POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [15.09.2018, 12:20:25] • Świnoujście

Na ważnym skrzyżowaniu wciąż brakuje monitoringu

Na ważnym skrzyżowaniu wciąż brakuje monitoringu

fot. Sławomir Ryfczyński

Wszyscy już pewnie zauważyli, że na skrzyżowaniu ulicy Matejki z Konstytucji 3 Maja od ponad 2 miesięcy brakuje kamery. Miejsce jest uczęszczane, zdarzają się tam kolizje, więc tym bardziej monitoring skrzyżowania jest wręcz koniecznością. Tymczasem miasto jakby zapomniało ponownym zamontowaniu kamery. Zapytaliśmy rzecznika o przyczyny takiego stanu rzeczy.

"Kamera została zniszczona podczas wypadku drogowego. Nowa została zamówiona. Zaraz po jej dostarczeniu przez wykonawcę zostanie zamontowana na wskazanym skrzyżowaniu" - wyjaśniła Hanna Lachowska BIK UM Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:55:09] • [IP: 78.133.244.**]

w niedzielę gebels zatrzymał się na czerwonym i za chwile ruszył prosto na czerwonym gdy w lewo zaświeciło się zielone, stare Niemcy są zagrożeniem, atakują!! ;)

Gość • Niedziela [16.09.2018, 11:16:24] • [IP: 80.50.26.***]

a ja sie pytam dlaczego tam nie ma ronda i nie bedzie

Gość • Sobota [15.09.2018, 23:11:23] • [IP: 23.226.237.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

FIKOŁ • Sobota [15.09.2018, 14:43:15] • [IP: 77.113.105.**]

Przecież tam wystarczy że stanie 2 sygnalistów i po sprawie, więcej będą widzieć niż 4 kamery...

Gość • Sobota [15.09.2018, 14:41:43] • [IP: 80.153.7.***]

po co te kamery?? przeciez zawsze jak jest potrzebne odtworzenie nagrania, to go nie ma...

Gość • Sobota [15.09.2018, 13:23:43] • [IP: 176.221.123.**]

A ktoś patrzy w nie?

Gość • Sobota [15.09.2018, 13:19:03] • [IP: 88.156.234.***]

Kamera zamówiona i przez 2 miechy jedzie, jasne bo co maja powiedzieć, że z Chin zamówili? Oszukują

Gość • Sobota [15.09.2018, 13:05:13] • [IP: 94.254.231.**]

Tak skoczą do corso po kamerę:-)

Gość • Sobota [15.09.2018, 12:47:55] • [IP: 188.146.32.***]

PO CO TAM MONITORING TAM TYLKO DEBIL STRZELA DO SZYB W SAMOCHODACH.

Gość • Sobota [15.09.2018, 12:38:26] • [IP: 94.254.231.***]

Zaden problem zamontowac sobie drogi czytelniku kamerke do daszka od czapki i chodzic nagrywac co sie dzieje

Gość • Sobota [15.09.2018, 12:36:41] • [IP: 176.221.123.**]

a od kiedy to skrzyzowanie jest takie bardzo wazne? jak by bylo takie bardzo wazne to by byly kamery, , proste chyba co nie ?

Oglądasz 1-11 z 11
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■