POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [06.12.2018, 11:41:48] • 安inouj軼ie

Zaproszenie na X Jubileuszowy Charytatywny Bal WO同

Zaproszenie na X Jubileuszowy Charytatywny Bal WO同

fot. Organizator

安inoujski Sztab 27 Fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy pragnie serdecznie zaprosi wszystkich, kt鏎zy lubi 鈍ietn zabaw, a przy tym maj wielkie serce i chc pom鏂 - na X Jubileuszowy Charytatywny Bal WO同, kt鏎y odb璠zie si 11 stycznia 2019 r. w hotelu Interferie Medical SPA.

W programie imprezy trwaj帷ej do bia貫go rana, opr鏂z pocz瘰tunku, dobrej muzyki na 篡wo, ta鎍闚 i doskona貫go towarzystwa, przewidujemy m.in. licytacj z這tego serduszka naszego sztabu oraz przedmiot闚 specjalnie na t okazj podarowanych przez sponsor闚. Na go軼i czekaj r闚nie artystyczne niespodzianki i specjalna sala do cichych licytacji.

Cena zaproszenia na Bal wynosi 250 z od osoby. Ch皻nych do uczestnictwa prosimy o kontakt z zespo貫m organizacyjnym: Bo瞠na – 607 714 730.

Zaproszenia mo積a b璠zie tak瞠 pozyska w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Pi連udskiego w sali fonozbior闚, w godzinach 10.00-12.00 (od przysz貫go poniedzia趾u a do pi徠ku).

Liczba miejsc na balu jest ograniczona, a na ch皻nych czekamy do 16 grudnia br.

Organizatorzy


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-24 z 24

Go嗆 • 字oda [02.01.2019, 21:14:49] • [IP: 37.188.244.**]

B璠zie bal?

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 14:03:57] • [IP: 83.11.137.***]

Na Rydzyka daja cale emerytury a na Owsiaka psiocza pisiory.

Olka • Pi徠ek [07.12.2018, 12:48:40] • [IP: 178.235.189.***]

Mam propozycj na tegoroczny bal licytacj tych co najbardziej krytykuj chocia raz ich bezsensowne mielenie j瞛orem na co si przyda. Nikt nikogo nie zmusza do grania z WOSP nie chc niech nie daj jesli si dobrze rozejrz wok馧 jest bardzo wielu potrzebuj帷ych i tam najlepiej swoj energi skierowa. 砰cz im du穎 powodzenie w podejmowaniu w豉軼iwych decyzji.

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 12:08:42] • [IP: 94.219.110.***]

Pisowcy i narodowcy maj b鏊 dupy o WO同 i Owsiaka.Tylko szczekacie 瞠 kradnie itp.Tylko gada potraficie jak wam kazali a sami g闚no robicie hipokryci

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 09:14:06] • [IP: 88.156.234.**]

Never !!

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 08:11:36] • [IP: 185.210.39.**]

名IETNY BAL ! Zabawa do rana, na luzie i bez lansowania si. Fajne licytacje a kupuj帷 bilet wspieramy WO同 i to najwa積iejsze ! A pieni康ze zbierane s dla chorych dzieci - pami皻ajmy o tym.

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 03:41:10] • [IP: 109.243.178.***]

21:59 - Tak 軼i郵e to on nie jest potomkiem stalinowskiej prokurator, tylko jest synem milicjanta PRL. Zacz掖 dzia豉 publicznie w 2. po這wie l.80, gdy trwa realny stan wojenny (nominalnie ju nie, ale noc jaruzelska po陰czona z biciem opozycjonist闚 i nawet skrytob鎩stwami trwa豉). Nieoczekiwanie wpuszczono go na antene Programu 3 Polskiego Radia, mia chyba z godzine czasu antenowego, pami皻am zszokowany telefon jednej ze s逝chaczek (pozwalano czasem na telefony, ale przypuszczam, 瞠 wi瘯szo軼 wtedy odtwarzano na antenie z op騧nieniem, z nagrania):" Kto to jest?! Ten cz這wiek, kt鏎y si j彗a?!" Tak odstawa od standard闚 radiowych, 瞠 na tle ca貫j armii niedopuszczanych do stacji dziennikarzy, wr璚z wyrzuconych z niej w stanie wojennym, dopuszczenie takiego osobnika zadziwia這. 荑czens aradiowa Tr鎩ka by豉 kierowana przez cz這nk闚 PZPR, Zieli雟kiego, Turskiego, by豉 ramieniem tej partii, ale takim" lu幡ym". Potem, w RP, media powsta貫 z kapita逝 dziwnie uzyskanego w l.80 (Polsat, TVN, Zet) wspiera造 Owsiaka

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 00:18:55] • [IP: 176.221.123.***]

najlepszy bal karnawa這wy w mie軼ie. Zabawa fantastyczna a do tego cel... Dzi瘯i za info Zaraz rezerwuj dwa bilety bo zawsze jeste鈇 tam z moj drug po堯wk!

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 21:59:05] • [IP: 92.42.112.***]

On ju stary i bez zawodu bo sko鎍zy tylko LO. Bra przyk豉d z resortowej sitwy kt鏎a ten biznes kr璚i i nie marudzi goje tylko grzecznie p豉ci, aby potomek stalinowskiej prokurator dalej 篡 w luksusie z rodzin i przystawkami. Kto nie da to antysemita!

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 19:47:32] • [IP: 95.129.225.**]

a ode mnie caritas nie dostanie ani grosza, za to WO同 oczywi軼ie TAK !

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 19:45:30] • [IP: 178.235.177.**]

Bal zszed na psy, niestety

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 19:41:36] • [IP: 80.245.178.**]

Tak jak na 篡wo zebra pieni康ze to tak samo na 篡wo powinien okazywa faktury i si rozlicza. ... z這dzieje

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 18:36:02] • [IP: 77.253.152.***]

Zawsze wspieram Jurka Owsiaka i b璠 wspiera豉 nadal.A Wam co si nie podoba nie wrzucajcie, ale te nie korzystajcie ze sprz皻u Jurka Owsiaka oznaczone serduszkiem.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 17:47:14] • [IP: 80.245.189.***]

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 12:44:43] • [IP: 31.0.86.***], , , A ja odwrotnie..i dobrze na tym polega demokracja i na tej zasadzie nie ogladam prorzadowej tv pislam czy sekty z tv trwam.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 16:33:56] • [IP: 93.94.185.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 16:29:31] • [IP: 109.243.178.***]

15:09:52 - To do mnie? Je郵i tak, to ponownie wskazuj na m鎩 post, kt鏎y m闚i sam za siebie - odnosi sie on do stylu WO同, gdzie wy豉nia sie osoby, kt鏎e da造 najwi璚ej (nawet maj jak御 nagrod, kiedys to by przelot F16), a na balu jest licytacja, ewidentnie okazja do nadymania si jak balon. A nie o to chodzi w dobrej charytatywno軼i, kt鏎a, 瞠 zacytuj, " nie szuka poklasku". Niech nie wie lewa r瘯a, co czyni prawa.

PLO • Czwartek [06.12.2018, 15:11:26] • [IP: 83.246.65.***]

100 % charytatywny ?

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 15:09:52] • [IP: 176.221.123.***]

Czy to sugestia, 瞠 jak wrzucam do skarbonki, to robi to dla poklasku? ? Najcz窷ciej nie znam obdarowanych, a wszystkie datki s anonimowe.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 14:55:40] • [IP: 213.241.65.***]

Ludzie opami皻ajcie si dlaczego tyle nienawi軼i- przecie Owsiak zrobi i robi dobrze. Ja na Orkiestr dawa貫m i b璠 dawa chocia uwa瘸m 瞠 p豉c podatki i to wszystko powinno nam da nasze PA垶TWO

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 14:09:29] • [IP: 109.243.178.***]

Je郵i mam miec korzy軼 z dawania na rzecz potrzebuj帷ych, to zalecam tak, 瞠 jak czytamy w Biblii" nie wie lewica, co czyni prawica". Tak, gdzie nie ma kamer. Gzie daje si w ukryciu, cho cz窷ciowym, to znaczy sa okazje po og這szeniu zbi鏎ki, wiadomo, ze TERAZ dajemy, ale..., gdy wyci庵a sie las r彗 ku skarbonce, nikt nie zatrzymuje obiektywu na osobie, kt鏎a da najwi璚ej, na 瘸dnej osobie. Przez ca造 rok trwa mozolne, cz窷ciowo skryte ofiarowywanie, nawet przelewami na konto, ale nikt wtedy nie dmie w tr帳y. I oby tak zawsze by這.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 12:56:50] • [IP: 178.238.245.**]

super, nie moge si doczeka, bal wa積iejszy od sylwestra

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 12:44:43] • [IP: 31.0.86.***]

Nigdy Owsiak nie dostanie ode mnie ani z這t闚ki. Wy郵 na Caritas ale temu typowi - ani grosza !!

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 12:03:36] • [IP: 62.69.203.***]

Bal lansowania si lokalnych celebryt闚...

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 11:59:16] • [IP: 37.47.170.***]

Wstyd i ha鎟a

Ogl康asz 1-24 z 24
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu serdecznie zaprasza w czwartek, 22 sierpnia b.r. o godz. 16:00, na spotkanie z Pani MART MATYSZCZAK, autork komedii kryminalnej pt. „TRUP w SANATORIUM”. Akcja powie軼i osadzona jest w 安inouj軼iu, ksi捫ka zosta豉 niedawno wydana w popularnym autorskim cyklu: „Krymina pod psem”. Spotkanie z aktualnie najlepsz w kraju autork krymina堯w „z przymru瞠niem oka” poprowadzi Redaktor Naczelna TV „S這wianin” - Pani Mariola 草速owska. Wszystkie osoby zainteresowane tw鏎czo軼i autorki „Trupa w Sanatorium” zapraszamy do Biblioteki G堯wnej przy ul. Pi連udskiego 15. Wst瘼 wolny! ■
■ W niedziel 18. sierpnia rozegrana zostanie kolejna edycja Biegu Wspinaczkowego na Latarni. Start o 16:00, zapisy od 15:00. Do pokonania 311 stopni schod闚 na Latarni Morsk w 安inouj軼iu. Na ten specyficzny i wyj徠kowy bieg zapraszaj Klub Biegacza Jogging i Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Latar Morskich ■ Ruszy nab鏎 wniosk闚 o dofinansowanie zakupu w霩ka inwalidzkiego o nap璠zie elektrycznym ■ M篹czyzna wpad do kana逝 portowego. Wyszed z niego o w豉snych si豉ch. Do zdarzenia dosz這 w nocy z soboty na niedziel. M篹czyzna zagapi si i wpad do wody. Wyszed z niej o w豉snych si豉ch. Na miejsce przyjecha豉 policja. Oko這 godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpad m篹czyzna. Dop造n掖 on do drabinek i wyszed z wody o w豉snych si豉ch. Po tym, jak wydosta si na powierzchni, na miejsce dojecha豉 policja ■ Z Terminala w 安inouj軼iu PGNiG wyekspediowa這 ju 5000 cystern z 豉dunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Najwi瘯szym odbiorc LNG s stacje regazyfikacji obs逝guj帷e miejscowo軼i, kt鏎e nie maj dost瘼u do og鏊nopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubieg造m roku z podatku od nieruchomo軼i prezydent Janusz 痂urkiewicz zwolni 7 firm. Bywa造 lata, kiedy przedsi瑿iorc闚, kt鏎zy skorzystali na takim zwolnieniu, by這 dwa razy tyle. W ci庵u 10 lat z tego powodu do miejskiego bud瞠tu nie wp造n窸o ponad 7,5 mln z這tych ■