POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [23.07.2019, 07:56:33] • Świnoujście

Puchar lata Karol Ława królem strzelców

Puchar lata Karol Ława królem strzelców

fot. Organizator

W sobotę 20.07.2019 r. na boisku z nawierzchnią syntetyczną OSiR przy ul. Matejki 17A rozegrano XXXV PUCHAR LATA w piłce nożnej drużyn 8-osobowych o puchar Dyrektora OSiR „Wyspiarz”. W zawodach udział wzięło 7 drużyn. Zwycięzcami turnieju zostali zawodnicy EKO-WYSPY, pokonując w finale zespół Old Boys II 5:0.

Królem strzelców został Karol Ława (11 bramek – EKO-WYSPA), najlepszym zawodnikiem uznano Dawida Jaracza (EKO-WYSPA), natomiast dostępu do bramki najlepiej strzegł Michał Zinow (Total Dzicz). Trzy najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu, a najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – EKO-WYSPA (Dawid Jaracz, Karol Ława, Jarek Bolimowski, Oskar Bielaszewski, Kamil Polnik, Mateusz Kożyb, Adrian Woźniak, Konrad Kowalczyk, Wojtek Gałecki, Rafał Samaja, Kamil Mądry, Radosław Misztal)

2 miejsce – Old Boys II

3 miejsce – Total Dzicz

4 miejsce – Old Boys 1

5-7 miejsce – Respect (Ukraina), HKSCAN, Team PLATIN

Zawody sędziowali Marian Gałda, Grzegorz Żołnieruk, Wojciech Kramarz.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu.

Puchar lata Karol Ława królem strzelców

fot. Organizator

Anna Kryszan,
Dyrektor OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Sobota [27.07.2019, 21:11:07] • [IP: 83.20.250.***]

najsłabszy poziom od lat...

Gość • Wtorek [23.07.2019, 13:46:58] • [IP: 62.69.251.***]

czy K.Ława to ktos z rodziny B.Ławy?

Oglądasz 1-2 z 2
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■