POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.01.2019, 14:58:20] • Świnoujście

Kotka wypadła z balkonu - szuka jej właściciel

Kotka wypadła z balkonu - szuka jej właściciel

fot. Czytelnik

Kotka zaginęła 5 stycznia w rejonie ulicy Grunwaldzkiej.

Zwierzątko wypadło z balkonu budynku przy ulicy Grunwaldzkiej 15, między szkołą nr 6 a PEC-em. Kotka jest bardzo płochliwa i nieufna. Za pomoc w jej odnalezieniu właściciel przewidział nagrodę. Jeśli może pomóc, proszony jest o kontakt z nr telefonu 533 277 721.

Kotka wypadła z balkonu - szuka jej właściciel

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Właściciel • Wtorek [08.01.2019, 19:15:39] • [IP: 176.221.123.*]

Jest tam bardzo podobna kotka ale niestety to nie ta poszukiwana.

Właściciel • Wtorek [08.01.2019, 17:08:15] • [IP: 77.88.191.**]

Będziemy jej tam na pewno szukać, dziękuję.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 16:03:59] • [IP: 37.47.158.***]

Może to i ona napewno warto sprawdzić i postać tam trochę, poszukać jej w pobliżu. Ale ciężko mi uwierzyć że zawedrowala aż tak daleko. Ja próbowałabym później postawić pod balkonami, tam gdzie wypadła jakąś miseczkę z ulubionym jedzeniem i szukać i nawolywac.. Raczej są niewielkie szansę że odleciała aż tak daleko.. Dajcie znać jak kotek się znajdzie.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 12:00:11] • [IP: 5.173.144.***]

Proszę dać znać jak się odnajdzie

Gość • Wtorek [08.01.2019, 11:17:51] • [IP: 95.129.224.**]

Kotkę widziała znajoma przy biedronce na Grunwaldzkiej przed g 20 w okolicy stojaka na rowery. Ta piękna kotka przyjaźnie mruczała do ludzi, widziało ją wiele osób które wychodziły ze sklepu. Źyczę powodzenia i szczęśliwego odnalezìenia zwierzaka.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 11:05:39] • [IP: 95.129.224.**]

Przy grunwaldzkiej ok godz 20.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 10:23:16] • [IP: 94.254.154.**]

Przy której biedronce? Na Grunwaldzkiej?

Gość • Wtorek [08.01.2019, 10:16:39] • [IP: 5.173.128.***]

Przy której biedronce? Na Grunwaldzkiej?

Gość • Wtorek [08.01.2019, 09:56:22] • [IP: 93.94.191.***]

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 17:43:03] • [IP: 92.42.118.**] Czytasz właśnie pierniku...

Gość • Wtorek [08.01.2019, 09:55:24] • [IP: 62.69.203.***]

Przy której biedronce? Na Grunwaldzkiej?

Gość • Wtorek [08.01.2019, 09:26:35] • [IP: 95.129.224.**]

Ta piekna kotka była widziana wczoraj przy biedronce...

Gość • Wtorek [08.01.2019, 06:50:44] • [IP: 176.221.121.***]

Jaka śliczna, boję się, że ktoś sobie przywłaszczył. Proszę napisac, czy się odnalazła.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 23:53:11] • [IP: 109.243.209.**]

Jak wynika ze zdjęcia, nałowiła sie myszy metodą na muszkę, a potem zaszyła się, by trawić.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 22:23:41] • [IP: 62.69.251.***]

Pogoda paskudna, radzę sprawdzić pod zaparkowanymi samochodami

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 20:56:50] • [IP: 89.64.51.***]

Widzę że już się znalazła i rybki sobie łowi.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 20:27:17] • [IP: 178.235.189.**]

Nie wypadła, tylko poszła na ryby.

Właściciel • Poniedziałek [07.01.2019, 20:01:05] • [IP: 176.221.123.*]

Kotka nazywa sie Sofia ale nie reaguje zbytnio na nawoływania obcych. Zwykle" kici kici" na chwilowe zainteresowanie będzie lepsze. Jeżeli ktoś ją zobaczy i będzie miał możliwość to proszę o info w jakim to było miejscu.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 18:40:19] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 17:46:22] • [IP: 83.20.249.***] Kotek ma jakieś imię ?? Jeżeli go zobaczę, to jak wołać ??TAAAAAAAA KOTKI I PIESKI SIĘ WABIĄ A IMIĘ MAJĄ LUDZIE NIESTETY A TAK W NAWIASIE MOŻNA WOŁAĆ PARÓWA

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 18:36:11] • [IP: 80.245.189.***]

JA MYŚLĘ ŻE ŚWISTAK TEGO KOTKA W TE PAZŁOTKA POZWIJAŁ I DO KEBSIKA WRZUCIŁ LUB WE CHIŃSKIEJ SE JUŻ NIE MRUGA

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 18:05:41] • [IP: 83.20.239.***]

jaka piękna, drogi właścicielu znajdzie się, wróci trzeba być dobrej myśli

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 17:46:22] • [IP: 83.20.249.***]

Kotek ma jakieś imię ?? Jeżeli go zobaczę, to jak wołać ??

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 17:43:03] • [IP: 92.42.118.**]

Chciałbym poczytać interesujące informacje co jest w mieście a nie o kotach ktoś poważny nawet nie dał by wzmianki o czymś tak nie...ym ogłoszeniu. Precz z głupotą

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 17:24:28] • [IP: 92.42.116.**]

Koty przeważnie zostają w tej okolicy, skąd wypadły.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 17:22:22] • [IP: 178.235.190.***]

ale dorodna kicia, trzeba wieczorem jak jest cicho wołać