POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [20.10.2018, 08:03:57] • Świnoujście

Osteoporoza? Możesz się zbadać!

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. oraz Osteodens zapraszają na BADANIA DENSYTOMETRYCZNE w kierunku OSTEOPOROZY, które odbędą się w SZPITALU przy ul. Mieszka I 7 w dniu 08.11.21018 w godzinach 09.00 – 18.00 Rejestracja tel. 91 32 67 322 lub 91 32 67 424 lub osobiście

Wskazania do wykonania densytometrii:

wiek około menopauzalny 40 +
zaburzenia hormonalne
operacje ginekologiczne
osteoporoza w wywiadzie, np. w zdjęciu RTG
niski wzrost i mała masa ciała
długotrwałe unieruchomienie
długotrwałe przyjmowanie kortykosteroidów, np. przebiegu astmy

choroba reumatologiczna
choroba nowotworowa
zła podaż wapnia
czynniki środowiskowe
nadciśnienie tętnicze
ból kręgosłupa i zmiany zwyrodnieniowe
nadczynność tarczycy
Badanie jest całkowicie bezbolesne i trwa około 10 minut

OPŁATY ZA BADANIE:

1. Szyjka kości udowej – 39 złotych
2. Kręgosłup lędźwiowy – 39 złotych
3. Dwa wyżej wymienione badania – 59 złotych


Serdecznie pozdrawiam
Grzegorz Pozorski
www.OsteoDENS.pl
Tel:792-488-284


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Wtorek [30.10.2018, 05:11:35] • [IP: 178.238.245.***]

Tylko se zapłac. I tak ok... ludzi na wszelkie sposoby. Wciąż mysla że ludzie ciemni i polecą. Wolą se kupic leki w aptece i to samo. Nic innego nie ma. A zostaje w kieszeni pieniądz na leki akurat te. Amen

Gość • Niedziela [21.10.2018, 10:34:58] • [IP: 85.221.135.**]

Od 2008 istniej ZIP, który podaje, Fundusz obsłuzył mnie na ok 4500 zł zł za to 10 lat. Wniosłem za ten czas 6000 zł składek. Mało, bo jestem emerytem. Tylko nie mówcie mi, że to 1500 poszło na leczenie chorego Wojtusia, bo rodzice Wojtusia (bez asysty wojska, połykaczy ognia i bębniarzy) żebrza na jego leczenie koło poczty !

Gość • Niedziela [21.10.2018, 10:25:18] • [IP: 178.238.245.***]

Osteoporoze dla kasowiczów. ...Bzdety, bada sie tylko w zczecinie z KREGOSLUPA. Tu sa prawdomówne a z reki czy nogi heheheheh to pic na wode i ludzie nie dajcie sie nabrac badaniom obwożnym . Fajnie byloby żeby jeszcze lekarze chcieli dawać na badania. A tu tak. ...a może tak a może to i aby nie dać. Konowały.

Gość • Niedziela [21.10.2018, 10:21:39] • [IP: 178.238.245.***]

Badania mają być D-A-R-M-O-W-E !!. więc prosze mi tu nie robic z kogoś. Płaci się na to. KASA < KASA KASA. Najpierw moze tak nam dać, co? A potem płacę, hehehehe. Nóz sie otwiera

Gość • Sobota [20.10.2018, 21:15:56] • [IP: 178.238.252.***]

Dlaczego szpital popiera prywatne bisnesy czy nie powinien to robic z racji ubezpieczenia pacjeta?? Dajcie pierw szanse wykonac badania na kase chorych a pozniej jesli KTOS chce odplatnie, co miesiac place wielkie skladki i co z tego mam ?? Jeszcze prywatnie doplacac ??!!

Gość • Sobota [20.10.2018, 13:33:13] • [IP: 83.25.37.***]

dlaczego badania są odpłatne?

Gość • Sobota [20.10.2018, 11:51:23] • [IP: 109.243.134.**]

Dlaczego mamy płacic za badanie w kierunku ostoporozy przeciez NFZ płaci za to badanie wystarczy udać sie do lekarza rodzinnego po skierowanie Nikt nie robi łaski wystawiając zlecenie

Oglądasz 1-7 z 7
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach: do 16.11.2018 r. w godz. 17.00-18.45 oraz 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00H www.http://wosp.swinoujscie.pl/ ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■