POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.07.2019, 11:37:41] • Świnoujście

Przechodnie i samochody - taka sytuacja w drodze na prom

Przechodnie i samochody - taka sytuacja w drodze na prom

fot. Czytelnik

Do redakcji portalu pisze coraz więcej Czytelników niezadowolonych z nowego rozwiązania ruchu na Wybrzeżu Władysława IV i ulicy Marynarzy. W piątek do korkujących w oczekiwaniu na przeprawę promową samochodów dochodzą piesi zdezorientowani lub po prostu korzystający z nowo wyznaczonego przejścia.

- Sytuacja na skrzyżowaniu z Marynarzy. Kolejka do promu i korek na skrzyżowaniu, bo się ludzie na pasach nowo wyznaczonych mieszają - pisze Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 09:26:16] • [IP: 176.221.122.***]

A mnie się podoba.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 22:33:09] • [IP: 37.47.161.**]

TOTALNY CHAOS ORGANIZACYJNY W MIEŚCIE! PANI MICHALSKA DO DYMISJI!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 21:03:22] • [IP: 176.221.122.***]

po co ta ścieżka rowerowa. ...spokojnie sie jezdzi rowerem wzdłóż nabrzeża. ...kierowcy oczekujący na przeprawe mogliby stac na tym pasie jak zawsze było, komu to przeszkadzało, bez sensu!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:23:33] • [IP: 188.29.164.***]

Michalska powinna mieć na drugie imię Pomyłka !!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:11:51] • [IP: 37.8.215.***]

kto wymyslił takie rozwiazanie, jest jeden wielki bałagan

Gość • Niedziela [14.07.2019, 17:56:19] • [IP: 178.238.247.***]

Co tam się mieszać tylko kretyni wyjeżdżając z marynaży pchają się na środkowy i prawy pas

JUST ACT 447 • Niedziela [14.07.2019, 17:34:08] • [IP: 176.221.122.**]

MY W TYM REJONIE CAŁKIEM NIEZŁY BURDEL MAMY.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 17:16:00] • [IP: 93.94.187.***]

Niezły bałagan mamy :) ale hotele mamy piekne:)

Gość • Niedziela [14.07.2019, 16:26:00] • [IP: 83.23.250.***]

Czas ścigać i karać to urzednicze barachło co tak próbuje rządzić naszym miejskim życiem. Przestańcie ciągle biadolić i płacić za za poronione iszkodliwe" etiudy" pseudourzędników. Czas na wnioski o mosliwości popełnienia przestepstwa!!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 16:12:29] • [IP: 185.210.37.**]

Co oni tam zrobili?? Masakra jakaś. Brak słów i wulgaryzmu.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 16:10:43] • [IP: 31.0.45.**]

Ta ulica to fragment obwodnicy miasta i po otwarciu tunelu ma odciążyć centrum.To w jaki sposób to się stanie jak tylko jednym pasem można jechać??

Gość • Niedziela [14.07.2019, 16:09:26] • [IP: 37.47.129.***]

Sami fachowcy od inżynierii ruchu drogowego. Właśnie w tym miejscu zginął prawidłowo jadący na rowerze mój kolega. Nareszcie prawidłowe rozwiązanie ruchu na tym odcinku ulicy.

Gość XXX • Niedziela [14.07.2019, 15:26:45] • [IP: 95.41.69.***]

Panujący bałagan w drodze na prom zniknie wtedy gdy ta ulica zostanie poświęcona...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 15:23:03] • [IP: 178.238.246.**]

Dlaczego to cały czas jest wielką prowizorką ?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 15:02:51] • [IP: 109.23.98.**]

Oczywiście gdyby wybrali PISIORÓW to facet w sukience pokiwał by rączką za jedyny tysiączek i wszystko Było by OKOKOK

Gość • Niedziela [14.07.2019, 15:00:21] • [IP: 178.235.147.*]

co za idiota w ogóle to wymyślił, było dobrze to zawsze muszą coś" mądrego" wymyślić

Gość • Niedziela [14.07.2019, 14:20:20] • [IP: 5.60.15.***]

Tak to jest jak sie coś wymyśli siedząc za biurkiem, teraz niech pani radna na swój koszt zmienia cała zaistniałą sytuacje.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 14:13:46] • [IP: 37.248.212.**]

Ale galimatias

Gość • Niedziela [14.07.2019, 14:10:59] • [IP: 109.70.100.**]

Co za betonowy tłuk dopuścił tą betonową imbecylkę do podejmowania takich decyzji?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 13:33:40] • [IP: 109.243.196.**]

Wyznaczenie na bardzo szerokiej jezdni osobnego pasa dla rowerzystów jest dobrym posunięciem, bo tam nie ma nigdy tak dużego ruchu, by potrzebne były aż trzy pasy - a dwa pasy obok trzeciego postojowego do promów rozzuchwalały do szybkiej jazdy wielu bardzo prymitywnych kierowców. Co do tej części ulicy to mam pytanie, dlaczego toleruje się restaurację z jej" ogródkiem", blokującą swobodny ruch pieszych i uniemożliwiającą przedłużenie ścieżki rowerowej aż do nowo wyznaczonych pasów? Dlaczego ta restauracja ma wyjątkowe znaczenie dla Urzędu Miasta, że pozwala się na nonsensowne zawężenie ruchu na samym zakręcie ulic i chodnika?!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 13:03:46] • [IP: 176.221.123.***]

brawa za projekt. no kto mogl to przewidziec. pozostaje tylko modlitwa w intencji projektanta, zeby odnalazl kontakt z mozgiem

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:59:57] • [IP: 5.173.144.***]

Jak co piątek kolejka. 3 promy chodzą i jest ok. Wystarczy jeden Niemiec i kicha.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:59:16] • [IP: 157.25.141.**]

Nowe rozwiązanie to totalna pomylka

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:56:42] • [IP: 5.173.136.**]

Stylistyka języka Polskiego - CELUJĄCY +

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:02:08] • [IP: 31.0.33.***]

Podziękujcie Żmurkiewiczowi i Michalskiej.Brawo za rozwiązania komunikacyjne powodujące chaos i dezorientację.Z drugiej strony ludzie wybrali to ludzie mają...!

Oglądasz 1-25 z 25
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■