POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.07.2019, 09:37:45] • Świnoujście

Mieszkaniec budynku przy ulicy Grunwaldzkiej skarży się na brudną wodę w kranach

Mieszkaniec budynku przy ulicy Grunwaldzkiej skarży się na brudną wodę w kranach

fot. Czytelnik

Problem z czystością wody dostarczanej do mieszkań przy ulicy Grunwaldzkiej opisał lokator. Zauważył, że od kilku miesięcy woda jest brudna, teraz pojawił się w niej piasek.

- Jestem mieszkańcem Świnoujścia i chciałbym, aby redakcja pomogła wyjaśnić mi problem z wodą na ulicy Grunwaldzkiej 25, ponieważ od paru miesięcy leci brudna woda a od kilku dni to brązowa i z dodatkiem piasku jakiegoś i jak można zrobić obiad na takiej wodzie?- pyta oburzony Czytelnik.

Mieszkaniec budynku przy ulicy Grunwaldzkiej skarży się na brudną wodę w kranach

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Wtorek [16.07.2019, 10:44:45] • [IP: 5.173.144.***]

Też mieszkam na Warzsowie i mam czystą wodę, nigdy nie miałam brązowej. Jedna osoba tonie cała dzielnica :)

Gość • Wtorek [16.07.2019, 00:45:40] • [IP: 37.8.231.**]

proponuje kupić filtr do wody w cenie samochodu wtedy będziecie wiedzieli co to znaczy czysta i zdrowa woda ktoś zainteresowany podam szczególy

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 21:46:08] • [IP: 31.11.128.**]

W wodzie jest rdza.

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 19:02:35] • [IP: 37.47.160.***]

do morza sie kompac poki pogody niema i turysci nie szczajom

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 18:31:57] • [IP: 178.235.147.**]

Ta woda jest podejrzana.Po kazdym zagotowaniu wody w czajniku, pluczcie czajnik.Wode wlewajcie do jakiegos pojemnika, garnka.Zobaczycie ile plywa jakiegos osadu, kamienia.My to pijemy.Wczesniej kamien osadzal sie na sciankach czajnika a teraz sobie plywa w wodzie ktora pijemy

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 18:09:57] • [IP: 164.127.29.***]

Zatem jeden wniosek: trzeba wymyć tę wodę (z tego, czym rury brudzą).

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 17:28:57] • [IP: 87.52.42.***]

Jakiś rozwodniony ten Burbon!

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 17:08:11] • [IP: 176.221.113.**]

Brudna bo to końcówka.

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 16:17:57] • [IP: 37.30.0.***]

Przecież od dawna wiadomo że Świnoujście jest coraz mniej wydolne jeśli chodzi o wodę, proponuję jeszcze kilka hoteli wybudować to w sezonie może w ogóle wody nie będzie.

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 16:07:48] • [IP: 37.47.160.***]

Na Warszowie taka sama sytuacja, woda coraz droższa a taki brud z kranów leci że szok. A może za sprzęty takie jak pralki zmywarki, koszty napraw to do wodociągów zanosić !! Filtry mało co dają i tak jest żółta. Nic sobie nie robią z tego. Ile można zgłaszać i dzwonić - co rusz jest jakaś wzmianka o tym i coś to daje. Można sobie tylko popisać i wylać smutki i żale. Z ludzi wariatów robią, pomarudzą i się odczepią.

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 14:59:28] • [IP: 5.173.144.**]

A moze pamiecia siegnac wystarczy do 1989 ruda woda to codziennosc wiec o co kaman??chcieliscie hotele apartamentowce trzeba sie liczyc ze zwiekszonym zuzyciem wody albo czas najwyzszy przeprowadzic remont sieci wodociagowej . Mieszkaniec apartamentowca przy ul.Grunwaldzka 23

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 13:04:34] • [IP: 37.47.149.***]

Zgłosić do administratora. Czy wszyscy sąsiedzi mają również brudną?

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 12:12:30] • [IP: 5.173.144.***]

Filtry sobie Pan załóż, wkłady zanoś do wodociągów niech płacą!

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 11:30:27] • [IP: 80.245.188.***]

Woda jest brudna, ponieważ w następstwie budowy nowych hoteli i apartamentowców zapotrzebowanie jest większe, niż wydajność ujęć wody. Władze miasta pod światłym przywództwem prezydenta Żmurkiewicza są owładnięte ideą przekształcenia dzielnicy nadmorskiej w betonowy kurort i absolutnie nie przejmują się opłakanymi dla mieszkańców skutkami tych działań. Będzie jeszcze gorzej i wrócą czasy, kiedy zbierało się wodę do wanien i innych zbiorników w nocy, bo w dzień jej w kranach nie było. W tej sytuacji, jak widzę na. ... komu potrzebną Promenadę Zdrowia, to mnie k...a bierze.

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 10:52:11] • [IP: 5.173.144.**]

zaraz od paru miesiecy nie przeszkadzalo a teraz nagle co czy awaria byla zglaszana jakie kroki poczynil skarzacy?

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 10:00:47] • [IP: 188.102.170.***]

To noc nowego w latach 70 tych wogule nie było wody. Tą wode dobrze zagotować i jest zdatna do picia. Pozdrawiam