POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [10.10.2018, 18:42:52] • Świnoujście

Stare do lasu, nowym niech się cieszą? Obraz po wymianie chodników na Warszowie

Stare do lasu, nowym niech się cieszą? Obraz po wymianie chodników na Warszowie

fot. Czytelnik

Zdjęte stare płyty chodnikowe, stos gruzu - takie pamiątki pozostały w lesie po wymianie chodników na Warszowie. Nowe chodniki zostały położone dość dawno temu, inwestycji patronował Urząd Miasta w Świnoujściu. Szkoda tylko, że nikt nie zadbał o usunięcie pozostałości, bo wywiezienie do lasu sprawy nie załatwia. O tej sprawie poinformował Czytelnik.

"Las w rejonie ul Modrzejewskiej i Norweskiej po realizacji nowych chodników pod patronatem Urzędu Miasta w Świnoujściu. Stan taki trwa od miesięcy. Żadne prace aktualnie nie są prowadzone" - opisuje Czytelnik.

Stare do lasu, nowym niech się cieszą? Obraz po wymianie chodników na Warszowie

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 20:12:13] • [IP: 178.238.252.***]

Macie swoj samorzad , czego sie czepiacie pana Prezydenta co robi ten wasz samorzad , Prezydent wam oczysci plac po waszym syfie , sami robcie , nikt po was nie bedzie sprzatal. ..

Gość • Piątek [12.10.2018, 10:08:11] • [IP: 93.94.190.***]

21:07 - Jakie" Bsio"? Literke" B" w cyrylicy czyta się jak" w", czyli ma byc" wsio". Ech, to pokolenie ekranu i myszki, nadal nic nie wie, choć dostanie od klikania zadyszki...

Gość • Czwartek [11.10.2018, 15:33:56] • [IP: 62.69.203.***]

Odłączyć się od lewobrzeża.Bolszewiki kroją nas cały czas.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 13:01:28] • [IP: 5.173.153.**]

Do mieszkańca Świnoujścia, mianującego się wyższą" rasą" /IP:31.0.64.../ Dech mi zaparło, czytając Twoje wypociny!.DO ELITY SIĘ NIE ZALICZASZ !!Bowiem elita Świnoujścia, posiada kulturę i dobre wychowanie.Do jakiej kategori Ty się zaliczasz? Uwłacza Ci to, że Warszów to" kanalie"?! TY JESTEŚ NAJWIĘKSZYM KANALIĄ, która zamieszkuje Świnoujście.Jesteś niedouczonym i wyzbytym rozumem"kanalią".Nie dajesz szacunek mieszkańcom Warszowa, a zapomniałeś, że to dzielnica Świnoujścia, więc nie opluwaj mieszkańców Warszowa, tylko zabierz się za edukacje, i swój rozum nabij właściwimi wiadomościami.Zauważyłeś, że nie użyto wobec Ciebie żadnych wulgaryzmów -, chociaż cisną się na usta!- Bowiem elita Warszowa posiada kulturę, której Tobie życzę.! A mieszkańców Warszowa serdecznie pozdrawiam-mieszkanka Warszowa

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:27:22] • [IP: 91.188.7.***]

I bardzo dobrze jak za tonę gruzu trzeba płacić 300 zł to oni poglupieli

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:14:49] • [IP: 194.181.28.***]

Wiadomo kto robił MANDAT i posprzątać.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:00:03] • [IP: 37.47.177.**]

Mieszkańcy Uznamu traktują Warszow jako kategorię B, to wina prezydenta. Przyzwolenie dał im na to, nie robiąc na Warszowie nic.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 10:21:28] • [IP: 78.133.244.**]

Gość • Środa [10.10.2018, 23:21:44] • [IP: 31.0.64.***] Porównaj sobie wpływy do miasta z lewobrzeża i prawobrzeża pasożycie. Lepiej idż Niemcom dupę myj za Euro !

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:11:01] • [IP: 5.173.248.***]

Wystarczy posprzątać i po problemie. Ktoś zgłosił ochronie środowiska w urzędzie miasta?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 06:41:49] • [IP: 37.47.154.***]

A gdzie służby burmistrza 16 lat to takie proste tematy powinny być załatwiane błyskawicznie, a tu widać brak doświadczenia!

Gość • Środa [10.10.2018, 23:21:44] • [IP: 31.0.64.***]

Warszow to w wiekszosci sciek kanalie dla naszych elit ze Świnoujścia przestańcie patusy pisać że warszow to Świnoujście bo nam to uwlacza nie nie jesteście że Świnoujścia

Gość • Środa [10.10.2018, 22:36:31] • [IP: 92.42.112.***]

Kogo dziwi bajzel jak za komuny? Tak komuna tu rządzi.

Gość • Środa [10.10.2018, 21:07:00] • [IP: 92.42.118.**]

Bsio charaszo , brosaj w ziemliu !

Gość • Środa [10.10.2018, 20:40:07] • [IP: 178.235.183.**]

jak tak można zasmiecać

Gość • Środa [10.10.2018, 20:35:08] • [IP: 31.0.32.*]

Zgłosić do ochrony środowiska to wywiozą.

Gość • Środa [10.10.2018, 20:18:58] • [IP: 87.78.226.***]

Tylko wysokie kary dla takiego buractwa odstrasza innych od takiego postepowania. Dziady i syfiarze w srodku Europy.

Gość • Środa [10.10.2018, 19:28:28] • [IP: 93.94.190.***]

BRAWA DLA PATRONATU !!

Gość • Środa [10.10.2018, 18:51:37] • [IP: 83.30.245.**]

Oto polska właśnie.Czy po, czy pis, jest bz.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■