POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [06.09.2019, 20:59:08] • Świnoujście

Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu w dniu 7 września 2019 r.

Dotyczy: zmian w organizacji ruchu na czas Międzynarodowego Maratonu Świnoujście-Wolgast ulicami miasta Świnoujście.

Informuję, iż w dniu 07 września 2019 roku w godzinach od 09.30 do 10.00 nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów spowodowane biegiem ulicami miasta uczestników imprezy Międzynarodowy Maraton Świnoujście-Wolgast i imprez towarzyszących. Zamknięte dla ruchu pojazdów będą ulice Jana Matejki, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Małachowskiego, Stefana Żeromskiego w związku z czym proszę o wyrozumiałość innych użytkowników dróg.

Przypominam o rozważnej jeździe oraz przestrzeganiu oznakowania pionowego i poziomego oraz respektowanie poleceń funkcjonariuszy Policji i Straży Granicznej oraz służb porządkowych wyznaczonych i uprawnionych przez organizatora do zabezpieczenia biegu na zamkniętych odcinkach dróg.

Za utrudnienia przepraszamy.

* * *

Dotyczy: zmian w organizacji ruchu na czas przemarszu uczestników Dni Twierdzy ulicami miasta Świnoujście.

Informuję, iż w dniu 07 września 2019 roku w godzinach od 12.00 do 13.00 nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów spowodowane przemarszem uczestników imprezy Dni Twierdzy. Okresowe ograniczenia dotyczą ulic Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Energetyków oraz Stefana Żeromskiego. Na czas przemarszu wspomniane ulice zostaną wyłączone z ruchu w związku z czym bardzo proszę o wyrozumiałość innych użytkowników dróg.

Przypominam o rozważnej jeździe oraz przestrzeganiu oznakowania pionowego i poziomego oraz respektowanie poleceń funkcjonariuszy Policji oraz służb porządkowych wyznaczonych i uprawnionych przez organizatora do zabezpieczenia przemarszu na zamkniętych odcinkach dróg.

Za utrudnienia przepraszamy.

źródło: www.swinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Dn. 24.08.2019 (sobota) przed godz. 19:00 na przejściu dla pieszych (skrzyżowanie ulic Wojaka Polskiego i Bałtyckiej) przeprowadzałąm rower. Przewróciłąm się i złamałam rękę. Świadków tego zdarzenia proszę o kontakt tel. 694930076 ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■