POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.07.2019, 16:34:17] • Świnoujście

Dzieci biegają po dachu! Kto zabezpiecza budynek?

Dzieci biegają po dachu! Kto zabezpiecza budynek?

fot. Czytelnik

W bloku przy B. Chrobrego 22 dzieciaki wchodzą całą grupą na dach. Za chwilę może dojść do tragedii!

Jeden z mieszkańców zauważył grupę dzieci chodzącą po dachu bloku przy ulicy B.Chrobrego. Wysokość miejsca mówi sama za siebie - wystarczy mała nieuwaga, potknięcie czy dziecięca brawura i skończy się to tragicznym wypadkiem! Dlaczego wejście na dach jest ogólnie dostępne? Prosimy też rodziców, aby zwrócili uwagę na to, gdzie bawią się ich pociechy, zanim miejsce nie zostanie odpowiednio zabezpieczone.

Dzieci biegają po dachu! Kto zabezpiecza budynek?

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 19:12:58] • [IP: 37.47.160.***]

to jeszcze gorzej. W swinoujsciu zmusza sie dzieci do pracy przy wnoszeniu ciezkich betonowych blokow na 10 pietrowy dach. prawie jak dzieci w kopalniach bangladeszu

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 10:45:19] • [IP: 178.238.249.***]

Ktos napisal bzdury.ze dzieci na dachu...wnoszone byly bloczki cementowe pod panele sloneczne.Mieszkam tam

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 10:15:28] • [IP: 176.221.122.***]

Dzieci z klatki 22 na dach nie wejdą!Mają nadwagę i jedyna ich rozrywka to smartfon i pistolet na lotki albo wodę.

• Poniedziałek [15.07.2019, 09:31:03] • [IP: 77.252.46.***]

¬_¬ Boże, chroń Nas przed konfidencją. 👵 🙏 🙇 👴 ❌ ❌ ❌

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 07:49:14] • [IP: 145.237.2.***]

To nie dzieci -to młodzi pracownicy wnoszący pod panele słoneczne bloczki cementowe. Wielka mi sensacja niesprawdzona.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 22:27:01] • [IP: 176.221.123.***]

Ludzie co za bzdury piszecie. Dzieci nie powinny wchodzić na dach

Gość • Niedziela [14.07.2019, 22:23:52] • [IP: 176.221.122.**]

TO SA DZIECI Z OSIEDLA SRODMIESCIE ORAZ ICH KOLEDZY Z NAJBLIZSZYCH ULIC.JEZELI NA DACHU MAJA TAKIE SAME KRETYNSKIE ZABAWY JAK NA AKTUALNYCH ROZKOPACH TO TYLKO CZEKAC AZ WYDARZY SIE DRAMAT!!RODZICE NIE POFATYGUJA SIE ZEBY ZOBACZYC CO ROBIA ICH DZIECI!!A NIE WSZYSCY MAJA MIESZKANIA Z OKNAMI NA TZW.PODWORKO!!PONADTO WLAZY NA DACHY SA OTWARTE!!PRACE BUDOWLANE ZWIAZANE Z DOCIEPLANIEM JUZ ZAKONCZONE, A KLAPY WYJSCIA NA DACH WISZA BEZ ZADNEGO ZABEZPIECZENIA, MOZE WEJSC KAZDY POPRAWIC LUB ZNISZCZYC STERCZACE TAM ANTENY, MIESZKANCY PRZEGANIAJA GOLEBIE, KTORE USILNIE CHCA TAM BUDOWAC GNIAZDA I PASKUDZA NA KLATKACH SCHODOWYCH.CZY W SPOLDZIELNI NIE MA OSOBY ODPOWIEDZIALNEJ ZA TE KWESTIE??CO ROBI NADZOR, ZA CO PLACIMY?CZY NAPRAWDE MUSI NASTAPIC DRAMAT ZEBY ZNALAZL SIE JEDNAK WINNY?CZY SPOLDZIELCZE ZNACZY NICZYJE??!!PRZECIEZ W UBIEGLYM ROKU W TYM BLOKU ZABAWIL SIE W BATMANA I DAWNO WACHA KWIATKI NA CMENTARZU OD DOLU!!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 21:35:53] • [IP: 83.20.250.***]

Coraz głupsze te dzieci.

Gość kapuś • Niedziela [14.07.2019, 21:25:37] • [IP: 5.173.16.**]

To młodzież nie dzieci biegają po dachu potem wrzucają se sweet focie z dachu 'Trepowa' i liczą lajki na fb ig komentarze byku swag yolo itp rodzice kontrolujcie swoje 'duże' dzieci patrzcie gdzie chodzą po dachach albo po zburzonej już Biedronce

Gość • Niedziela [14.07.2019, 20:29:28] • [IP: 5.173.136.**]

Biegałem tak jak oni uwierzcie mi adrenalina nie skłania do brawury a wręcz nadmiernej ostrożności owszem ryzyko latania po gzymsie jest spore ale wtedy uważasz na każdy krok i nikt nie będzie cię straszył jak myślą niektórzy.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 20:08:05] • [IP: 151.248.62.***]

Tytuł powinien brzmieć - Gdzie są rodzice tych dzieci?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:41:11] • [IP: 2.108.164.*]

A kto w dzieciństwie nie wchodził na dachy??

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:35:51] • [IP: 80.245.189.***]

kłódka i po problemie :-)) ale to normalne, że dzieciaki biegają po dachach - mało kto z chłopaków przed laty tego nie robił...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:09:00] • [IP: 178.238.253.***]

Madki nie maja czasui duze bombelki biegajo

Gość • Niedziela [14.07.2019, 17:44:40] • [IP: 37.47.143.***]

sam biegałem po zachodnim na blokach w latach 90' ;) cóż takie uroki dzieciństwa.Ciągłe zakazy tu nie graj w piłke tam po trawie nie chodź

Gość • Niedziela [14.07.2019, 17:14:16] • [IP: 93.94.187.***]

Tez biegalo sie po dachach i skakalo sie z nich - przezyło sie :)

Gość • Niedziela [14.07.2019, 17:10:25] • [IP: 31.0.120.***]

Biegałem jako dzieciak po dachach Leningradów i tragedii nie było!

Oglądasz 1-17 z 17
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w poniedziałek, 18 listopada o godz. 17:00 na spotkanie z „Teatrem przy stoliku”. Jest to unikalna forma teatralna prezentowana przez grupę aktorów w bibliotekach całego kraju. Wszystkich miłośników teatralnych spotkań zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Uwaga. Awaria sieci wodociągowej. W związku z awarią dziś 13 listopada 2019 r., w godzinach 16.00 – 22.00, nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości położonych przy ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku od ulicy Wilków Morskich do Lechickiej). ZWiK Świnoujście ■ Bardzo ważne spotkanie: Koncepcja zarządzania ruchem. W środę 13 listopada 2019 r. w sali teatralnej MDK przy ulicy Matejki zaprezentowana zostanie „Koncepcja systemu zarządzania ruchem w Świnoujściu. Wyzwania miasta Świnoujście w perspektywie uruchomienia tunelu pod Świną”. Początek o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ■ Niepokojący wpis o sytuacji w świnoujskiej komendzie Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono na Facebooku. Są konflikty, braki kadrowe, opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, pluskwy i zachowania „podchodzące pod mobbing" – czytamy w poście ■ Wracamy do tematu znaleziska w Kanale Piastowskim. Wbrew wcześniejszym twierdzeniom, wygląda na to, że coś większego jest jednak na dnie. Podobno znaleziono zatopioną barkę, całą wypełnioną amunicją zaraz przy "grzybku" obok przystani Karsibór po stronie Świnoujścia, a promy i statki dalej pływają jakby nigdy nic – pisał niedawno nasz Czytelnik. - Fajnie jakbyście potwierdzili te informacje ■ 15 radnych poparło sprzeciw, a tylko trzech wstrzymało się od głosu. W czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Świnoujścia, 7 listopada Rada Miasta podjęła uchwałę dot. oświadczenia w sprawie lokalizacji inwestycji związanej z wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego ■ Prezydent wycofuje się z ulg dla przedsiębiorców. Wiele emocji społecznych wzbudziły nasze informacje o ulgach udzielanych przez Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza niektórym lokalnym przedsiębiorcom. Przypomnijmy więc, że w latach 2007 - 2019 (do miesiąca IV) Prezydent Miasta udzielił ulg różnym firmom na kwotę 8.596.726,23 zł ■ Po 42 latach stacjonowania wojsk sowieckich na wyspie Uznam, w Świnoujściu pozostały smutne zagubione psy. Porzucone zwierzęta były w szoku. Ich przyjaciele nagle zniknęli. Nikt już nie mówił po rosyjsku ■ Zakończyła się przebudowa ul. Szmaragdowej w Przytorze-Łunowie, a wraz z finalizacją tego zadania wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Kierowcy: uwaga na znaki, bo ulica jest jednokierunkowa, podobnie, jak fragment ul. Zalewowej ■ Nietypowy problem mieli świnoujscy policjanci. Kajdanki, które nałożyli zatrzymanemu mężczyźnie odmówiły posłuszeństwa i nie chciały się otworzyć. Policjanci na pomoc wezwali strażaków, którzy przecięli kajdanki za pomocą szlifierki kątowej (fleks) ■ Zmiana terminu wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Informujemy, że planowana w Muzeum Rybołówstwa Morskiego, na najbliższy piątek, 25 października, wystawa: „Świnoujście w przedwojennej grafice” z przyczyn niezależnych od organizatora została przeniesiona na 7 listopada 2019 r, na godz. 18.00 ■ 16 głosami „za” Rada Miasta zdecydowała o podwyżce wysokości stawek podatku od nieruchomości ■ Podatek od nieruchomości w nowym roku: w planach „górne stawki maksymalne”. W czwartek radni podejmą uchwałę o wysokości stawek podatku od nieruchomości. Z projektu uchwały wynika, że będzie zdrożej. Chyba, że ktoś ma komórkę, chlew lub kurnik i nie prowadzi w niej działalności gospodarczej ■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■