POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [06.12.2018, 10:09:41] • 安inouj軼ie

Zagin窸a kotka perska

Zagin窸a kotka perska

fot. Czytelnik

Kotka zagin窸a na osiedlu Posejdon. Jest bardzo p這chliwa i nieufna do obcych.

Podaj telefon kontaktowy 507800216.

Je郵i kto j widzia lub wie gdzie przebywa proszony jest o kontakt.

Rodzina bardzo t瘰kni.


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-24 z 24

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 19:55:11] • [IP: 176.221.122.*]

奸iczna kicia. Odnalaz豉 si ca豉 i zdrowa, by post na FB.W豉軼icielka dzi瘯owa豉 za pomoc i udost瘼nianie post闚.

kociarze 鈍inoujscy • Pi徠ek [07.12.2018, 18:05:16] • [IP: 109.243.178.***]

Prosimy o informacj, czy sie znalaz豉.

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 17:00:46] • [IP: 5.173.136.***]

奸iczna. Czy si odnalaz豉??

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 11:17:25] • [IP: 178.238.251.***]

z soboty na niedziele znalazlam mojego kota pod balkonem-podejrzewam otrucie -dzisiaj na moim balkonie lezala skora od makreli moze zatruta?

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 10:24:05] • [IP: 93.94.190.***]

08:24:31" ..drudzy wyrzucaj z domu bo np. kupili nowe firanki...biedne zwierz皻a". - Ba, to nic przy s造nnym przypadku Natalii Przybysz, piosenkarki, kt鏎a z dum o鈍iadczy豉, 瞠 dokona豉 aborcji, bo... ma za ma貫 mieszkanie. Zaraz opieku鎍zo zaj窸y si ni media typu GazWybuch, TeFa連z'eN, a ja te si ni zaj掖em: nie kupi貫m jej p造ty, bo... mam za ma貫 mieszkanie.

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 08:24:31] • [IP: 62.69.229.***]

jedni szukaj a drudzy wyrzucaj z domu bo np. kupili nowe firanki...biedne zwierz皻a

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 01:30:41] • [IP: 178.235.147.***]

CZY TYLKO JA MAM WRA浩NIE 浩 名INOUJ列IE ZAMIESZKUJ DEBILE?!

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 00:24:36] • [IP: 5.173.129.**]

Aaale wampir.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 21:10:18] • [IP: 62.69.253.***]

Co za debilne komentarze : (Szukajcie kotk w pobli簑.Pewnie siedzi wystraszona, trzeba j nawo造wa).Oby kotka si znalaz豉.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 18:45:22] • [IP: 185.13.106.***]

Kaczogr鏚 uchwali 500+ dla koci徠 wr鏂i kotna.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 18:43:27] • [IP: 46.76.9.***]

W sprawie zaginionej Kocicy nale篡 powiadomi Jaros豉wa Prezesa PiS-u, On naka瞠 uruchomi procedury poszukiwawcze specjalnym oddzia這m moherowym przystosowanym do poszukiwa zaginionych kot闚...Sk鏎ka z takiego rasowego kota jest bardzo cenna w Kraju zwanym Wolsk...A kot jest symbolem wolnosci i znakiem rozpoznawczym sympatyk闚 PiS-u, , , , >>>>

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 16:22:34] • [IP: 83.23.247.***]

Dobrze 瞠 takie koty si gubi, pieski maj radoch kot wolny jest z psem nie ma szans

Arek • Czwartek [06.12.2018, 14:32:48] • [IP: 93.94.190.**]

Zbychu znow twoj kot zaginal?

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 14:11:35] • [IP: 77.252.46.**]

To nie mog豉 tak zrobi, 瞠by nie zagin望, tylko zrobi豉 tak, 瞠 zagin窸a?

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 14:01:58] • [IP: 185.13.106.***]

Pi瘯ny kot super worek na pch造 z takim kotem to powinni bez problemu przyj望 do pis.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 13:53:00] • [IP: 37.47.150.***]

M鎩 piesek uwielbia kotki mniam mniam.

mewa srebrzysta • Czwartek [06.12.2018, 13:26:02] • [IP: 82.103.128.**]

Smaczna by豉, tylko kud造 d逝gie. Uda這 si prze趾n望. Dawa wi璚ej.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 13:23:53] • [IP: 5.173.136.**]

Pi瘯na! 篡cz aby si znalaz豉, prosz by dobrej my郵i :)

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 13:03:25] • [IP: 176.221.123.**]

jak by mnie trzymano w reklamowce papierowej tez bym uciekl

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 12:12:32] • [IP: 94.254.169.**]

Pu軼i dobrego psa, napewno znajdzie😀

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 11:27:38] • [IP: 83.20.254.**]

Pewnie zajada si teraz jakim upolowanym szczurem.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 11:25:56] • [IP: 80.245.189.**]

sliczna kicia, powodzenia

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 11:05:37] • [IP: 109.243.178.***]

Na tym瞠 osiedlu, jak mi m闚i豉 mi這郾iczka kot闚, jest kto, kto ich bardzo nie lubi. Inny, jak mi powiedzia豉, uwa瘸 koty wychodz帷e na zewn徠rz za ca趾owicie" nielegalne" i by ukara w豉軼iciela i kota, kt鏎y wszed mu do mieszkania (ufnie, bo akceptuje ludzi)- przetrzyma kota w swoim mieszkaniu, by ten si pom璚zy, a w豉軼iciel zacz掖 go szuka. Post瘼owanie nonsensowne, bo nieuprzedzeni, ci bez defekt闚 osobowo軼iowych, wiedz, 瞠 kot to tylko zwierz, i to niez這郵iwe, ciekawskie, " terytorialne", lubi帷e obejmowac w" posiadanie" spore terytorium, wi璚 post瘼owanie policyjne jakby kot by cz這wiekiem ujawnia defekty osobowo軼iowe takich okrutnik闚. W og鏊e koty s po篡teczne, bo 這wi myszy, dopiero kl瘰ki typu powodzie ujawniaj te ich rol, na co dzie ukryt.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 10:56:51] • [IP: 80.245.189.***]

Pi瘯na, oby si odnalaz豉

Ogl康asz 1-24 z 24
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dzi w nocy wype透a na jezdnie najgorszy wr鏬 kierowc闚 -GOΜLED! S逝瘺y meteorologiczne maj nie najlepsze wiadomo軼i dla kierowc闚,kt鏎zy musz w ci庵u najbli窺zych godzin pokonywa trasy w kilku regionach Polski. Ostrze瞠nie o oblodzeniu i go這ledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKA哸Y - Na ulicy Malczewskiego zgubiono du篡 czarny portfel marki Wittchen z du瘸 ilo軼i pieni璠zy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazc prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapad豉 trzeciego dnia „Festiwalu Pi瘯na” w Krynicy Zdroju. O presti穎wy tytu i koron rywalizowa這 28 dziewczyn, kt鏎e znalaz造 si w finale dzi瘯i eliminacjom regionalnym odbywaj帷ym si na terenie ca貫go kraju. Miss Polski 2018 zosta豉 Olga Bu豉wa ze 安inoujscia■ Prezent Miko豉jkowy dla w豉dz 安inouj軼ia. Rusza 郵edztwo w sprawie mostu. Roman Kuchci雟ki otrzyma dzi rano informacj listem poleconym, 瞠 Prokuratura Okr璕owa w Szczecinie podj窸a na nowo 郵edztwo w sprawie budowy Mostu w 安inouj軼iu. 奸edztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU 陰cz帷ego wysp Wolin z Wysp Karsib鏎 zarejestrowano pod now sygnatur. Co to oznacza? Prokuratur b璠zie na nowo bada wszystkie w徠ki budowy mostu ■ Okres przed鈍i徠eczny ju za moment. Plac闚ka Poczty Polskiej przy ulicy Ko陶徠aja wyd逝瘸 godziny pracy! ■ Zagin窸a Shila. W dniu 01.12.2018r. Oko這 godziny 09:00 na ul. Wybrze瞠 W豉dys豉wa IV. W okolicach netto zagin窸a suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi si Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, 豉godna, przyjacielska i kocha dzieci. Dzi瘯uj za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wyst徙ienia ze stowarzyszenia Zwi您ek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanis豉w Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodnicz帷ego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta o鈍iadczy, ze rezygnuje z obj璚ia tej funkcji ■ OSTRZE浩NIE: Prognozuje si wyst徙ienie s豉bych opad闚 deszczu ze 郾iegiem przechodz帷ych w opady marzn帷ego deszczu powoduj帷ych go這led ■ Starsza kobieta szuka m篹czyzny, kt鏎y wykaza si odwag i pom鏬 wyci庵n望 pieska we wtorek, oko這 18.30 spod k馧 poci庵u na stacji w Wysokiej Kamie雟kiej. Wszystko wydarzy這 si na trasie relacji Szczecin – 安inouj軼ie. M篹czyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodnicz帷ym Rady Miasta wybrana zosta豉 El瘺ieta Jab這雟ka. Za wyborem g這sowa這 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodnicz帷ym Rady Miasta w g這sowaniu tajnym wybrany zosta Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany zosta wiceprzewodnicz帷ym Ray Miasta. 12 radnych g這sowa這 za jego kandydatur, 7 zag這sowa這 przeciw, 2 wstrzyma這 si od g這su ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanis豉w Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najwa積iejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wyb鏎 nowego przewodnicz帷ego Rady ■ Zobaczy policjant闚 i zacz掖 ucieka. 24-latka zatrzyma trzepak! Do zdarzenia dosz這 w czwartkowy wiecz鏎. Policjanci patroluj帷y ulice Ko軼iuszki zauwa篡li w pewnym momencie m篹czyzn kt鏎y swoim wygl康em przypomina osob poszukiwan. Gdy m篹czyzna dostrzeg policjant闚, zacz掖 ucieka. Nie spodziewa si jednak, 瞠 zostanie obezw豉dniony przez trzepak kt鏎y stan掖 na jego drodze. Jak si okaza這, bliskie spotkanie z trzepakiem zako鎍zy這 si dla 24-latka skr璚eniem prawej stopy. O szczeg馧y odno郾ie zdarzenia poprosili鄉y Oficera Prasowego KMP w 安inouj軼iu ■ Fatalna pogoda nie zniech璚i豉 安inouj軼ia do 鈍i皻owania 100 rocznicy Niepodleg這軼i Fatalna pogoda nie zniech璚i豉 安inouj軼ia do 鈍i皻owania 100 rocznicy Niepodleg這軼i ■ Ruszy造 przygotowania do 27. Fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w 安inouj軼iu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich ch皻nych do rejestracji wolontariuszy WO同, kt鏎a odb璠zie si w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Pi連udskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (鈔oda-pi徠ek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■