░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.09.2018, 10:39:58] • Świnoujście

Zaginęła kotka Ivi

Zaginęła kotka Ivi

fot. Czytelnik

Kotka mieszka przy ulicy Chełmońskiego i reaguje na swoje imię.

Ma jedyny w swoim rodzaju puszysty ogon. Jeśli ktoś ją widział proszę o kontakt na numer 690521027.


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Sobota [15.09.2018, 18:06:45] • [IP: 164.127.242.**]

02:38 - To nie czytaj, masz cały internet, wydrukowałbym ci go, ale nie mam tuszu w drukarce.

Gość • Sobota [15.09.2018, 13:11:14] • [IP: 95.166.56.***]

Czy się odnalazła??

Gość • Sobota [15.09.2018, 11:01:58] • [IP: 94.254.225.**]

Proszę dać znać jak się odnajdzie

Gość • Sobota [15.09.2018, 02:38:01] • [IP: 37.47.165.**]

DAJCIE JUZ SPOKÓJ Z TYMI ZAGINIONYMI KOTAMI! ILE MOŻNA O TYM CZYTAĆ?!

Gość • Piątek [14.09.2018, 22:51:15] • [IP: 178.238.253.***]

Wczoraj podobna widziałam przy balkonie na parterze od strony stokrotki skulona jakby się bała przy tej ulicy. Oby się znalazła szkoda kotka

Gość • Piątek [14.09.2018, 22:43:51] • [IP: 178.235.177.**]

imię?

Gość • Piątek [14.09.2018, 19:00:26] • [IP: 37.47.128.***]

I właśnie po takich komentarzach widać mierny poziom intelektualny te komentarze wystawiających.

Gość • Piątek [14.09.2018, 17:48:06] • [IP: 37.248.212.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [14.09.2018, 16:24:28] • [IP: 37.47.93.***]

Wczoraj wieczorem była ta kotka na Warszowie w okolicach ul.Barlickiego

Noemi • Piątek [14.09.2018, 16:16:26] • [IP: 31.0.82.**]

Oj jak wszyscy tu mają dużo do powiedzenia mam kota i sama wiem jak to wygląda sekunda i kota brak. Właścicielom życzę znalezienia kotka

Gość • Piątek [14.09.2018, 15:42:47] • [IP: 95.166.56.***]

Śliczna! Oby się odnalazła!

Gość • Piątek [14.09.2018, 15:02:11] • [IP: 158.26.131.**]

I co kogo to obchodzi-pewnie juz rozjechana przez smieciare!

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:57:14] • [IP: 91.109.28.***]

Mewy srebrzyste zeżrą wszystkie koty w mieście i będzie spokój, przynajmniej na portalu iswinoujscie.

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:29:06] • [IP: 46.134.85.***]

Tak to jest jak się próbuje udomowic dzikie koty

ceeżar • Piątek [14.09.2018, 14:07:14] • [IP: 78.133.244.**]

poszła na podryw

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:34:11] • [IP: 188.146.32.***]

Kotka imprezuje z kotem prezesa. Kolejny samopas a niech sra pod sąsiada okno do piaskownicy. Jak ją wszystkie koty w okolicy przelecą sama wróci zgłodnieje.

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:21:57] • [IP: 46.134.187.***]

pilowac trzeba swoich kotow i psow a jak uciekaja tzn. ze wlasciciel cos je zle wychowuje i powinny sietym zainteresowac odpowiedmnie organy. Kupcie sobie kotka albo pieks z plastiku, z nim powinniscie dac sobie rade

Oglądasz 1-17 z 17
■ WOJSKO: Wczoraj, 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■