POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.09.2018, 15:51:21] • Świnoujście

Mateusz Rojewski z MSWiA: „Kandydatem PiS na Prezydenta Świnoujścia jest Janusz Żmurkiewicz”

Mateusz Rojewski z MSWiA: „Kandydatem PiS na Prezydenta Świnoujścia jest Janusz Żmurkiewicz”

fot. iswinoujscie.pl

To już pewne. Otrzymaliśmy potwierdzone informacje z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, że kandydatem PiS na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz! Jak mówi polskie przysłowie „Tonący brzytwy się chwyta” Czyżby Żmurkiewicz chwycił właśnie swoją brzytwę?

Informacje otrzymaliśmy od jednego z Mieszkańców Świnoujścia, który zaintrygowany przedłużającą się decyzją z ogłoszeniem kandydata na prezydenta miasta przez PiS w Świnoujściu, wysłał stosowne pytanie w tym temacie bezpośrednio do MSWiA, którym jak wiadomo powszechnie rządzi lider PiS w województwie zachodniopomorskim Joachim Brudziński.

Mieszkaniec otrzymał taką oto informację zwrotną od Pana Mateusza Rojewskiego z Biura Ministra MSWiA: „W nawiązaniu do pańskiego zapytania, przesłanego na Formularz Napisz do Ministra w dniu 10 września 2018 r., uprzejmie informuję Pana, że kandydatem PiS na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Pan Janusz Żmurkiewicz, do którego popierania serdecznie zachęcam.”

Mateusz Rojewski z MSWiA: „Kandydatem PiS na Prezydenta Świnoujścia jest Janusz Żmurkiewicz”

fot. Sławomir Ryfczyński

To szokująca decyzja, gdyż Janusz Żmurkiewicz ze względu na swoją przeszłość wyrażaną aktywną działalnością w PZPR, czy 16 -letnim członkostwem w SLD, uznawany był do tej pory w Świnoujściu za człowieka lewicy, a choćby poprzez obecność na spotkaniach np. z Panią Manuelą Gretkowską nawet za liberała.

Czyżby jednak maraton kontrowersyjnych decyzji z ostatnich lat i mocno spadająca popularność miały wpłynąć na to, że grunt pod nogami Janusza Żmurkiewicza zaczął się kończyć, a jedynym kołem ratunkowym w tej sytuacji jest wystartowanie z listy partii rządzącej PiS oraz odrzucenie dawnych ideałów i poparć? Oby koło ratunkowe nie okazało się gwoździem do trumny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 310, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 310

Gość • Środa [03.10.2018, 13:42:11] • [IP: 92.42.117.***]

Ja tylko mowje Pis Po te same zło i SLD

Gość • Środa [19.09.2018, 12:31:36] • [IP: 62.69.203.***]

PZPR=Pis.

Gość • Środa [19.09.2018, 11:51:02] • [IP: 62.69.203.***]

Najbogatsi?Chyba oni, czerwone pająki.Żeby nie Unia dalej byśmy żarli kraj rad i pili ocet idioto.Parcie na szkło.

Gość • Środa [19.09.2018, 11:43:34] • [IP: 62.69.203.***]

Raz cepem raz młotem czerwoną hołotę.Pozamiatane ma w tym mieście pis i sld.Żenada.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 16:12:34] • [IP: 164.127.242.**]

Przeglądnąłem internet i zarząd PiS-u z okręgu szczecińskiego ZAPRZECZA, by Żmurkiewicz był kadydatem PiS-u w Swinoujściu - wprost dementuje to, co napisał jeden z pracowników ministerstwa.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 15:06:19] • [IP: 94.254.136.***]

Kaczyniak, szantażuje.Jeśli PIS w danym mieście nie wygra, to będzie mniej pieniążków.Może to dla naszego dobra...ta zdrada i obłuda.Pisowcy opanowali cały kraj. Ludzie beznadziejnie się poddali.Komuna wraca z wielkimi krokami.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 14:31:32] • [IP: 94.254.136.***]

o Boże, co za człowiek.Brak własnego zdania, typ" jak wiatr powieje" Pewnie pan sujka też tam poleci.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 13:54:25] • [IP: 94.254.153.**]

Kaczy czopek" Żmurjojo"- zasłużył sobie na uczciwe komentarze zawiedzonych mieszkańców. Uroczyście ogłaszam, że koniec jego politycznej kariery nastąpi w dniu najbliższych wyborów. Kochani WYBORCY dajmy szansę ASI AGATOWSKIEJ /Urodzona i wychowana w Swinoujściu, absolwentka naszego Mieszka, studia wyższe z sukcesami. ., doswiadczenia z Rady Miejskiej. Jedyną jej" wadą" jest fakt - NIE POTRAFI KŁAMAĆ!!

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:46:32] • [IP: 62.69.203.***]

Ma pozamiatane i pis i on.Raz cepem raz młotem czerwoną hołotę.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:27:56] • [IP: 92.42.117.***]

300

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:08:48] • [IP: 164.127.99.**]

Rusek

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:07:00] • [IP: 164.127.99.**]

Zepsuty pisuar i czopek nie pomoże na zgniłe jojo.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 09:18:53] • [IP: 178.238.251.***]

Gość • Sobota [15.09.2018, 18:40:51] • [IP: 37.187.129.***] Zgadza się to dzięki AGRESOROM mamy wyniszczające ludzkość wojny. I mam nadzieję że w końcu urodzi się pokolenie które przestanie żerować na wojnach i zrozumie że świat może być piękny bez wojen.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 08:40:26] • [IP: 37.47.150.**]

Dla mnie to cios poniżej pasa. Człowiek którego popieralem starałem się tłumaczyć znajomym jego niektóre często kontrowersyjne posunięcia tak się zeszmacil żeby dla utrzymania się przy korycie poszedł do PiS. Teraz będzie lamal prawo, deptal konstytucję bo jest ich

Gość • Niedziela [16.09.2018, 00:15:16] • [IP: 37.248.163.**]

70 lat na karku i z lewicowca przeobraża się w pisowca.Żal patrzeć na ten upadek...

Gość • Sobota [15.09.2018, 23:05:20] • [IP: 80.55.240.**]

Bravo

ZalezyKtoPyta • Sobota [15.09.2018, 20:49:02] • [IP: 188.146.161.**]

Niby teraz taki prawicowiec konserwatysta, a patrzy wciaz na lewo.

Gość • Sobota [15.09.2018, 20:45:40] • [IP: 178.235.177.***]

a miałem na Pana głosować...

Gość • Sobota [15.09.2018, 19:41:09] • [IP: 188.146.32.***]

Zepsuty pisuar i czopek nie pomoże na zgniłe jojo.

Gość • Sobota [15.09.2018, 19:32:28] • [IP: 178.235.181.**]

Jeśli to prawda to ŻAŁOSNE. Szkoda.

Gumiś • Sobota [15.09.2018, 18:45:07] • [IP: 77.253.27.***]

Ale ten Żmur jest przystojny

język poczuł libido? • Sobota [15.09.2018, 17:26:29] • [IP: 164.127.242.**]

14:13, 14:21, 14:32:00, 14:32:47, 14:51, 14:53 Jąkacie sie i jąkacie, napinacie i dyszycie coraz częściej w podnieceniu, wyjęzyczcie wreszcie swoje myśli!

Gość • Sobota [15.09.2018, 17:18:45] • [IP: 93.94.186.**]

wstyd jaka siara człowieku

Gość • Sobota [15.09.2018, 17:12:57] • [IP: 37.248.214.***]

He he zmur w pis

Gość • Sobota [15.09.2018, 17:09:40] • [IP: 92.42.116.***]

Może dostał propozycję nie do odrzucenia? Albo wchodzi CBA albo Ty wchodzisz do nas i miasto nasze? Za pisu to całkiem prawdopodobny scenariusz. Mój głos stracił.

Oglądasz 1-25 z 310
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■