POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2019, 12:09:53] • Świnoujście

Rodowity świnoujścianin został selekcjonerem reprezentacji weteranów w zapasach

Rodowity świnoujścianin został selekcjonerem reprezentacji weteranów w zapasach

fot. Archiwum autora

Krzysztof Pencarski to rodowity świnoujścianin, który zrobił międzynarodową karierę sportową, a teraz został selekcjonerem polskiej reprezentacji.

Pencarski urodził się i wychował w Świnoujściu, od 44 lat mieszka w Szwecji. To były trener świnoujskich klubów, mistrz i wice mistrz świata, brązowy medalista Europy, dwukrotny mistrz USA, 6-krotny mistrz Florydy, były reprezentant juniorów młodszych Polski , Szwecji i USA.
Obecnie reprezentant Polski weteranów, zdobywca wielkich turniejów międzynarodowych juniorów i młodzików, mistrz Świnoujścia 1976 młodzików.

Teraz został wybrany przez Prezesa PZZ Andrzeja Suprona selekcjonerem polskiej reprezentacji weteranów w zapasach . Celem trenera są w pierwszym rzędzie medale z mistrzostw świata.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 98, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 98

Gośćkrzysztof Pencarski • Piątek [01.03.2019, 16:49:27] • [IP: 193.235.16.**]

Do Pana krytyka zlosliwego ip. 94.251.264 nie mow do mnie Pencar! komu wolno temu wolno? jak juz Pan Pencarski Krzysztof! jaja sobie robisz? co za ty?gdzie ta twoja Polska kultura Panie madralinski?a my wogole sie znamy?zrobilem ci cos zlego ze sie mnie trzepiasz i mego sportu?jak tak to mow albo milcz! mowisz Dinozalry zapasnicze ojoj nie chcial bys wpasc w lapy tych Dinozalrow to maszyny nie dozdarcia chlopie.masz cos domnie to zadzwon oto moj nr.0046700 558689 albo wyslij zaproszenie na fb chetnie ciebie przyjme i wtedy pogadamy tak kakretnie bo tu na forum chodzi tylko o sport!ja nie pekam nikogo czy slabszy czy silniejszy dlamnie obojetne to jest i otym napewno dokladnie wiesz co?hehe sam sapiesz niewiadomo oco i po co?a moze ty chcesz objac Kadre Narodowa Polski Weteranow i pokazac ze jestes taki wspanialy?nie ma problem zglos sie do PZZ MI TO NIE PRZESZKADZA!A pzz ZADECYDUJE I NIE BEDZIE SAPANIA PRAWDA GOSCIU?jak bedzie oboz kadry jestes zaproszony i dziekuje tobie za krytyke i pozdrowienia.pozdro!

Gośćkrzysztof Pencarski • Piątek [01.03.2019, 14:37:18] • [IP: 193.235.16.**]

witam Panie Janikowski ja sie niektorymi balwanami nie przejmuje sprawdzam ich cisnienie hehe.Co do szkolenia mlodziezy w Swinoujsciu to zalozylem pare lat temu malolacki klub OLIMPIC FIGHTING TEAM!Moji malolaci zdobyli medale w Skandynawi, Niemczech, na Mistrzoswach Polski i nawet Swiata Srebro Kacper Czyzyk, braz Bartek Jurczyk i 7-my byl Pawel Kaminski ale byl tak blisko medalu bardzo blisko.To byli super malolaci dzisiaj dorosli Panowie.Widzielismy sie w wakacje i wspominalismy te fajne chwile i osiagniecia sportowe.i tez nas okropnie krytykowali niektore balwany!Do tego moj byly zawodnik Szymon Tysowski zrobil Mistrza Europy!! i te biodro chwyt ktory go uczylem chyba dzis robi lepiej odemnie hahahah.Sorki Swinoujscie i prowadzic klub tam nic dla mnie! ja swoje zrobilem i udowodnilem i pozamykalismy buzki niektorym wrednym krytykom.ale tam gdzie krytyka tam rosnie popularnosc sprwdzone!ogolnie co w tym Swinoujsciu jest takiego fajnego oprucz pieknej plazy?ja koncentruje sie na weteranach kadry Polski.szacun

Gośćkrzysztof Pencarski • Piątek [01.03.2019, 14:17:36] • [IP: 193.235.16.**]

muwisz ze na psiarni ttylko trzeba sie przedstawiac haha bezdomny czy po treningu? haha.Dlaczego nie chcesz sie przedstawic ?? ja wiem dlaczego? i ty tez wiesz dlaczego?celebryta to bylo dobre hahahahaha.w mojej dziedzinnie wiem duzo i ty mi napewno nie jestes potrzebny bo nie masz pojecia o zapasach itp.a jak masz przyjdziesz na zgrupowanie jak bedzie?hehe co ciebie obchodzi moje pisanie, moja praca sportowa i ja? ja wladam 6-cioma jezykami a ty madrusiu iloma?rob swoje gosciu daj mi sapac po mojemu i zajmij sie sowojimi sprawami.Szwedzi dobrze powiedzieli bo chcieli tez przyjechac na oboz do swinoujscia! ale jak przetlumaczyli niektore komntarze niektorych balwanow co maja tyle nienawisci w sobie i zazdrosci i sie nie przedstawjaja to po co tam jechac? zeby gadali ze szwedzkich kryminalistow przywiozl i Polskich!! ja mowie do szwedow to jest moje rodzinne miasto i tak juz jest i tak zawsze bylo nic nowego prawda gosciu?zawsze niektorym zle i nie pasuje zebys nawet aniolem byl.ty Co ma wisiec nie uroosnie!

Janikowski • Czwartek [28.02.2019, 21:18:50] • [IP: 89.64.21.**]

Panie Krzysztofie, proszę się nie przejmować tymi krzykaczami. Kto ma wiedzieć ten wie, że jest Pan Legendą. Może lepiej pomyśli Pan także o szkoleniu Świnoujskiej młodzieży. Przyda im się dobry przykład.

Gość • Czwartek [28.02.2019, 12:25:52] • [IP: 94.251.246.**]

Pencar:-):-):-) Przedstawiać się ponoć trzeba na psiarni. Powiem tak : na tym zdjęciu wyglądasz jak bezdomny ze Szwecji. Skoro już tak się stało, że obdarzyli Cię zaufaniem i powierzyli Ci prowadzenie" kółka zapaśniczego dla Dinozaurów" to zajmij się tym i przestań się uzewnętrzniać. Rób swoje, przestań sapać i zachowywać się jak jakiś pieprzony celebryta. I nigdy nie siadaj do klawiatury po kielichu!! A najważniejsze: MERYTORYKA o ile wiesz co to znaczy. Pozdrawiam:-):-):-)

Gośćkrzysztof Pencarski • Wtorek [26.02.2019, 12:50:29] • [IP: 62.88.128.***]

do ip.83.185.84 pårzedstaw sie albo milcz i nie pisz nic oki?sam siebie osmieszasz nie przedstawiajac sie chlopie z Cyrku! co ciebie obchodze ja i moje pisanie itd itp? to jest moj leb i moj problem i ja robie sobie chce i kiedy chce.Zajmij sie swojimi sprawmi i soba bo Zapasy to napewno nie twoja branza bo w Swinoujsciu nie ma Zapasow dzisiaj bo taka prawda.Pozdrawiam hehe.

Gość • Sobota [23.02.2019, 16:29:10] • [IP: 83.185.84.***]

Daj już spokój i się nie ośmieszaj chłopie...

GośćKRZYSZTOF PENCARSKI • Sobota [23.02.2019, 11:02:00] • [IP: 62.88.171.**]

Witam dzwoni moja dobra kumpela i mowi! i co ci mowilam Kryniu?ze ze Swinoujscia bedza tacy co nie wytrzymaja i beda mieszac ale to tylko pare osob ktore sie nieprzedstawilo i sie nie przedstawiom.Projekt dobry dla Weteranow naszych ale zle jak mowisz zawsze zle.czas pokaze swoje a jest czasu duzo lub ktos inny obejmie Weteranow bo mamy takich Asow ze woooowwwwwwwww, szwedzi gratuluja i Norwedzy chca tez brac udzial wspulnie.Poloacy z Polski a pare osob ze Swinoujscia haka pod nozki hhahahahahaahahah.i tak zostanie do zasranej smierci Swinoujscie piekne jest ale niektorzy ludzie beeeeeeeeeeeee.Pozdrawiam

Gośćkrzysztof pencarski • Piątek [22.02.2019, 19:50:40] • [IP: 62.88.171.**]

zaspraszam soki z was wycisne tylkkp przyjdzcie i o to blagam hehehehehehe madreusie

Gośćkrzysztof pencarski • Środa [20.02.2019, 14:11:49] • [IP: 62.88.171.**]

do zobaczenia!!

Gość • Poniedziałek [18.02.2019, 22:32:56] • [IP: 83.185.94.**]

Ty to piszesz i wymyślasz będąc pod wpływem ? Ładne bajki hahahahahaha

Gośćkrzysztof Pencarski • Poniedziałek [18.02.2019, 13:09:39] • [IP: 62.88.128.***]

ja mam zgode i jestem trenerem kadry Weteraoe POLSKI i mam Pana z gode i zarzadu a dalej moj leec Swinb i moj problem bo wy ze pomorzecie nie pomozecie hahhaahahahahahpewn.nidry narodowej ae bylo trenera kale teraz jest!! i bedza wielkie zmiany pod moja bandera ojojojojoj beda.pozdrawiam

Gośćkrzysztof pencarski • Poniedziałek [18.02.2019, 12:07:36] • [IP: 62.88.171.**]

prosze wejsc na mego fb i przeczytac sobie!!

Gośćkrzysztof pencartski • Niedziela [17.02.2019, 12:24:58] • [IP: 62.88.171.**]

Krytycy przeczytajcie krotki kometarz Kaki innaczej Maciej Kaluszewski.przetrenowalismy pare lat i bylo ciezko ale wna koniec wracalismy z medalami Mistrzostw Swiata i Europy!!i to jest odnotowane.Czego krytykujecie Bandzior, kryminalista, warjat itd itp czy tylko pamietacie zle? a dobre niepamietacie?dziekuje i pozdrawiam wszystkich

Gośćkrzysztof pencarski • Sobota [16.02.2019, 15:35:58] • [IP: 62.88.128.***]

witam ja sie prectawiam zawsze bo nir pekam nikogo a wypada sie przedstawic czy jak?j arobie co chce, kiedy, chce, jak chce i kim chcem co was interesuje ja? jak nawet przedstawic sie nie potraficie! na odleglos kazdy kozak a oko w oko nie maaaaaaaaaaaaa.co wam takiego zlego zrobilem? ze chcem dla sportu dobrze i o to walcze? zamiast pomudz to bluzgi na lewo i prawo.oki ja dam rade zawsze dawalem i dam w lojalnym skladzie i wam ryje pozamykam czakajcie juz niedlugo.Buziole hahaahahahahahahahahaahahahah

Gośćkrzysztof pencarski • Sobota [16.02.2019, 11:08:42] • [IP: 62.88.171.**]

sam zejdz na ziemie nie przedstawiasz sie i kazania prawisz na odleglos stan oko w oko i mow.zawsze zle zawsze co cie ja obchodze? moj leb moj problem nie twoj to zajmij sie soba Gosciu.pozdrawiam

Gość • Czwartek [14.02.2019, 17:17:54] • [IP: 83.185.87.**]

Zejdź ma ziemie i się nie ośmieszaj już no póki co się pogrążasz i serio kto cię zna to wie jakim jesteś człowiekiem a kto nie zna to łykają wszystkie bzdury które piszesz hahaha przesada

Gość • Czwartek [14.02.2019, 11:39:53] • [IP: 161.52.14.***]

ZOBACZYMY??

Gość • Czwartek [14.02.2019, 11:33:36] • [IP: 161.52.14.***]

do Warszawy bede jechal nawet sto lat i ci ci do tego dALNIE?

Gośćkrzysztof pencarski • Czwartek [14.02.2019, 11:13:26] • [IP: 161.52.14.***]

po pierwsze predstaw sie a w Wrszawie bede wtedy kiiedy mam wyznaczony czs? cymbale!! a tak ta marginesie co was interesuja moj hobby? pozdrawiam cie cymbale

Gość • Środa [13.02.2019, 23:37:51] • [IP: 178.238.246.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.02.2019, 17:39:47] • [IP: 83.185.87.**]

Do Warszawy jedziesz już tydzień czasu, weź ludzi nie kłam bo kto Cie zna to zna i każdy wie jaki jesteś oszust cham krętacz nie wiem czego ty jeszcze w sporcie szukasz. A wy ludzie się obudźcie i nie wierzcie w ta farsę.

Gośćkrzysztof Pencarski • Środa [13.02.2019, 11:00:59] • [IP: 62.88.171.**]

hahaha nie jaki Pan Henryk Weglarz dzwonil do Zwiazku i poprosil o rozmowe z Prezesem! Dostal odpowiedz nic juz niegadal pozdiekowal i co ty na to? taraz to ja ze smiechu sie wywracam.A dlaczego sie nie przedstawisz? ja sie przedstawiam caly czas i nie mam nic do ukrycia.poczej jeszcze troszke to ci na pismie pokaze tylko jak wroce z Warzszawy ale pod jednym warunkiem musisz sie przedstawic.Dzieki za krytyke itp a ja tobie zycze milego dnia madrusiu.pozdrawiam.to bylo do Goscia. 83, 185, 87