POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.04.2019, 18:19:10] • Świnoujście

Kierowca forda mondeo lubi mieć swoje auto na oku?

Kierowca forda mondeo lubi mieć swoje auto  na oku?

fot. Czytelnik

Lokatorzy budynku przy ulicy Holenderskiej mają sąsiada, który parkuje samochód tuż pod oknami. Nie zauważa, że tuż obok trawnika jest niemal pusty parking. W tej sprawie napisała do nas Czytelniczka.

"Na Warszowie przy ulicy Holenderskiej przed oknami ktoś non stop stawia swój samochód (Ford Mondeo). Zakład Gospodarki Mieszkaniowej nic z tym nie robi. Czy są jakieś służby, które się tym zajmą? Może ta strona pomoże. Ktoś parkuje cały czas samochód na trawniku przed oknami, mimo że metr obok jest pusty parking. Praktycznie codziennie stoi dodatkowo jakiś inny samochód, jednym z nich jest ten na zdjęciu. Czy policja lub straż miejska się tym zajmą?"- pyta Czytelniczka.


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Środa [01.05.2019, 20:41:11] • [IP: 178.238.251.**]

Ludzie jak byście taki kredyt musieli spłacać za to mondeo tp byście pod kołdre go brali

Gość • Środa [01.05.2019, 12:15:21] • [IP: 23.226.237.*]

Co się dzieje?! - Nic. Sram.

Gość • Środa [01.05.2019, 09:12:25] • [IP: 176.221.123.**]

no kurła taki zacny prestirzowy fort musi byc na oku. widac ze to zazdrusne sunsiady tego donosa napisaly !! ludzie po prostu zazdroszczom porzondnej germanskiej technologiji !!

Gość • Środa [01.05.2019, 08:27:56] • [IP: 80.245.188.**]

wiejskie parkowanie

Gość • Środa [01.05.2019, 01:07:40] • [IP: 23.226.237.*]

Wiejskie czepialstwo.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Dn. 24.08.2019 (sobota) przed godz. 19:00 na przejściu dla pieszych (skrzyżowanie ulic Wojaka Polskiego i Bałtyckiej) przeprowadzałąm rower. Przewróciłąm się i złamałam rękę. Świadków tego zdarzenia proszę o kontakt tel. 694930076 ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■