POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [11.10.2018, 17:11:20] • Świnoujście

Atak spamerów na nasz portal

Atak spamerów na nasz portal

Autor: momius(fot. Fotolia.com )

Dwie godziny temu doszło do potężnego ataku spamu na nasz portal. Z tego powodu musieliśmy zamknąć dla Was dział komentarzy. Nasi informatycy starają się zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się spamu, ale usunięcie skutków ataku może potrwać jeszcze jakiś czas, za co bardzo Was przepraszamy.

Ataki spamerów są jednym z najczęstszych ataków, które w ostatnim czasie wywołują wiele szkód. Okazuje się też, że do ataków spamerskich wykorzystuje się też inteligentne urządzenia domowe.

Jak informuje amerykańska firma Proofpoint, zajmująca się bezpieczeństwem w sieci tylko w roku 2014 z domowych inteligentnych gadżetów rozesłano 750 tysięcy niechcianych wiadomości.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [11.10.2018, 22:48:22] • [IP: 176.235.138.***]

Janusz boi się wyborów moze jego robota

Oglądasz 1-1 z 1
■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■