POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [07.05.2019, 10:41:12] • Region

Otwarcie drogi S6 Goleniów-Nowogard i inauguracja robót na S3 Brzozowo-Miękowo

Otwarcie drogi S6 Goleniów-Nowogard i inauguracja robót na S3 Brzozowo-Miękowo

fot. Organizator

Zapraszamy na uroczystości związane z drogami krajowymi w województwie zachodniopomorskim, które odbędą się w dniu 08.05.2019:

Godzina 9.00 - otwarcie drogi S6 Goleniów-Nowogard

miejsce: jezdna północna S6 na zachód od węzła Osina (mapki w załączniku)

Otwarcie drogi S6 Goleniów-Nowogard i inauguracja robót na S3 Brzozowo-Miękowo

fot. Organizator

Godzina 10.45 - inauguracja budowy drogi S3 na odcinku Brzozowo-Miękowo

miejsce: plac składowy wykonawcy w rejonie przyszłego węzła drogowego Brzozowo - droga do m. Kartlewo (mapki w załączniku)

Otwarcie drogi S6 Goleniów-Nowogard i inauguracja robót na S3 Brzozowo-Miękowo

fot. Organizator

W powyższych wydarzeniach udział weźmie między innymi Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk, Minister MSWiA Joachim Brudziński, Wojewoda Zachodniopomorski, parlamentarzyści oraz dyrekcja GDDKiA.

Otwarcie drogi S6 Goleniów-Nowogard i inauguracja robót na S3 Brzozowo-Miękowo

fot. Organizator

Mateusz Grzeszczuk
Główny Specjalista


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■