miasta na lata 2014-2020 dowodzi, że prezydent Janusz Żmurkiewicz, jego zastępcy i naczelnicy powinni natychmiast odejść ze swych stanowisk ■ Do niebezpiecznej sytuacji doszło w piątek około godziny 18.00 na ulicy Chrobrego w Świnoujściu. Ze zbiornika w aucie wyciekało paliwo! Kierowca Skody zaparkował swoje auto w zatoczce ■ Bardzo nietypowe zgłoszenie dotyczące kradzieży mienia otrzymali we wtorkowy wieczór policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. Jak ustalili funkcjonariusze będący na miejscu zdarzenia, 20-letni mężczyzna oraz jego 22-letni kompan, najpierw wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego, a następnie w drodze do szpitala w Świnoujściu, okradli kartkę z jej wyposażenia. Cały proceder wyszedł na jaw w szpitalu, gdy mężczyźni wyszli z karetki. Pod odzieżą 20-letniego mężczyzny ratownicy medyczni dostrzegli farelkę pochodzącą z ich pojazdu służbowego, natomiast jego dwa lata starszy kompan pod kurtką posiadał 20 bandaży ■ Niekończący się problem z wodą pitną w Świnoujściu. Zobacz fotogalerię! ■ PEC sprawdza szczelność rur. Zauważyłeś kolorową wodę – zadzwoń pod 993 ■ Coś płoszy ryby. Okonie szaleją. Wygląda to niesamowicie. Jakby w wodzie powstał jakiś wir. Na Basenie Północnym, tuż przy budynku obsługi mariny rybacy zaobserwowali coś na kształt gejzerów… z ryb ■ W Świnoujściu notorycznie brakuje karetek. Bardzo często rolę ratowników przejmują strażacy, którzy udzielają pierwszej pomocy lub zabezpieczają poszkodowanych do czasu przyjazdu ambulansu. W sobotni wieczór znów zabrakło karetki pogotowia. Tuż po godzinie 22.00 na ulicę Bohaterów Września przy Placu Wolności zajechał wóz strażacki. Poproszono strażaków, ponieważ akurat nie było wolnej karetki, a osoba potrzebująca pomocy nie mogła czekać. Z relacji świadka dowiadujemy się: - Na deptak znowu przyjechali strażacy a nie pogotowie, właśnie komuś pomagają. Na chodniku leżał poszkodowany, strażacy na noszach wnieśli go do środka i czekają ■ Pierwsze dziecko urodzone w 2020 roku w Polsce, przyszło na świat w Świnoujściu!!! ■ Nowy, 2020 rok powitaliśmy przeważnie w domach, na prywatnych imprezach i spotkaniach, w gronie rodziny lub znajomych. Byli jednak i tacy, którzy mimo braku przygotowanego, miejskiego Sylwestra, postanowili wyjść naprzeciw nadchodzącemu 2020. Spotkać ich było można na sylwestrowych spacerach, na ulicach miasta oraz nad morzem. Zmierzając ku plaży część liczyła mimo wszystko na bogatsze niż w centrum fajerwerki. I choć pojedyncze wybuchy słychać było do białego rana, to były one efektem „prywatnej inicjatywy” mieszkańców ■ Dramatyczna sytuacja w szpitalu. Czy oddział wewnętrzny zostanie zamknięty? Trudno sobie wyobrazić szpital bez tego oddziału, a jednak to właśnie on ma dziś największe problemy. Na oddziale wewnętrznym szpitala miejskiego w Świnoujściu pracuje za mało lekarzy! Na oddziale chorób wewnętrznych na stałe pracuje trzech lekarzy (w tym jeden w niepełnym wymiarze). Dodatkowo oddział wspiera czterech internistów, którzy przyjeżdżają tylko na dyżury ■ Policjanci pełniący służbę na terenie miasta Świnoujście interweniowali w dniach od 24 grudnia do 27 grudnia, 73 razy, w tym zawartych jest 9 interwencji domowych. Interwencje policjantów dotyczyły przede wszystkim zakłócania spoczynku nocnego, kradzieży, zdarzeń drogowych, osób bezdomnych a także nieporozumień pomiędzy domownikami - informuje st. post. Kamil Zwierzchowski ■ Joanna Agatowska: 180 milionów długu, które pojawi się w budżecie miasta nie może zostać przez nas zbagatelizowanie. Kredyt zaufania jednak, którym obdarzyli prezydenta mieszkańcy w poprzednich wyborach nakazuje nam zaczekać na realizację planów.Stabilność budżetu jest niewielka, musimy wszyscy mocno postarać się by go nie nadwyrężyć ■ Ryszard Teterycz: "Powinniśmy wystąpić do rządu o zmniejszenie obciążeń miasta skalą wkładu własnego miasta w budowę tunelu!" ■ Góreczny do prezydenta: "obiecywał pan prezydent bezpłatne żłobki...". prezydent do Górecznego: "jeśli chodzi o środki na realizację pana pomysłu, czy się znajdą(?)-odpowiadam: nie znajdą się!" ■ Wiesław G óreczny: "zrzucanie odpowiedzialności za utrzymanie sfery edukacji oraz ochrony zdrowia na samorząd jest niekonstytucyjne!" ■ Wiesław góreczny: "kiedyś miasto dotowało edukację finansowaną przez Państwo, obecnie Państwo dofinansowuje utrzymywane przez samorząd szkoły" ■ Najważniejszym projektem nad którym obradują radni jest propozycja budżetu miasta na rok 2020 ■ Szczegóły ograniczeń ruchu na ulicy Wojska Polskiego. We wtorek 17 grudnia 2019r. wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego na ulicy Wojska Polskiego. Wyłączona z ruchu zostanie połowa ulicy Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Siemiradzkiego do skrzyżowania z ulicą Leśmiana ■ Na terenie ogródków działkowych zmarł mężczyzna. 12 grudnia około godziny 8.00 policja otrzymała zgłoszenie, że na działkach, z prawej strony (jadąc w kierunku Gartz), znajduje się mężczyzna. Nie dawał oznak życia. Policjanci wezwali pogotowie. - Zespół ratownictwa nie podejmował żadnych czynności reanimacyjnych. Mężczyzna już nie żył. Był w wieku 60 lat – mówi rzecznik pogotowia Paulina Targaszewska ■ Kolejna beczka z substancją chemiczną wydobyta z dna. Na torze wodnym Szczecin - Świnoujście oprócz obiektów zawierających w sobie materiały wybuchowe znajdowane są również pojemniki ze środkami chemicznymi. Tym razem marynarze 8. Flotylli Obrony Wybrzeża wydobyli pojemnik z nieznaną zawartością, który zostanie zneutralizowany przez wyspecjalizowane pododdziały wojsk chemicznych. Operacja została przeprowadzona w piątek, 13 grudnia ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■