POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [09.01.2019, 13:17:55] • Świnoujście

Świnoujski Urząd Miasta potrzebuje 40 tysięcy woreczków na psie odchody!

Świnoujski Urząd Miasta potrzebuje 40 tysięcy woreczków na psie odchody!

fot. iswinoujscie.pl

Wydział Ochrony Środowiska i Leśnictwa wystawił zapytanie ofertowe dotyczące 40 000 woreczków dla naszych pupili. Jak możemy przeczytać na stronie BIP urzędu miasta, woreczki powinny być wykonane z biodegradowalnej, czarnej folii, o wymiarach nie większych niż 23x34 cm.

Przypomnijmy, że obowiązkiem właścicieli psów tych mniejszych oraz większych jest sprzątanie po swoich pupilach. Do tej pory woreczki można było dostać w odpowiednim wydziale urzędu miasta. Mamy nadzieję, że ponowna partia biodegradowalnych woreczków zadowoli mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 07:41:11] • [IP: 178.235.191.***]

uważam, że nie posprzątanie po swoim psie powinno być natychmiast karane dużym mandatem i zdjęcie zrobione z pokazaniem osoby niekulturalnej, po kilku zdjęciach, nagłośnieniach kto, NIKT by się nie odważył zaśmiecać miasta. Swoją drogą kocham zwierzaki, ale jak słyszę, że szczekają w mieszkaniu przez 9-12 godz. dziennie, bo nie ma kto ich wyprowadzić w wiadomej sprawie, to mi sie serce ściska Pozdrawiam

Gość • Czwartek [10.01.2019, 15:10:11] • [IP: 37.47.168.***]

I tak trzeba kupić samemu, co też czynię, bo owe woreczki w parkach to tylko jak włożą to są, później chyba na pakowanie kanapek nie g*wna idą... Swoją drogą zacznijcie sprzątać po swoich psach!, co yoreczka czy innego szczurka się chciało a kupy nie ma kto sprzątać? Ja sprzątam po psie, ale prawie za każdym razem sprzątając po swoim psie wdeptuje w g*wno innego. Tak samo weźcie się za tych debili co wyrzucają chlebek z okien i inne śmieci! Pan Bozia mówi, że chlebek do śmieci to grzech to przez okno walne niech się ptaszki trują...

Gość • Czwartek [10.01.2019, 10:55:46] • [IP: 37.47.167.***]

woreczki foliowe sa bardzo nieekologiczne. onetu nie czytacie? wlasciciele psow powinni odchody swoim pupili brac we wlasne ręce. i ekologicznie i nikomu zadna krzywda sie nie dzieje. myslec troche!!

Gość • Czwartek [10.01.2019, 10:40:34] • [IP: 178.238.245.***]

A to se kupcie, nie ma naszych pieniedzy ? To na co są heheheheh. . No na to nie okra... ludzi chyba

Gość • Czwartek [10.01.2019, 10:31:14] • [IP: 93.94.187.***]

Kupujemy w Kiku. Są czarne woreczki na kupki. Nie są drogie.

Gość • Czwartek [10.01.2019, 09:33:01] • [IP: 89.0.194.**]

Conajmniej 2000 zl rocznie podatku od pieska i problem czesciowo sie sam rozwiaze.

Gość • Czwartek [10.01.2019, 09:19:30] • [IP: 80.245.179.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [10.01.2019, 07:35:18] • [IP: 83.20.246.***]

Przecież każdy ma w domu jednorazówki pozostałe po zakupach, jak jest się na poziomie to posprzątanie po psie żaden problem.

Gość • Czwartek [10.01.2019, 05:37:47] • [IP: 62.69.254.***]

Woreczkow ibata na niesprzatajacych!Dziekimilosnikom psow nie zawsze z czystymi butamimoge wyruszyc dalej niz ogrodzona posesja, wszedzie kupska na Posejdonie!

Autochton • Środa [09.01.2019, 23:50:39] • [IP: 94.254.232.**]

Te woreczki są np. w Parku zdrojowym w minimum 3 pojemnikach, jak się skończą to są dokładane, więc gro ludzi sprząta, no chyba że ktoś bierze je do pakowania kanapek😀. Te woreczki kosztują brutto w sklepie on-line 10 groszy za sztukę więc bijecie pianę o 4000 złotych. Ja osobiście nie widziałem by ktoś z ludzi sprzątał po sobie w parku, po sarnach, dzikach itp, itd, skąd biorą się potłuczone butelki, sterty papierów, puszki, powywracane ławki, śmietniki, rozdeptane gumy do żucia? Weźmy się sami za siebie, potem wymagajmy od innych.

Gość • Środa [09.01.2019, 22:07:00] • [IP: 185.210.38.**]

Ja mam psa, na spacer idę do lasu i niech tam sobie sra do woli. Sprzątać nie zamierzam.

Gość • Środa [09.01.2019, 21:03:55] • [IP: 80.245.186.***]

Mam pieska, a woreczki kupuję np. w Biedronce

Gość • Środa [09.01.2019, 19:49:42] • [IP: 80.245.188.***]

Ja kiedyś zwróciłam babie uwage że jej piesek sra mi przed domem to powiedziała mi że jestem beszczelna. od tamtej pory dałam sobie spokój ze zwracaniem uwagi -skoro ludziom daje satysfakcje postawienie kloca przez ich pupila brawo dla nich

Gość • Środa [09.01.2019, 18:49:04] • [IP: 178.238.252.***]

To normalne ze pies musi zrobic kupe, tak jak czlowiek !! Ale nie normalne ze wlasciciel nie sprzata „tego”, z czego to wynika ? moze po sobie taki czlowiek tez nie sprzata? wspolczuje wspolokatorom

Gość • Środa [09.01.2019, 18:21:53] • [IP: 62.69.203.***]

Woreczki powinny wisieć na kazdym rogu ulicy w Świnouściu takze na Warszowie

Gość • Środa [09.01.2019, 18:19:50] • [IP: 62.69.203.***]

W kasie Urzedu Miasta powinni dawac woreczki za kwotę podatku od psa czyli 48zł rocznie. woreczkow wtedy starczyłoby na cały rok

Gość • Środa [09.01.2019, 18:19:38] • [IP: 62.69.252.***]

Najpierw śmietniki potem sprzątanie na warszowie nie widziałem ani jednego śmietnika tak że gińcie w tych gownach

Gość z Posejdonu • Środa [09.01.2019, 17:47:49] • [IP: 62.69.251.***]

Nawet 40000 woreczków nie zmieni chama w człowieka kulturalnego. Potrzebny jest bat - w tym przypadku mandaty za zasrywanie i inne uciążliwości fundowane normalnym ludziom przez kundle i ich właścicieli.

Gość • Środa [09.01.2019, 17:42:31] • [IP: 85.221.133.***]

Teren koło dawnej" Penelopy" nalezy do wojska.

Gość • Środa [09.01.2019, 17:31:55] • [IP: 176.221.122.***]

To pozytywne, że Urząd Miasta zauważył problem nie sprzątania psich odchodów. Zakup woreczków nie zmieni ludzi. Pojemniki i woreczki są na placu zabaw /blisko Urzędu Miasta/, a mimo to nawet w tym miejscu nie wszyscy właściciele psów sprzątają. Jestem właścicielem psa. Zawsze po nim sprzątam do własnych torebek. Często niektórzy właściciele udają, że nie widzą jak się ich pies załatwia. Na zwróconą uwagą, aby zabrali odchody udają głuchych. Dlatego służby miejskie - Straż Miejska powinny się tym problemem zająć - karać mandatami. To jedyny sposób na naukę kultury. Niestety Straż Miejska zajmuje się przede wszystkim parkowaniem samochodów. Czystość ulic i skwerków ich nie interesuje. Przykład: teren przy dawnej PENELOPIE - pełno śmieci, papierów, potłuczonych butelek. To wstyd, że nawet w centrum miasta Urząd nie potrafi wyegzekwować od właściciela posesji utrzymania porządku.

Gość • Środa [09.01.2019, 16:59:25] • [IP: 188.146.110.***]

Wzdłuż Orlika idac od Kosciuszki w strone Kauflandu jedna wielka sralnia!!

Gość • Środa [09.01.2019, 16:43:16] • [IP: 62.69.252.***]

Myślę że więcej srają i szczaja bezdomni ale jakoś po nich nikt nie sprawdza

Gość • Środa [09.01.2019, 16:18:36] • [IP: 37.47.134.***]

A ty kundlu poniżej piszesz komentarze które sam komentujesz !!

Gość • Środa [09.01.2019, 16:09:30] • [IP: 62.69.252.***]

Jeżeli takie darmozjady dostają wodę za darmo na tych swoich mitingach to tym bardziej powinny być worki dla futrzaków frreeee