POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [16.08.2019, 16:31:07] • Świnoujście

Pijany mężczyzna nie życzył sobie pomocy

Pijany mężczyzna nie życzył sobie pomocy

fot. iswinoujscie.pl

10 sierpnia około godziny 23.00 przy ulicy Grunwaldzkiej czyjąś uwagę przykuł mężczyzna, z którym nie można było nawiązać kontaktu. Wezwano pogotowie.

- Wezwanie dotyczyło 60-letniego mężczyzny, z którym był utrudniony kontakt. Na miejscu okazało się, że pacjent jest pod wpływem alkoholu, nie zgłasza żadnych dolegliwości bólowych, nie chciał pomocy ratowników medycznych, pozostał w miejscu wezwania - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

Pijany mężczyzna nie życzył sobie pomocy

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 19:37:44] • [IP: 77.88.191.**]

odczepcie sie od Albertow, teraz kolej na innych od brudnej, brzydko pachnacej roboty. moze" szary czlowiek", kod, byli ubecy stworza fundacje i zajma sie bliznim. podobno wszystko wiedza jak nas uszczesliwic. do roboty!

Mieszkaniec • Sobota [17.08.2019, 21:30:51] • [IP: 31.11.129.***]

Do Albertów trzeba było go wysłać." Tam nie wolno pić".

Gość • Sobota [17.08.2019, 13:38:02] • [IP: 77.252.46.**]

A, to drań!! XD

Gość • Piątek [16.08.2019, 20:07:39] • [IP: 62.69.251.***]

Obciążyć kosztami wyrywnego samarytanina

Gość • Piątek [16.08.2019, 18:19:16] • [IP: 77.252.46.**]

Podobna akcja była przed wczoraj na Zachodnim koło wiaty rowerowej.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Dn. 24.08.2019 (sobota) przed godz. 19:00 na przejściu dla pieszych (skrzyżowanie ulic Wojaka Polskiego i Bałtyckiej) przeprowadzałąm rower. Przewróciłąm się i złamałam rękę. Świadków tego zdarzenia proszę o kontakt tel. 694930076 ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■