POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.06.2019, 14:45:34] • Świnoujście

Błękitna flaga zawisła na świnoujskiej plaży, od jutra ratownicy i bezpłatne zajęcia fitness

Błękitna flaga zawisła na świnoujskiej plaży, od jutra ratownicy i bezpłatne zajęcia fitness

fot. OSiR Wyspiarz

Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury.

Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa.

Błękitna flaga zawisła na świnoujskiej plaży, od jutra ratownicy i bezpłatne zajęcia fitness

fot. OSiR Wyspiarz

Od jutra też o godzinie 11:00 ruszają codzienne, bezpłatne zajęcia fitness. Spotykamy się jutro przy Centrum Ratowników (wejście od ul. Powstańców Śl.).

Życzę bezpiecznego wypoczynku i pięknej pogody.

Anna Kryszan, Dyrektor OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Piątek [14.06.2019, 22:07:52] • [IP: 62.69.203.**]

Bakteria Coli zdejmnie wam tą flagę miejscy głupcy

GOŚCIU • Piątek [14.06.2019, 21:09:37] • [IP: 185.206.225.***]

CZY TE WYSYPUJÀCE SIĘ KIBLE ZE ŚMIECIAMI, I WSZĘDZIE POWTYKANE KIEPY W PIASEK PLUS ZASIKANE WYDMY TO TE WYŚRUBOWANE WYMOGI CZYSTOŚCI ?? BDW DLACZEGO JESZCZE NIKT NIE WPADŁ NA POMYSŁ ZAINSTALOWANIA WIĘKSZYCH ŚMIETNIKÓW NA PLAŻY, SKORO TE CO SÀ NIE DAJÀ RADY JUZ OD PARU SEZONÓW. ...

Odyseusz • Piątek [14.06.2019, 20:41:49] • [IP: 94.254.224.***]

A kable? Syf i do tego płatne. Na plaży psie kupy, i inne brudy.. ..

Gość • Piątek [14.06.2019, 20:17:16] • [IP: 5.173.128.***]

Zajęcia fitness o 11.00 w tym słońcu? Może trochę wcześniej?

Gość • Piątek [14.06.2019, 20:05:40] • [IP: 178.238.249.**]

Jaka czystość?! Petów co niemiara... fuj! Należy wyznaczyć miejsce dla palaczy!!

HODOWCA • Piątek [14.06.2019, 19:27:31] • [IP: 176.221.122.**]

OPASY JUŻ LECĄ

Gość • Piątek [14.06.2019, 18:44:02] • [IP: 77.111.247.***]

siwa babcia ratownik ales gut

Gość • Piątek [14.06.2019, 18:10:57] • [IP: 37.47.137.**]

Po ile i dlaczego tak drogo :D

Konopa • Piątek [14.06.2019, 17:51:39] • [IP: 77.253.17.***]

A na warszowie kiedy zawisnie? Pisiory pewnie na to nie pozwolą agatowska na prezydenta kto się z tym nie zgadza ten debil

Gość • Piątek [14.06.2019, 17:41:01] • [IP: 83.11.92.***]

Bezpłatne zajęcia fitness a na Warszowie - sprezentowany parking przez LNG dla mieszkańców jako rekompensata - płatny.

Gość • Piątek [14.06.2019, 17:07:43] • [IP: 77.111.247.***]

ale pusto w d węrza

Gość • Piątek [14.06.2019, 16:55:49] • [IP: 159.205.203.***]

Fajnie że jest ta błękitna flaga. Szkoda tylko że nie jest uwarunkowana bezpłatnymi toaletami. Bezpłatny fitness to trochę za mało. Ale nie podniecajmy się nią za bardzo - to jednak dosyć popularne oznakowanie kąpielisk - coś w rodzaju rekomendacji:" tu jest ok".

Gość • Piątek [14.06.2019, 16:37:15] • [IP: 178.238.250.***]

może by jakiś znak interpunkcyjny postawić w tytule, np. przecinek. Bo jak rozumieć: zawisła od jutra?

Gość • Piątek [14.06.2019, 15:34:23] • [IP: 62.69.251.***]

Flaga wisi a kundle wesoło biegają między plażowiczami

Gość • Piątek [14.06.2019, 15:03:30] • [IP: 23.226.237.*]

Żeby nagradzać osraną plażę, to trzeba być naprawdę fekalnym fetyszystą.

Gość • Piątek [14.06.2019, 15:00:51] • [IP: 176.221.122.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-16 z 16
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje o awarii sieci wodociągowej w ul. Granicznej przy nr. 8. Przerwa w dostawie wody do nieruchomości przy tej ulicy nastąpi na odcinku od ulicy Roosevelta do ulicy Miarki. Przewidywany termin usunięcia awarii – dziś piątek 3 lipca do godz. 15.00. ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■