POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [10.10.2018, 22:28:38] • Świnoujście

Mały kotek bawi się ze strażakami w chowanego

Mały kotek bawi się ze strażakami w chowanego

fot. Sławomir Ryfczyński

Świnoujscy strażacy w tej sprawie interweniowali już dwa razy. Mały kotek przy hotelu chowa się pod samochodem i nikomu nie pozwala wyciągnąć.

Dwa i trzy dni temu, świnoujscy strażacy otrzymali zgłoszenie, że przy hotelu Trzy Wyspy przy ul. Słowackiego pod jednym z zaparkowanych aut, utknął kotek. Jego miauczenie rozczuliło ludzkie serca.

Mały kotek bawi się ze strażakami w chowanego

fot. Sławomir Ryfczyński

Świadkowie okolicznego hotelu nie mogli wydostać go spod auta. Właściciel bał się włączyć silnik, by maleństwo nie ucierpiało, a z pomocą i to na sygnale, przybyli strażacy! W pełnym umundurowaniu ratowali kotka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Sobota [13.10.2018, 12:25:40] • [IP: 62.69.253.**]

czy to jest normalne... kotek ok... ale czy od tego nie są inne służby, jak np pracownicy schroniska... rozumiem że strażacy mieli rozciąć auto żeby wydostać kotka... im mniej podatków płacę w tym kraju tym większą mam satysfakcję że staram się robić dobrze... te podatki to jak dawanie złotówki żebrakowi... nie pomaga się, wręcz doprowadza do patologii

Gość • Piątek [12.10.2018, 19:57:30] • [IP: 80.187.120.**]

Chory kraj. Do pchlarza przyjada dwa wozy, a na karetke trzeba czekac pol godziny...

Gość • Piątek [12.10.2018, 08:40:08] • [IP: 77.65.106.***]

22.47 jestes ofiara ideologii gender ! ChłopakOM i tak" płacom" i" siedzom".

Gość • Czwartek [11.10.2018, 23:07:10] • [IP: 83.20.245.***]

Wolałbym uratować kotka niż takiego Świnoujskiego przeciętnego bóldupiącego Janusza czy Grażynkę nie lubiącego kotków. Koty>narzekające buractwo

Gość • Czwartek [11.10.2018, 22:47:09] • [IP: 31.0.67.**]

Koszt tej akcji to tylko paliwo spalone aby dojechać do miejsca zdarzenia. Chlopaką i tak płacą czy siedzą w jednostce czy są na działaniach jeśli by było na innym zdarzeniu zapewne by nie pojechali. To to jest ich dobra wola

Gość • Czwartek [11.10.2018, 20:20:49] • [IP: 178.235.177.***]

do14, 40, 23 kazda taka akcja to dodatek do emeryturki lepiej zawolac mysliwego lub dobrego psa

Gość • Czwartek [11.10.2018, 15:36:32] • [IP: 62.69.203.***]

De...lu a jak nas kroi car w tenisa to dobrze?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 14:42:06] • [IP: 62.69.203.***]

Jak bym ci p...ał to sam debilu byś zakrętu nie wyrobił.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 14:40:23] • [IP: 178.235.188.***]

Kto zezwala strażakom wyjeżdżać na takie akcje typu kotek lub jeszcze gorzej mewy.!dlaczego nikt za to nie odpowiada!

Gość • Czwartek [11.10.2018, 13:50:17] • [IP: 62.69.203.***]

A moja była EX wcale nie pamięta o kotach.Jak ją nazwać?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:20:12] • [IP: 188.146.33.***]

Kotek wczoraj został podjęty przez Fundację Animals Przystań. Jest zdrowy i znalazł domek.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:45:55] • [IP: 93.94.185.***]

To jest traktowane jako wyjazd bojowy, a za to dodatkowe pieniądze, jasne?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:05:40] • [IP: 77.65.106.***]

Stworzyć fundusz z tego, co płacimy podatek za psa. Niech TOZ kwestuje (wciągnąć młodzież) publicznie zbiera datki. Jakas firma od prac na wysokościach itp. przedsięwzięć niech odpłatnie zdejmuje ludziom pogubione psy i koty z dachów i drzew, (a sytuacje nietypowe opłacić z funduszu TOZ i podatków), to ludzie się naucza pilnować swych pupili, czipować i ponosić koszty szkód i kłopotów przez nie wyrządzanych. Szczotka do zębów, strażacy - do pożarów !

Gość • Czwartek [11.10.2018, 10:59:39] • [IP: 157.25.141.**]

SENSACJA DNIA!

Gość • Czwartek [11.10.2018, 10:02:01] • [IP: 176.221.123.***]

u nas we wsi kotek wszedł na drzewo Straż Pożarna musiała po drabinie wejść po niego bo nie chciał zejść z drzewa

Gość • Czwartek [11.10.2018, 09:25:10] • [IP: 80.245.178.***]

jak mi w domu zacznie przeciekac kran to tez moge dzwonic na straz pozarna?

Anonymous • Czwartek [11.10.2018, 09:10:38] • [IP: 37.248.208.**]

Jaki koszt akcji ??

Gość • Czwartek [11.10.2018, 09:04:58] • [IP: 5.173.32.**]

To my mamy schronisko dla zwierząt? Czy ktośtos wie co oni tam robią ? To właśnie schronisko powinni zajmować się sprawami ochrony zwierząt a dopiero jak nie dają rady to oni powinni wzywać straż. Miast wydaje spore pieniądze a czy rozlicza schronisko?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:56:41] • [IP: 85.232.245.***]

Trochę to jednka przesada, angażować tak duże środki w takiej sprawie.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:42:44] • [IP: 80.245.182.***]

Ratowali, ale czy uratowali??

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:35:25] • [IP: 5.173.224.***]

Fajnie, że przybyli strażacy z pomocą, tylko czy wyciągnęli tego kotka?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:23:05] • [IP: 176.221.123.***]

Powinien byc zakaz wykazdow do kotkow mew itp. Co to ma byc??!!

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:20:27] • [IP: 5.173.200.**]

O ku*wa ale wzruszające. Rozczuliło ludzkie serca. Pogonić sierściucha

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:02:15] • [IP: 83.20.255.***]

1 Wrzucić petardę. 2 Spuścić psa ze smyczy i głupi kot zakrętu nie wyrobi.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 07:55:01] • [IP: 80.245.178.***]

wolno zyjace koty takie pozyteczne

Oglądasz 1-25 z 39
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■