POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [23.07.2019, 07:56:33] • Świnoujście

Puchar lata Karol Ława królem strzelców

Puchar lata Karol Ława królem strzelców

fot. Organizator

W sobotę 20.07.2019 r. na boisku z nawierzchnią syntetyczną OSiR przy ul. Matejki 17A rozegrano XXXV PUCHAR LATA w piłce nożnej drużyn 8-osobowych o puchar Dyrektora OSiR „Wyspiarz”. W zawodach udział wzięło 7 drużyn. Zwycięzcami turnieju zostali zawodnicy EKO-WYSPY, pokonując w finale zespół Old Boys II 5:0.

Królem strzelców został Karol Ława (11 bramek – EKO-WYSPA), najlepszym zawodnikiem uznano Dawida Jaracza (EKO-WYSPA), natomiast dostępu do bramki najlepiej strzegł Michał Zinow (Total Dzicz). Trzy najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu, a najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – EKO-WYSPA (Dawid Jaracz, Karol Ława, Jarek Bolimowski, Oskar Bielaszewski, Kamil Polnik, Mateusz Kożyb, Adrian Woźniak, Konrad Kowalczyk, Wojtek Gałecki, Rafał Samaja, Kamil Mądry, Radosław Misztal)

2 miejsce – Old Boys II

3 miejsce – Total Dzicz

4 miejsce – Old Boys 1

5-7 miejsce – Respect (Ukraina), HKSCAN, Team PLATIN

Zawody sędziowali Marian Gałda, Grzegorz Żołnieruk, Wojciech Kramarz.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu.

Puchar lata Karol Ława królem strzelców

fot. Organizator

Anna Kryszan,
Dyrektor OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Sobota [27.07.2019, 21:11:07] • [IP: 83.20.250.***]

najsłabszy poziom od lat...

Gość • Wtorek [23.07.2019, 13:46:58] • [IP: 62.69.251.***]

czy K.Ława to ktos z rodziny B.Ławy?

Oglądasz 1-2 z 2
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w czwartek, 22 sierpnia b.r. o godz. 16:00, na spotkanie z Panią MARTĄ MATYSZCZAK, autorką komedii kryminalnej pt. „TRUP w SANATORIUM”. Akcja powieści osadzona jest w Świnoujściu, książka została niedawno wydana w popularnym autorskim cyklu: „Kryminał pod psem”. Spotkanie z aktualnie najlepszą w kraju autorką kryminałów „z przymrużeniem oka” poprowadzi Redaktor Naczelna TV „Słowianin” - Pani Mariola Żółtowska. Wszystkie osoby zainteresowane twórczością autorki „Trupa w Sanatorium” zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■