POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.05.2019, 10:59:00] • Świnoujście

Czy Straż Miejska „odpuszcza” niemieckim kierowcom?

Czy Straż Miejska „odpuszcza” niemieckim kierowcom?

fot. Czytelnik

Z takim pytaniem zwrócił się do naszej redakcji Czytelnik. Powodem jego wątpliwości jest sytuacja, którą opisał. Wynika z niej, że nieprawidłowo zaparkowany samochód na niemieckiej rejestracji, najpierw miał założoną blokadę, potem została ona zdjęta. A mercedes wciąż stoi...Czy to świadczy w wybiórczym traktowaniu właścicieli źle parkujących aut?

"Na Bohaterów Września przy starej 8 FOW stoi źle zaparkowany Mercedes A klasa na niemieckich numerach. Na początku posiadał blokadę Straży Miejskiej, która po kilku dniach została zdjęta, a pojazd jak stał dalej stoi w niedozwolonym miejscu. Czyżby SM odpuściła???? Gdzie w tym wszystkim laweta i konsekwencja?"- pyta mieszkaniec.

Czy Straż Miejska „odpuszcza” niemieckim kierowcom?

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Poniedziałek [20.05.2019, 17:40:06] • [IP: 37.30.24.***]

Euro czyni cuda

Gość • Niedziela [19.05.2019, 15:43:06] • [IP: 62.69.203.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.05.2019, 11:02:13] • [IP: 178.238.249.**]

Wczoraj naprzeciwko totolotka też założyli blokadę na mercedesa, przyjechali i szybko zdjęłi, ciekawe😄

Gość • Czwartek [16.05.2019, 09:12:19] • [IP: 109.243.245.***]

17:30 wysil się na coś dowcipniejszego niż humor na poziomie podstawówki.

Gość • Środa [15.05.2019, 23:11:07] • [IP: 176.221.123.***]

Myślę że są absolutnie zbędni i nie ma z nich żadnego pożytku, proponuję utworzyć za te pieniądze dodatkowe etaty w KMP, wiecznie nie mogą bo to teren wspólnoty, bo to nie w ich kompetencji...

Gość • Środa [15.05.2019, 15:28:08] • [IP: 46.189.28.***]

Z polskim autem szybko by zrobili porządek, tu się cackają jak z jajem.

Gość • Wtorek [14.05.2019, 13:04:31] • [IP: 176.221.122.***]

Tyle czasu szukali lawety? A sciągnąć zza granicy i po problemie.

Gość • Wtorek [14.05.2019, 09:06:48] • [IP: 37.8.231.***]

Automat zablokowany nie ruszysz.

Gość • Wtorek [14.05.2019, 06:49:19] • [IP: 185.210.38.**]

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 14:30:24] • [IP: 37.8.231.**] Jak auto uszkodzene to się odholowuje w miejsce po za drogą ruchu mądraliński.

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 23:39:02] • [IP: 37.8.231.***]

Ciężko było zepchnąć za podwójną ciągłą?Tym bardziej powinni doje... i na policyjny parking.Rachunek i Niemca wyprostowałby.

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 17:30:20] • [IP: 176.221.123.**]

Awaria ? Jaka awaria ? Tosz to niemożliwe kurła. Nigdem w to nie uwierzem ! Bez gwiazdy ni ma jazdy siem nigdy nie psujom !! Pamiętajta kierowniki mercedesa mozem się pakrkowac gdzie tylko one chcom, właśnie dlatemu ze jezdzom mercedesom. A wy mozeta ino zazdrościć huncfoty !!

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 15:00:14] • [IP: 5.173.137.***]

Założyli to i zdjeli. Czytelniku awaria auta była i laweta zabrała.

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 14:30:24] • [IP: 37.8.231.**]

Jak dali mandat to zdjęli blokadę. Auto było uszkodzone czytelniku!

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 14:12:01] • [IP: 176.221.123.***]

blokowanie auta ktore juz mocno utrudnia ruch to genialny pomysl, tylko straz wiejska moze na taki ruch wpasc. LAWETA i z 5 tysiecy zlotych kary, moze wtedy te tumany zza zachodniej granicy zrozumieja, ze u nas tez funkcjonuje prawo.

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 12:52:33] • [IP: 176.221.123.***]

na jesieni Straz Miejska jednak będzie rozwiazana Projekt leży w Sejmie RP

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 11:13:18] • [IP: 176.221.123.***]

Długa chwila.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w czwartek, 22 sierpnia b.r. o godz. 16:00, na spotkanie z Panią MARTĄ MATYSZCZAK, autorką komedii kryminalnej pt. „TRUP w SANATORIUM”. Akcja powieści osadzona jest w Świnoujściu, książka została niedawno wydana w popularnym autorskim cyklu: „Kryminał pod psem”. Spotkanie z aktualnie najlepszą w kraju autorką kryminałów „z przymrużeniem oka” poprowadzi Redaktor Naczelna TV „Słowianin” - Pani Mariola Żółtowska. Wszystkie osoby zainteresowane twórczością autorki „Trupa w Sanatorium” zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ W niedzielę 18. sierpnia rozegrana zostanie kolejna edycja Biegu Wspinaczkowego na Latarnię. Start o 16:00, zapisy od 15:00. Do pokonania 311 stopni schodów na Latarnię Morską w Świnoujściu. Na ten specyficzny i wyjątkowy bieg zapraszają Klub Biegacza Jogging i Stowarzyszenie Miłośników Latarń Morskich ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■