░ Zak豉d Ubezpiecze Spo貫cznych Oddzia w Szczecinie Inspektorat w 安inouj軼iu poszukuje kandydat闚 do pracy. Wymagane wykszta販enie: 鈔ednie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w 安inouj軼iu ul. Piastowska 63. Wi璚ej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.01.2019, 11:10:31] • 安inouj軼ie

Szpital dla WO同- jeszcze tylko dwa dni...

Szpital dla WO同- jeszcze tylko dwa dni...

fot. Organizator

Ile serca mamy, tyle damy! - to akcja naszego 鈍inoujskiego szpitala dedykowana WO同.

Ju tylko dwa dni pozosta造 do ko鎍a akcji Szpitala Miejskiego w 安inouj軼iu. Po raz trzeci Szpital Miejski im.Jana Gardu造 gra z Wielk Orkiestr 安i徠ecznej Pomocy. Przez ca造 tydzie, poczynaj帷 od 7 stycznia 2019 r., mieszka鎍y naszego miasta badaj si, bior udzia w warsztatach i poradach zdrowotnych za wrzut do puszki kwestorskiej.

Ostatnie dni, kiedy mo積a wesprze dzia豉nia Szpitala, to sobota i niedziela. Na co jeszcze mog liczy 鈍inouj軼ianie?

Sobota, 12 stycznia 2019 r.:

1. Badania laboratoryjne – oznaczenie gospodarki lipidowej (cholesterol ca趾owity, HDL, LDL, triglicerydy) - z krwi, na czczo - budynek Laboratorium - Mieszka I 4, godz. 7.15-12.00

Niedziela, 13 stycznia 2019 r.

1. Badania laboratoryjne – oznaczenie gospodarki lipidowej (cholesterol ca趾owity, HDL, LDL, triglicerydy) - z krwi, na czczo - budynek Laboratorium - Mieszka I 4, godz. 7.15-12.00

2. Fina WO同 w sali sportowej MDK przy ul. Matejki: Badania EKG z opisem, poziom cukru, ci郾ienie i inne w godz. 11.30-18.00.

Serdecznie Pa雟twa zapraszamy... i nie zapomnijcie portfelik闚, bo warto wrzuci cosik do WO同owej puszki! I warto pami皻a, 瞠 od lat, tak瞠 nasz szpital korzysta sprz皻u zakupionego z pieni璠zy zebranych w czasie fina堯w WO同.

Sztab WO同 安inouj軼ie


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 41

Go嗆 • Poniedzia貫k [14.01.2019, 08:56:24] • [IP: 37.47.132.**]

安inouj軼ie to miasto ludzi inteligentnych, a te komentarze w kt鏎ych tego nie wida, bo wylewa si z nich tylko zawi嗆 mierno嗆 i brak wy瞠j wspomnianej inteligencji, s tylko wyj徠kami potwierdzaj帷ymi regu喚. Wida, 瞠 i w 安inouj軼iu mo積a si obawia takiego zachowania jakie mia這 miejsce w Gda雟ku, bo nikt normalny si tak nie zachowuje, a w 安inouj軼iu samych niedorozwini皻ych umys這wo komentuj帷ych jest kilkunastu. Przykre to bardzo.

Go嗆 • Niedziela [13.01.2019, 19:14:19] • [IP: 164.127.186.***]

13:07 - Masz racj, 瞠 ci w sukienkach, czyli homoseksuali軼i, w ok.15%-30% sa pedofilami (r騜ne pracownie podaj r騜ne dane, st康" wide趾i"), gdy heteroseksualni zaledwie w 1-2%, ale nie atakuj homoseksualist闚 zbiorowo, bo wielu z nich nie wi捫e si z nikim, zachowuj帷 opanowanie seksualne.

Go嗆 • Niedziela [13.01.2019, 14:20:12] • [IP: 62.69.241.**]

08:08:01 masz ca趾owit racj, tak to faktycznie wygl康a.

• Niedziela [13.01.2019, 13:07:50] • [IP: 176.221.122.**]

A pisobolszewik daje tym w sukienkach co si za dzie熤i uganiaj?

Go嗆 • Niedziela [13.01.2019, 12:39:24] • [IP: 188.147.34.**]

W wielu szpitalach sprz皻 ju jest np. tomografy, ale brakuje specjalist闚 do jego obs逝gi i pieni璠zy w szpitalu na tego typu badania, kt鏎e s bardzo kosztowne i dodatkowo obci捫aj bud瞠t szpitala.

Go嗆 • Niedziela [13.01.2019, 12:34:08] • [IP: 88.156.206.**]

jutro na wszystkich urzadzeniach w szpitalu pojawia sie naklejki z serduszkiem..jakoby to by造 kupione przez owsika

Anonymous • Niedziela [13.01.2019, 09:51:14] • [IP: 31.0.40.**]

Ilu tu nawiedzonych przez Owsika jest. Tak tak, dawajcie wiecej, i jeszcze wi璚ej naiwniaki. ..

Go嗆 • Niedziela [13.01.2019, 09:18:38] • [IP: 109.243.209.**]

Najkr鏂ej o szpitalu, gdzie jako osoba towarzysz帷a powaznie chorej osobie, prze篡貫m fatalne momenty (a dzi瘯uj mo瞠 1/4 personelu, mo瞠 1/2, kt鏎a wykaza豉 si dobrym sercem i fachowo軼i - wy nadajacie jaki sens temu szpitalowi): kiedy idziesz do lekarza przyjmuj帷ego prywatnie lub do prywatnego szpitala, traktowanie pacjenta jest ZUPEΛIE inne. Tak jakby tam dostawali od nas prawdziwe pieni康ze, a tu tylko szklane paciorki. Tylko 瞠 w plac闚kach NFZ my tez p豉cimy najprawdziwszymi pieni璠zmi, jak najbardziej naszymi, przez nas zarobionymi! - I pytanie, kt鏎e ponawiam: czy ju po wielu latach wreszcie wszyscy pracownicy maj identyfikatory, co nakazuje odpowiedni przepis?

Poni穎ny przez szpital • Niedziela [13.01.2019, 09:10:20] • [IP: 80.245.183.***]

DO [12.01.2019, 15:36:25] • [IP: 209.126.90.***) Ludzie pisz co si z貫go dzieje ze szpitalem a ty jadem od razu, 瞠 4 sta造ch bywalc闚? Ja opisa貫m faktyczn sytuacj, kt鏎a mia豉 miejsce par dni temu. Z najnowszych komentarzy wynika, 瞠 nie tylko ja mam takie do鈍iadczenia. Do 19:00:46] • [IP: 5.174.136.*** > Smr鏚 zadymy ko這 ty趾a? z jakiego rynsztoku ty si tutaj udzielasz? w domu te tak ze sob rozmawiacie. Rozumiem, 瞠 smr鏚 ko這 ty趾a to synonim" choroby". Ze s逝瘺y zdrowia jeste? a mo瞠 na tym zdj璚iu si lansujesz? Miej odwag si chocia podpisa jak ju obra瘸sz. Ja stwierdzam fakty, szpital dzia豉 bardzo 幢e je郵i chodzi o opiek wieczorn. Poza tym tak si sk豉da, 瞠 znam pare os鏏 ze zdj璚ia kt鏎e tu robi radosne minki i wiem jak bardzo to jest nieszczere. B璠zie trzeba to to udowodnie.

Go嗆 • Niedziela [13.01.2019, 08:08:01] • [IP: 2.108.164.*]

Szpital nie powinien si promowa. Szpital powinien pomaga chorym i by do us逝g pacjenta. Tu mam wra瞠nie 瞠 ta plac闚ka promuje si jak prywatna firma, kt鏎ej celem jest pokazanie jak dobrze maj si w niej jej pracownicy i jak wspania造 jest ich szef.

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 23:43:09] • [IP: 93.94.185.***]

Jest jedna taka Pani Doktor ze 安inouj軼ia, kt鏎a ma dy簑ry na dole. W tygodniu od wieczora lub w weekendy. Kiedy widzia豉m J na Izbie Przyj耩 jeszcze w Szpitalu" Warszawa". Te by豉m pacjentk. Nie mi豉, s逝瘺istka, jakby pracowa豉 za kar! Ostatnio wywiesi豉 Kartk, 瞠 jest " Na Wizycie u pacjenta". Nie by這 Jej od godziny 18.00, i nie wiadomo by這 czy wog鏊e b璠zie? Wr鏂i豉 豉skawie 20.30. Tak cz瘰to robi...

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 22:55:43] • [IP: 77.253.159.***]

A MNIE SI JU HEJTOWA NIE CHC NIECH BO BRAK S紟.

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 22:01:10] • [IP: 80.245.189.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 21:17:52] • [IP: 178.235.191.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 20:42:58] • [IP: 92.42.114.***]

Nie wiem jak inni ale ja spotka豉m si z takim has貫m: jak w p豉ci pani na WO同 to pani przyjm, jak nie to przyjm pani zgodnie z kolejk za dwa miesi帷e. Powie mo瞠 kto 瞠 nie jestem chora, ale nie pozwol si szanta穎wa przez personel szpitala. w taki to spos鏏 wyrywa si emerytury z kieszeni emeryt闚.

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 20:05:53] • [IP: 176.221.122.***]

19:00 STO PROCENT RACJI !!

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 19:37:57] • [IP: 185.210.38.***]

W 安inouj軼iu nie warto by spo貫cznikiem. Czyni帷 dobro dla innych zawsze jest si oplutym. Taki mamy klimat i takie mamy miasto.

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 19:00:46] • [IP: 5.174.136.***]

do" Poni穎ny przez szpital"...jak ci smr鏚 zadymi ko這 ty趾a to przestaniesz narzeka tylko polecisz do tego szpitala i b璠ziesz wdzi璚zny 瞠 uzyska貫 pomoc. Odnosz wra瞠nie 瞠 na tym portalu s tylko etatowi malkontenci. Jeszcze takiego bagna w komentarzach nie widzia貫m na innych portalach.

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 18:38:39] • [IP: 89.64.31.*]

Odzia Pediatryczny -ca造- Piel璕niarki-Lekarze-Personel pomocniczy bardzo fajny i przyjazny zesp馧. By豉m pod wielkim wra瞠niem za fachowo嗆, profesjonalne podej軼ie do dzieci i ich rodzin, przemi造 personel. Nie widz nic z貫go, 瞠 Pani Prezes ze swoj Ekip fajnych ludzi chce pomaga innym, anga簑je si i jest mi豉. Czy to jest takie straszne, 瞠 ludzie dobrej woli i z wielkim sercem chc pomaga, robi dobre rzeczy. 疾by cho ka盥y si u鄉iecha jak Ci sympatyczni ludzie na zdj璚iu to by這 by milej nawet tym co ci庵le s nie zadowoleni :) :)

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 18:32:45] • [IP: 37.47.129.***]

涉ΜSNE. Czy to prawda, 瞠 pani prezes szpitala pozwala na prze郵adowanie pacjenta przez kardiologa kt鏎y odmawia mu leczenia bo napisa na niego skarg do dyrekcji ? Po co wiec ten cyrk ?

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 17:48:50] • [IP: 176.221.122.***]

Anonymous • Sobota [12.01.2019, 12:12:05] • [IP: 31.0.83.***]---> to ju ostatni moment na odstawienie proch闚. Zr鏏 to a od razu poczujesz si lepiej.

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 17:48:37] • [IP: 176.221.122.**]

Pisobolszewicka miernoto 83 - jak nie pomagasz nie przeszkadzaj i p豉 pijawce z Torunia - kiedy zachoruje twoje dziecko on ci pomo瞠 napewno - 篡cz powodzenia.

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 17:47:54] • [IP: 31.0.39.***]

Pani Prezes warto poczyta, zapozna si z tym, co pisz ludzie. A niestety zgadzam si z komentarzami nie w stu, ale w dwustu procentach. Ten szpital, jeden wielki 鄉iech.

Go嗆 • Sobota [12.01.2019, 17:09:55] • [IP: 2.108.164.*]