POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.07.2019, 18:21:57] • 安inouj軼ie

TUNEL: Biuro jest ale nikt w豉軼iwie nie wie po co, a informacji brak

TUNEL: Biuro jest ale nikt w豉軼iwie  nie wie po co, a informacji brak

fot. iswinoujscie.pl

Sprawa zwi您ana ze z這瞠niem wniosku o upad這嗆, przez jeden z podmiot闚 maj帷ych budowa tunel pod 安in, pokaza豉 te, 瞠 sp馧ki maj te olbrzymi problem komunikacyjny.

W biurze na ulicy Bohater闚 Wrze郾ia, gdzie ma swoj siedzib sp馧ka celowa, maj帷a budowa tunel, nikt naszemu dziennikarzowi nie potrafi odpowiedzie na pytania, kt鏎e ten chcia zada w momencie z這瞠nia wniosku o upad這嗆 przez Energopol. Jeden z pracownik闚 skierowa nas z tymi pytaniami do Urz璠u Miasta, 瞠 tak si um闚ili.

Wydawa這 nam si to troch dziwne, zapytali鄉y wi璚 rzecznika Urz璠u Miejskiego o to, kto p豉ci za wynajem tego lokalu i ile? Dlaczego nie mog udziela informacji mediom na temat budowy tunelu? Po co jest takie biuro i to w centrum miasta?

Tu za grzecznie nas poinformowano, 瞠 na deptaku przy ul. Bohater闚 Wrze郾ia siedzib ma sp馧ka celowa powo豉na do wybudowania tunelu przez firmy tworz帷e konsorcjum.

Przypomn, 瞠 liderem konsorcjum jest sp馧ka PORR Sp馧ka Akcyjna, kt鏎ej rzecznikiem jest Pan Mateusz Gdowski. On te pe軟i rol rzecznika sp馧ki celowej i mo瞠 odpowiedzie Panu na zadane pytania, wyja郾i nam w mailu Mariusz Rabenda.

Dodajmy, 瞠 na stronie sp馧ki celowej, kt鏎 mo積a znale潭 w Internecie trudno znale潭 informacj o osobie odpowiedzialnej z komunikacj z mediami.
A i o post瘼uj帷ych pracach w sprawie budowy tunelu pod 安in informacje s bardzo lakoniczne.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 26

Go嗆 • Pi徠ek [19.07.2019, 11:44:03] • [IP: 80.55.70.***]

umowy podpisane, tunel powinien ruszy, od dnia podpisania powinni sta z 這patami dr捫y tunel. .. po co komu przygotowania ? projekty ? maszyny ? maszyny frustruj najbardziej, bo mogliby kopa r璚znie ! bior tak kas, 瞠 powinni ! z moich informacji wynika, 瞠 tunelu nie b璠zie ze wzgl璠闚 religijnych. niestety ale tunel ma mie kszta速 wielkiego penisa, co oburzy這 鈔odowisko kleru, oni wol kszta速 tornistra. panowie na zdj璚iu omawiali to zagadnienie. trwa przeprojektowanie.

Go嗆 • Wtorek [16.07.2019, 09:52:47] • [IP: 176.221.122.***]

A kasa leci, czy to wa積e za co??

Go嗆 • Wtorek [16.07.2019, 08:33:30] • [IP: 185.210.38.***]

A moja babcia rozmawia豉 z s御iadk kt鏎ej kole瘸nka ma znajom kt鏎ej syn pracuje z go軼iem kt鏎ego ciotka rozmawia豉 z krewnym kt鏎y wie z pewnego 廝鏚豉 瞠 tego tunelu to jednak nie b璠zie a to wszystko to 軼iema 瞠by naci庵n望 naiwnych na kas.

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.07.2019, 19:38:25] • [IP: 178.238.245.*]

Prawdopodobnie tunel nie bedzie pod 安in ale wzd逝, ciekawe gdzie bedzie wychodzi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.07.2019, 13:50:59] • [IP: 185.135.195.*]

"Widz ciemno嗆...ciemno嗆 widz" - odpowiedni cytat do tego ba豉ganu i bezho這wia oraz indolencji urz璠niczej. Nie b璠zie 瘸dnego tunelu. Tak jak nie b璠zie promu dla P浮 z wirtualnej Stoczni Szczeci雟kiej. Szkoda czasu nawet na roztrz御anie tego tematu. Laury rozdane - prezydent miasta pochwalony w Newsweeku i wystarczy. Trzeba spokojnie wr鏂i do dawnego pruskiego planu zbudowania GROBLI z Nowego Warpna i poprowadzenia jej na wprost przez lew cz窷 Zalewu Szczeci雟kiego do 安inouj軼ia. Nie b璠zie zawadza statkom. Koszt dwukrotnie ni窺zy od tunelu. Droga ze Szczecina do lewobrze積ego 安inouj軼ia zajmie 30-40 minut. Pozdrawiam mieszka鎍闚 安inouj軼ia.

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.07.2019, 11:03:47] • [IP: 178.238.252.***]

Z cw0ku z turystow miasto zyje a kierowac do psychiatry to trzeba ciebie . ...

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.07.2019, 10:24:20] • [IP: 164.127.29.***]

Tunel tak jak mina angielska czy jak artyku o bezdomnym stanowi spo貫czny lek 豉godz帷y poczucie frustracji i ma這軼i. Je郵i jest tu jaki wygodny cel, w kt鏎y mo積a mierzy, zaraz zlatuj si IP: 185.13.106.***], [IP: 80.245.189.***] czy 37.47.137 i - wal czym si da, a do wytrysku 郵iny.

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.07.2019, 09:27:34] • [IP: 5.173.92.***]

Lepiej most na miejcu karsiborsibor闚 wizytowka miasta a tunelu nikt nuebedzie widzia chociaz k豉dk albo most pontonowy

635 • Poniedzia貫k [15.07.2019, 09:23:01] • [IP: 188.147.99.***]

Po to 瞠by kto bra pieni康ze za czynsz i to nie ma貫 w tym miejscu...wszystko co si robi w 安inouj軼iu dzia na zasadzie" MISIA" BAREJI

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.07.2019, 09:00:02] • [IP: 185.210.38.**]

Tunel w tunelu.

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.07.2019, 07:35:59] • [IP: 37.8.215.***]

A po co nam tunel??疾by do ko鎍a" zaje寮zi" nasz pi瘯n wysp Uznam, na cz窷ci kt鏎ej po這穎ne jest 安inoujscie??Ju teraz s k這poty z miejscami parkingowymi...a co dopiero b璠zie jak tunel powstanie??Uwa瘸m, 瞠 ju teraz nale篡 robi wszystko co tylko jest mo磧iwe, aby ograniczy" wjazd" samochod闚 na lewobrze寬...a nie jeszcze do這篡.Specyfika po這瞠nia 安inouj軼ia jest taka a nie inna, to pi瘯ne miasto...a tunel spowoduje, 瞠 to b璠zie miasto" rycz帷ych rumak闚" na czterech ko豉ch...Chcecie tego??

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.07.2019, 06:49:20] • [IP: 37.47.154.***]

A gospodyni zapowiada豉, 瞠 b璠zie dobrze. Nie ma gospodarza !

Go嗆 • Niedziela [14.07.2019, 23:45:04] • [IP: 185.210.39.**]

Ja te uwa瘸m 瞠 powinno si jak najmniej informacji udziela cz窷ci mieszka鎍om, kt鏎zy trzymaj kciuki za niepowodzenie budowy tunelu. A jedynie udziela informacje co do kierunku zak豉du do psychiatryka :-))))

Go嗆 • Niedziela [14.07.2019, 22:56:26] • [IP: 37.248.156.***]

naprawd w tym urz璠zie brak kontroli zewn皻rznej, tak bogatej i nie gospodarnej gminy to d逝go szukac w polsce

Go嗆 • Niedziela [14.07.2019, 22:31:13] • [IP: 80.245.189.***]

Tunelu nie by這, nie ma i DΣGO nie b璠zie :-(((

Go嗆 • Niedziela [14.07.2019, 22:09:11] • [IP: 95.40.150.***]

Po Polskiemu. ...

Go嗆 • Niedziela [14.07.2019, 22:09:01] • [IP: 77.252.46.***]

To jest chore !kto bierze du瞠 pieni康ze za nic nie robienie !W naszym kraju mo積a a jednak mo積a !i to za rz康u PIS-u partii ! niby, w s這wach praworz康no軼i !Kpina

Go嗆 • Niedziela [14.07.2019, 21:27:05] • [IP: 176.221.113.**]

Jaki tunel? To byl prima aprilis. Nie potrzeba tunelu. W centrum nie ma kolejek a turysci niech stoja na karsiborach. I tak jest ich za wielu.

Go嗆 • Niedziela [14.07.2019, 21:16:56] • [IP: 178.238.255.**]

Wcale si nie dziwie, osoby tam pracuj帷e nie kompetentne, zdolni tylko do brania wynagrodzenia. Niestety w zwi您ku z zadurzeniem oddaje spraw do Kruka, firma nie op豉ca faktur..., rozumiem upad這嗆 ale wniosek i tak z這瞠...