POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.09.2018, 10:39:58] • Świnoujście

Zaginęła kotka Ivi

Zaginęła kotka Ivi

fot. Czytelnik

Kotka mieszka przy ulicy Chełmońskiego i reaguje na swoje imię.

Ma jedyny w swoim rodzaju puszysty ogon. Jeśli ktoś ją widział proszę o kontakt na numer 690521027.


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Sobota [15.09.2018, 18:06:45] • [IP: 164.127.242.**]

02:38 - To nie czytaj, masz cały internet, wydrukowałbym ci go, ale nie mam tuszu w drukarce.

Gość • Sobota [15.09.2018, 13:11:14] • [IP: 95.166.56.***]

Czy się odnalazła??

Gość • Sobota [15.09.2018, 11:01:58] • [IP: 94.254.225.**]

Proszę dać znać jak się odnajdzie

Gość • Sobota [15.09.2018, 02:38:01] • [IP: 37.47.165.**]

DAJCIE JUZ SPOKÓJ Z TYMI ZAGINIONYMI KOTAMI! ILE MOŻNA O TYM CZYTAĆ?!

Gość • Piątek [14.09.2018, 22:51:15] • [IP: 178.238.253.***]

Wczoraj podobna widziałam przy balkonie na parterze od strony stokrotki skulona jakby się bała przy tej ulicy. Oby się znalazła szkoda kotka

Gość • Piątek [14.09.2018, 22:43:51] • [IP: 178.235.177.**]

imię?

Gość • Piątek [14.09.2018, 19:00:26] • [IP: 37.47.128.***]

I właśnie po takich komentarzach widać mierny poziom intelektualny te komentarze wystawiających.

Gość • Piątek [14.09.2018, 17:48:06] • [IP: 37.248.212.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [14.09.2018, 16:24:28] • [IP: 37.47.93.***]

Wczoraj wieczorem była ta kotka na Warszowie w okolicach ul.Barlickiego

Noemi • Piątek [14.09.2018, 16:16:26] • [IP: 31.0.82.**]

Oj jak wszyscy tu mają dużo do powiedzenia mam kota i sama wiem jak to wygląda sekunda i kota brak. Właścicielom życzę znalezienia kotka

Gość • Piątek [14.09.2018, 15:42:47] • [IP: 95.166.56.***]

Śliczna! Oby się odnalazła!

Gość • Piątek [14.09.2018, 15:02:11] • [IP: 158.26.131.**]

I co kogo to obchodzi-pewnie juz rozjechana przez smieciare!

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:57:14] • [IP: 91.109.28.***]

Mewy srebrzyste zeżrą wszystkie koty w mieście i będzie spokój, przynajmniej na portalu iswinoujscie.

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:29:06] • [IP: 46.134.85.***]

Tak to jest jak się próbuje udomowic dzikie koty

ceeżar • Piątek [14.09.2018, 14:07:14] • [IP: 78.133.244.**]

poszła na podryw

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:34:11] • [IP: 188.146.32.***]

Kotka imprezuje z kotem prezesa. Kolejny samopas a niech sra pod sąsiada okno do piaskownicy. Jak ją wszystkie koty w okolicy przelecą sama wróci zgłodnieje.

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:21:57] • [IP: 46.134.187.***]

pilowac trzeba swoich kotow i psow a jak uciekaja tzn. ze wlasciciel cos je zle wychowuje i powinny sietym zainteresowac odpowiedmnie organy. Kupcie sobie kotka albo pieks z plastiku, z nim powinniscie dac sobie rade

Oglądasz 1-17 z 17
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■