POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.01.2019, 18:18:57] • Świnoujście

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Tuż przy rondzie Róży Wiatrów zaprezentowano dziś nowy obiekt firmy Ciroko, która intensywnie inwestuje w Świnoujściu. Nieruchomość nazwana Rondo składa się z apartamentów oraz restauracji wraz z zapleczem konferencyjnym. Szefem kuchni został 22-letni Paweł Cieślak, który zapowiada, że podbije serca mieszkańców i turystów. Młody kucharz jest uczniem samego mistrza Wojciecha Amaro. Swoje doświadczenie zdobywał w renomowanych restauracjach Warszawy i Wrocławia.

- Moją ambicją jest tworzenie kuchni autorskiej, która spodoba się wymagającym gościom i … nie zrujnuje ich kieszeni. Menu będzie niezbyt długie i często zmieniane. Zgodnie z oczekiwaniami nie zabraknie elementów kuchni włoskiej. Specjalną kartę przygotowujemy dla dzieci – mówi P. Cieślak.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wnętrze restauracji jest ciekawie zaprojektowane i ma bezpośredni widok na kuchnię. Przy stolikach może zasiąść ponad 30 osób, ale po wykorzystaniu sal konferencyjnych klientów pomieści się znacznie więcej. Pomieszczenia są klimatyzowane. W budynku znajduje się również około 50 apartamentów w pełni wyposażonych i umeblowanych. Każdy posiada aneks kuchenny.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Bartosz Szymański

Klienci mają dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi oraz miejsca postojowego w hali garażowej. Istnieje też możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w cenie 35 zł za dobę. Przy apartamentach jest plac zabaw i siłownia na świeżym powietrzu.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na najwyższej kondygnacji budynku znajduje się taras słoneczny dostępny dla wszystkich mieszkańców apartamentów. Spółka stawia na wynajem turystyczny oraz długoterminowy. Ceny są przystępne i w najtańszym wariańcie wynoszą ponad 200 zł za dobę od osoby w sezonie. Chlubą jest luksusowy Penthouse o powierzchni 140m2 dla max. 8 osób.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

W środku oprócz sypialni i gabinetu znajduje się sauna i jacuzzi. To jednak nie wszystko. Dorota Klupsz, dyrektor ds. sprzedaży spółki Arkada Inwest - operatora całego obiektu ma ciekawe plany organizacji spotkań tematycznych: muzycznych, literackich i oczywiście kulinarnych. Będzie to również miejsce promocji twórczości plastycznej.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Inwestorem całego obiektu jest Towarzystwo Budowlane Arkada, a wykonawcą Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 103, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 103

Gość • Niedziela [13.01.2019, 22:30:02] • [IP: 178.238.250.**]

Byłem - pizza super

Michał cwiakowski • Niedziela [13.01.2019, 12:45:40] • [IP: 109.208.160.**]

Szał 22 letni chef kuchni z mizernym starzem. .. podbije serca z pewnością !! :) 5+ za pomysł pozdrawiam restauracji Georges Blanc 3* michelin

Gość • Niedziela [13.01.2019, 12:12:20] • [IP: 93.94.186.***]

jeszcze jeden pustostan na mapie swinoujscia

Gość7 • Sobota [12.01.2019, 23:38:59] • [IP: 31.0.33.***]

109 243 209 bardzo lubię czytać pana wpisy i świetnie pan ujął kwestię rozesmianych gęb, byle tylko na te obnażone kły kogoś nabrać, oszukać, takie to dzisiaj" normalne", śmiać się trzeba i już, przykleić maskę i udawać zadowolonego. Poważna mina kucharza ? Bardzo podejrzana sprawa ()))))

Gość • Sobota [12.01.2019, 20:14:49] • [IP: 92.42.112.***]

Przesadzacie jak zwykle, chłopak komuś podpadł i mu mega hejt zrobił a wy to jak młode żaby łykacie, dajcie się jemu wykazac, pójdźcie, skosztujcie, oceńcie...Ja też tak mam, że czegoś dla plutonu wojska narobię, i częstuje bo bardzo zależy mi na opini, czy to byyło smaczne, jadalne, czy tylko takie sobie... ale po opiniach wiem, że jak coś wykonam, to jest co najmniej w mojej ocenie godne konkurencji z rynkowym lokalnym monopolem fajne jako domowe, czy w ogóle. ... uwielbiam rywalzacje w kategorii jedzenie bo nie chodzi o wynalazki, tylko o coś, co zyska uznanie za smak i wykonanie a włoszczyzna to kuchnia biedaków i tam aprawde nie ma nic specjalnego poza finezyjnym połączeniem smaku biedy i ubóstwa, czyli makaronu i resztek z lodówki

Gość • Sobota [12.01.2019, 19:57:02] • [IP: 46.77.244.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.01.2019, 14:24:07] • [IP: 178.235.191.***]

ja tam nie pójdę

Gość • Sobota [12.01.2019, 10:39:38] • [IP: 84.57.32.***]

Nie takie Buraki robia niby wloskie zarcie w Swinoujsciu...Moze nastepnemu sie uda.

Gość • Sobota [12.01.2019, 09:49:12] • [IP: 195.181.136.***]

Å gdzie to jest??

Gość • Sobota [12.01.2019, 00:14:41] • [IP: 5.173.152.***]

Słuszna uwaga. Sprawdzi)em Ip wiadomości. Aż dziw bieeze że wszystkie negatywne opinie są autorstwa 2-3 zgnuśniałych osób które nie mogą się pogodzić z tym że ktoś ma wiedzę, umiejętności i klasę a one to zbykłe krlnerki którym życie nie wyszło. Ech.. świnoujska mentalność... Wy nawet godności nie macie tylko wchodząc do jadłodajni udajecie niemców :) Myślałem że mi zsjady ze śmiechu popękają :) Co Wy dobą prezentujecie oprócz żenady. Żegnam tą wyspiarską, okrojoną woeś która żyje z turystów i dobrze że zaglądają do Was kucharze którzy podnoszą wsiowy poziom bo te schabowe i fryty w każdej jadłodajni to juz w gardle stają. Mam nadzieje ze wreszcie powstsła restauracjs z prawdziwego zdarzenia chodz jadu i tak Wam noe zabraknie. To Wy jesteście najlepsi tylko bez pojecia o kastronomi a krlnerki to nie krlnerki tylko miejscowe jad)opodajce bez klasy, wdzięku i szyku. Pozdrawiam szczególnie Cesarskie Ogrody czytaj Psychiatryk, tam to się dopiero dzieje... Pozdrowienia dla kwlnweki A. Jest w te klocki najlepsza.

Gość • Piątek [11.01.2019, 23:56:15] • [IP: 31.0.65.**]

Chłopak chce się wybić i wyróżniać a wy psy na nim wieszacie dajcie szansę spróbujcie i oceńcie wielu z was to kucharze kuchni mikrofalowej luzujcie bo to nie jest miłe a kucharz z niego jest naprawdę bardzo dobry

Gość • Piątek [11.01.2019, 22:57:50] • [IP: 92.42.112.***]

Oj tam, oj tam... z wami jak z przedszkolakami, jeszcze czegos nie spróbowaliście a już wiecie, że nie lubicie... jak sie komuś coś nie podoba albo ma jakieś wrodzone uprzedzenia, to niech tam po prostu nie idzie i wszystko w temacie. Złośliwe komentarze są bardzo nie na miejscu a ja znam ludzi, którzy mają kilkadziesiąt książek kucharskich i jedyne co potrafia, to ugotować wode w czajniku elektrycznym, bo w takim zwykłym to przypalą

Gość • Piątek [11.01.2019, 22:55:35] • [IP: 188.47.127.**]

Bardzo ładny lokal... byłem widziałem.

Gość • Piątek [11.01.2019, 21:18:58] • [IP: 5.173.128.***]

Z niego taki kucharz jak że mnie ginekolog

Gość • Piątek [11.01.2019, 21:16:07] • [IP: 5.173.128.***]

Jak miało smakować jak taki typ tam gotowal

Zizi • Piątek [11.01.2019, 20:40:49] • [IP: 5.173.128.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [11.01.2019, 20:37:39] • [IP: 5.173.152.***]

Cesarskie Ofrody ? A co to takiego ? Zlepek przypadkowych szumowin i żmij bez kwaliwikacji i umiejtności. Ktos nspisał też że dupodajek. Hmm... muszę się więc tam wybra". Zjeść ze smskiem tam nie można ale może coś szybkiego mi się teafi u dupodajek s potem wrotki Zreszt! na mie@cie sie m[wi -e jakis tam dyrektorek przelatuje wszystkie kelnerki bo te z checia saj! dla stanowisk. Tak to jest jak umiejetnosci brskuje, dupki trzeba wowczas nadstawic ha, ha... A co te tego 22- letniego kucharza to zadnych wrotek nie bylo tylko gdy sie zorientowa) z kim przeszlo mu pracowa" to po prostu odpalil caly cesarski kurwidołek i odszedł.. Pisa" prawde cwsarskie szumowiny. Juz poprzedni kucharz Alsn mial Was dość i opowiada) ci ni co o Was i Waszym p)ytkim poziomie i przyziemnym intelekcie. Kazdego wygryziecie podkładając świnię.

Gość • Piątek [11.01.2019, 20:16:38] • [IP: 5.173.128.***]

A Co go bronią to go znają i doskonale wiedzą wyrośnięte dziecko i nic nie potrafi być.Sami siebie okłamują, a całe Swinoujscie wkrótce usłyszy

Gość • Piątek [11.01.2019, 20:13:24] • [IP: 5.173.128.***]

Zazdrościsz przecież też możecie zostać dupojadami

Gość • Piątek [11.01.2019, 19:58:24] • [IP: 5.173.128.***]

No to będzie poraz drugi Akcja Reanimacja Gesslerowka będzie na sygnale pędzić do Świnoujścia. .Uwaga na prom może się popsuć.

Gość • Piątek [11.01.2019, 19:51:42] • [IP: 83.0.228.***]

On z wrocławia? Znam kuchnie i ludzi z wrocławia, czesto tam bywam w interesach. Slyszalem o nim nie raz gdy restauratorzy sami mowili że chcą dawać za niego krocie ale on jest idealistą, ma talent i z tego co widziałem we Wrocławiu czy gdzie był to zmieniał miejsca nie dopoznania. Zrobimy u was rezerwacje i licze na wyczerpującą rozmowe z szefem.

Gość • Piątek [11.01.2019, 19:08:12] • [IP: 5.173.128.***]

Warszawka już się na przejechala.Wystarczy że się przedstawi i Dziekuja

Gość • Piątek [11.01.2019, 18:57:09] • [IP: 5.173.128.***]

Na opinii Cesarskich Ogrodòw bym się nie opierała... poza tym, że pracują tam same dupodajki od kelnerek po menadżerke, zmienia się tylko tyle, że ludzie stamtąd uciekają, bo w tym psychiatryku nie da się funkcjonować. Zero pojęcia o gastronomii, zero jakiegokolwiek podejścia do ludzi, bo przecież to są CESARSKIE OGRODY :) niestety również miałam tą nieprzyjemnosc z nimi współpracować. Odradzam każdemu. DNO

Gość • Piątek [11.01.2019, 18:36:19] • [IP: 176.221.114.**]

O to Marlenka z kochasiem odwiedzi jako pierwszy gość. Ona uwielbia latać po knajpach.

Gość • Piątek [11.01.2019, 18:10:17] • [IP: 5.173.128.***]

Uczeń Amaregoa zdjęcie z nauczycielem to jakieś ma chyba nie bo z takimi uczniami Amaro sobie nie robi

Oglądasz 1-25 z 103
■ Ruszyły zapisy na 40 Maraton Świnoujście – Wolgast, 29 Półmaraton Wolgast oraz 4 Sztafetę Świnoujście – Wolgast ■ Niedziela Palmowa – to początek Wielkiego Tygodnia Postawiona w oknie domu chroni podobno przed uderzeniem pioruna. Rolnicy mieszali ją z ziarnem do zasiewu aby zapewnić sobie dobre plony, mamy dodawały dzieciom do śniadania aby te cieszyły się dobrym zdrowiem, zasuszona, czuwa nad szczęściem rodzin przez cały rok. Wszystko to jednak pod warunkiem, że dziś zostanie poświęcona. Palma wielkanocna nie jest jednak przedmiotem jakiegoś dziwnego kultu sama z siebie. Zasłużyła sobie na to gdy znalazła się pod stopami Chrystusa wjeżdżającego do Jerozolimy ■ Wielkanocne klimaty na Placu Wolności. Jechały do nas 800 kilometrów! To pierwszy taki jarmark wielkanocny w Świnoujściu. Zaproszenie do zaprezentowania swoich wyrobów nad morzem przyjęli twórcy z Krasnegostawu i okolic, miejscowości położonych między Lublinem, a Chełmie Lubelskim kilkadziesiąt kilometrów od granicy polsko-ukraińskiej. Grupę wystawców zorganizowała Luba Rakiewicz, dyrektor Artystycznego Stowarzyszenia Kosiw, która z dumą pokazuje ilustrowane publikacje o twórczości mieszkańców swoich rodzinnych stron ■ Strajk w oświacie. Informacja na godzinę 10.00 czwartek 11 kwietnia 2019. - ogółem strajkujących nauczycieli 253, w tym 28 w przedszkolach i 225 w szkołach - 401 dzieci/uczniów (bez gimnazjalistów, którzy przystąpili do egzaminów) będących pod opieką, w tym 338 w przedszkolach (razem z przedszkolem nr 10, w którym nauczyciele nie strajkują) i 63 w szkołach ■ PEC. W maju coroczna przerwa Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Świnoujściu informuje, że coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej do centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody nastąpi 20 maja 2019 od godziny 00.00 do 24.00. Przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych ■ Mieszkańcy Świnoujścia, którzy na co dzień zaopatrują się w pieczywo z piekarni przy ul. Monte Cassino czekała w sobotę rano niemiła niespodzianka. Ani w sklepie firmowym ani w żadnym innym na mieście nie dotarło zaopatrzenie od tego wytwórcy. Przyczyną była poważna awaria instalacji w piekarni. Tuż po północy pojawiły się tam wozy Straży Pożarnej i Pogotowie Ratunkowe. Ewakuowano pracowników firmy i mieszkańców posesji ■ Od 4 kwietnia. „Bielik” z Warszowa o 7.35. W związku z prośbami rodziców uczniów, Żegluga Świnoujska informuje, że od jutra, tj. czwartek 4 kwietnia 2019 r., na przeprawie promowej „Warszów”, prom z prawobrzeża (Warszów) będzie odbijał o godzinie 7.35, a nie o 7.40. Pozostałe godziny pozostają bez zmian ■ Odpowiedź na zarzuty jest już w Komisji Europejskiej ■ Spektakularne policyjne zatrzymanie samochodu na ulicy Daszyńskiego. Przeszukano auto, sprawdzano kierowcę i pasażerów. O co poszło? Policja milczy o przyczynach tej niedzielnej akcji ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła uchwałę w sprawie poparcia środowiska nauczycielskiego ■ Zastępca prezydenta Paweł Sujka: "Po referendach, które odbywały się w Świnoujściu mogę powiedzieć, że praktycznie wszystkie placówki edukacyjne w mieście deklarują przystąpienie do strajku ■ Jeśli dojdzie do strajku nauczycieli to także dzieci w przedszkolach pozbawione zostana opieki ■ Astaldi nie chce zapłacić za gadżety. Miało być uroczyście i z gadżetami. Były tylko gadżety. Na 5 lipca ubiegłego roku miasto zaplanowało uroczyste podpisanie umowy o budowie tunelu pod Świną. Zamówiono 1000 breloczków i antystresowych gadżetów w kształcie czapki z daszkiem o wartości 9 tysięcy złotych. Uroczystość tego dnia się jednak nie odbyła, a umowy z firmą Astaldi w ogóle nie podpisano. Kto zapłaci za gadżety? ■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■