POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.09.2018, 15:51:21] • Świnoujście

Mateusz Rojewski z MSWiA: „Kandydatem PiS na Prezydenta Świnoujścia jest Janusz Żmurkiewicz”

Mateusz Rojewski z MSWiA: „Kandydatem PiS na Prezydenta Świnoujścia jest Janusz Żmurkiewicz”

fot. iswinoujscie.pl

To już pewne. Otrzymaliśmy potwierdzone informacje z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, że kandydatem PiS na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz! Jak mówi polskie przysłowie „Tonący brzytwy się chwyta” Czyżby Żmurkiewicz chwycił właśnie swoją brzytwę?

Informacje otrzymaliśmy od jednego z Mieszkańców Świnoujścia, który zaintrygowany przedłużającą się decyzją z ogłoszeniem kandydata na prezydenta miasta przez PiS w Świnoujściu, wysłał stosowne pytanie w tym temacie bezpośrednio do MSWiA, którym jak wiadomo powszechnie rządzi lider PiS w województwie zachodniopomorskim Joachim Brudziński.

Mieszkaniec otrzymał taką oto informację zwrotną od Pana Mateusza Rojewskiego z Biura Ministra MSWiA: „W nawiązaniu do pańskiego zapytania, przesłanego na Formularz Napisz do Ministra w dniu 10 września 2018 r., uprzejmie informuję Pana, że kandydatem PiS na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Pan Janusz Żmurkiewicz, do którego popierania serdecznie zachęcam.”

Mateusz Rojewski z MSWiA: „Kandydatem PiS na Prezydenta Świnoujścia jest Janusz Żmurkiewicz”

fot. Sławomir Ryfczyński

To szokująca decyzja, gdyż Janusz Żmurkiewicz ze względu na swoją przeszłość wyrażaną aktywną działalnością w PZPR, czy 16 -letnim członkostwem w SLD, uznawany był do tej pory w Świnoujściu za człowieka lewicy, a choćby poprzez obecność na spotkaniach np. z Panią Manuelą Gretkowską nawet za liberała.

Czyżby jednak maraton kontrowersyjnych decyzji z ostatnich lat i mocno spadająca popularność miały wpłynąć na to, że grunt pod nogami Janusza Żmurkiewicza zaczął się kończyć, a jedynym kołem ratunkowym w tej sytuacji jest wystartowanie z listy partii rządzącej PiS oraz odrzucenie dawnych ideałów i poparć? Oby koło ratunkowe nie okazało się gwoździem do trumny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 310, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 310

Gość • Środa [03.10.2018, 13:42:11] • [IP: 92.42.117.***]

Ja tylko mowje Pis Po te same zło i SLD

Gość • Środa [19.09.2018, 12:31:36] • [IP: 62.69.203.***]

PZPR=Pis.

Gość • Środa [19.09.2018, 11:51:02] • [IP: 62.69.203.***]

Najbogatsi?Chyba oni, czerwone pająki.Żeby nie Unia dalej byśmy żarli kraj rad i pili ocet idioto.Parcie na szkło.

Gość • Środa [19.09.2018, 11:43:34] • [IP: 62.69.203.***]

Raz cepem raz młotem czerwoną hołotę.Pozamiatane ma w tym mieście pis i sld.Żenada.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 16:12:34] • [IP: 164.127.242.**]

Przeglądnąłem internet i zarząd PiS-u z okręgu szczecińskiego ZAPRZECZA, by Żmurkiewicz był kadydatem PiS-u w Swinoujściu - wprost dementuje to, co napisał jeden z pracowników ministerstwa.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 15:06:19] • [IP: 94.254.136.***]

Kaczyniak, szantażuje.Jeśli PIS w danym mieście nie wygra, to będzie mniej pieniążków.Może to dla naszego dobra...ta zdrada i obłuda.Pisowcy opanowali cały kraj. Ludzie beznadziejnie się poddali.Komuna wraca z wielkimi krokami.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 14:31:32] • [IP: 94.254.136.***]

o Boże, co za człowiek.Brak własnego zdania, typ" jak wiatr powieje" Pewnie pan sujka też tam poleci.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 13:54:25] • [IP: 94.254.153.**]

Kaczy czopek" Żmurjojo"- zasłużył sobie na uczciwe komentarze zawiedzonych mieszkańców. Uroczyście ogłaszam, że koniec jego politycznej kariery nastąpi w dniu najbliższych wyborów. Kochani WYBORCY dajmy szansę ASI AGATOWSKIEJ /Urodzona i wychowana w Swinoujściu, absolwentka naszego Mieszka, studia wyższe z sukcesami. ., doswiadczenia z Rady Miejskiej. Jedyną jej" wadą" jest fakt - NIE POTRAFI KŁAMAĆ!!

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:46:32] • [IP: 62.69.203.***]

Ma pozamiatane i pis i on.Raz cepem raz młotem czerwoną hołotę.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:27:56] • [IP: 92.42.117.***]

300

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:08:48] • [IP: 164.127.99.**]

Rusek

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:07:00] • [IP: 164.127.99.**]

Zepsuty pisuar i czopek nie pomoże na zgniłe jojo.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 09:18:53] • [IP: 178.238.251.***]

Gość • Sobota [15.09.2018, 18:40:51] • [IP: 37.187.129.***] Zgadza się to dzięki AGRESOROM mamy wyniszczające ludzkość wojny. I mam nadzieję że w końcu urodzi się pokolenie które przestanie żerować na wojnach i zrozumie że świat może być piękny bez wojen.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 08:40:26] • [IP: 37.47.150.**]

Dla mnie to cios poniżej pasa. Człowiek którego popieralem starałem się tłumaczyć znajomym jego niektóre często kontrowersyjne posunięcia tak się zeszmacil żeby dla utrzymania się przy korycie poszedł do PiS. Teraz będzie lamal prawo, deptal konstytucję bo jest ich

Gość • Niedziela [16.09.2018, 00:15:16] • [IP: 37.248.163.**]

70 lat na karku i z lewicowca przeobraża się w pisowca.Żal patrzeć na ten upadek...

Gość • Sobota [15.09.2018, 23:05:20] • [IP: 80.55.240.**]

Bravo

ZalezyKtoPyta • Sobota [15.09.2018, 20:49:02] • [IP: 188.146.161.**]

Niby teraz taki prawicowiec konserwatysta, a patrzy wciaz na lewo.

Gość • Sobota [15.09.2018, 20:45:40] • [IP: 178.235.177.***]

a miałem na Pana głosować...

Gość • Sobota [15.09.2018, 19:41:09] • [IP: 188.146.32.***]

Zepsuty pisuar i czopek nie pomoże na zgniłe jojo.

Gość • Sobota [15.09.2018, 19:32:28] • [IP: 178.235.181.**]

Jeśli to prawda to ŻAŁOSNE. Szkoda.

Gumiś • Sobota [15.09.2018, 18:45:07] • [IP: 77.253.27.***]

Ale ten Żmur jest przystojny

język poczuł libido? • Sobota [15.09.2018, 17:26:29] • [IP: 164.127.242.**]

14:13, 14:21, 14:32:00, 14:32:47, 14:51, 14:53 Jąkacie sie i jąkacie, napinacie i dyszycie coraz częściej w podnieceniu, wyjęzyczcie wreszcie swoje myśli!

Gość • Sobota [15.09.2018, 17:18:45] • [IP: 93.94.186.**]

wstyd jaka siara człowieku

Gość • Sobota [15.09.2018, 17:12:57] • [IP: 37.248.214.***]

He he zmur w pis

Gość • Sobota [15.09.2018, 17:09:40] • [IP: 92.42.116.***]

Może dostał propozycję nie do odrzucenia? Albo wchodzi CBA albo Ty wchodzisz do nas i miasto nasze? Za pisu to całkiem prawdopodobny scenariusz. Mój głos stracił.

Oglądasz 1-25 z 310
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■