POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.02.2019, 14:56:10] • Świnoujście

Jarmark Rękodzieła już z walentynkowymi akcentami

Jarmark Rękodzieła już z walentynkowymi akcentami

fot. iswinoujscie.pl

Coraz większym zainteresowaniem klientów wystawców cieszy się Jarmark Rękodzieła, który regularnie zaprasza mieszkańców do Pasażu „Rondo”. Kolejny odbył się w sobotę 9 lutego. Między godziną 10.00, a 14.00 zakupić można było tutaj mnóstwo „cudeniek”. Jarmark nie powiela oferty tandetnych marketów proponujących towar w wielomilionowych seriach. Tu każda rzecz jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dziś pojawiły się tu już pomysłowe podarki dla zakochanych.

Teresa Niezgodzka, od początków jarmarku przygotowuje swoje stoisko. Zdolności rękodzielnicze, łączy z talentem poetyckim. Od lat jest aktywnym członkiem Klubu Literackiego „Na Wyspie”.

Na jarmark przygotowała tym razem serduszka walentynkowe. Każde zdobi wstążeczka i motyw graficzny ale najważniejszą ozdobą jest krótki fragment poezji autorstwa Teresy. „Miłość jest słodka, więc nazwałam te serduszka „walentynkowymi lizakami”-mówi.

Na każdym kolejnym stoisku odnajdujemy niespotykane w marketach przedmioty. Przepięknie zdobione szklane świeczniki będą z pewnością ozdobą każdego stołu.

Jarmark Rękodzieła już z walentynkowymi akcentami

fot. iswinoujscie.pl

Jeśli ktoś woli natomiast na stole wyroby z naturalnego materiału powinien odszukać stoisko ze stolarskimi wyrobami Witolda Nowaka. Twórca znalazł sposób jak w drewnianej oprawie można bezpiecznie zapalać świeczki na stole.

W ofercie jarmarku nie brakuje także ręcznie zdobionej biżuterii. Takich naszyjników i kolczyków próżno szukać w wielkich salonach jubilerskich!

Jarmark Rękodzieła już z walentynkowymi akcentami

fot. iswinoujscie.pl

-”Jarmarki rękodzieła sprawdziły się. Zauważyliśmy, że ludzie coraz częściej szukają towarów niepowtarzalnych. To idealne miejsce by je znaleźć”-zapewnia Ewa Mechło, organizatorka Jarmarku. Dlatego ta inicjatywa będzie kontynuowana. W Pasażu „Rondo”już 16 lutego odbędzie się giełda kolekcjonerska. Kolejny jarmark rękodzieła zaplanowano na 2 marca. Z kolei

6 marca kolejna giełda kolekcjonerska połączona zostanie z kiermaszem przeczytanej książki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Niedziela [10.02.2019, 00:10:13] • [IP: 37.47.146.***]

Czy nie_polityczny był na tej imprezie? Chyba nie ponieważ wystawców było ok. 23 a tzw. Zwiedzających 385 od godz. 10.00 do 13.45. Skontaktujemy się z P. w celu potwierdzenia wiarygdności wypowiedzi.

Gość • Sobota [09.02.2019, 23:54:42] • [IP: 31.11.128.**]

Byliśmy i kupiliśmy mnóstwo prawdziwych perełek, wyrobów rękodzielników nie tylko na okoliczność Walentynek. Gratulujemy inicjatywy oraz pomysłu na promowanie i dzięki tej inicjatywie integracji tak wielu fajnych pozytywnie zakręconych ludzi.

nie_polityczny • Sobota [09.02.2019, 17:26:38] • [IP: 164.127.126.*]

Dobry bajer... tam jest wiecej wystawiajacych sie, niz zwiedzjacych czy o kupujacych nie wspomne...

Oglądasz 1-3 z 3
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w czwartek, 22 sierpnia b.r. o godz. 16:00, na spotkanie z Panią MARTĄ MATYSZCZAK, autorką komedii kryminalnej pt. „TRUP w SANATORIUM”. Akcja powieści osadzona jest w Świnoujściu, książka została niedawno wydana w popularnym autorskim cyklu: „Kryminał pod psem”. Spotkanie z aktualnie najlepszą w kraju autorką kryminałów „z przymrużeniem oka” poprowadzi Redaktor Naczelna TV „Słowianin” - Pani Mariola Żółtowska. Wszystkie osoby zainteresowane twórczością autorki „Trupa w Sanatorium” zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ W niedzielę 18. sierpnia rozegrana zostanie kolejna edycja Biegu Wspinaczkowego na Latarnię. Start o 16:00, zapisy od 15:00. Do pokonania 311 stopni schodów na Latarnię Morską w Świnoujściu. Na ten specyficzny i wyjątkowy bieg zapraszają Klub Biegacza Jogging i Stowarzyszenie Miłośników Latarń Morskich ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■