POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.09.2018, 20:00:27] • Świnoujście

Promy wożą powietrze, a kierowcy czekają w długich kolejkach

Promy wożą powietrze, a kierowcy czekają w długich kolejkach

fot. Czytelnik

Przeprawa promowa to konieczność; dopóki nie doczekamy się tunelu, musimy za każdym razem odstać dłuższą lub krótszą chwilę w oczekiwaniu na wjazd na pokład promu. Czasem niecierpliwie liczymy stojące przed nami samochody, rachując czy zmieścimy się na ten kurs. Wiele tu zależy od pracowników Żeglugi, którzy wpuszczają i ustawiają pojazdy na pokładzie. Często jednak zdarza się, że prom odbija pozornie zapełniony autami - między nimi są ogromne odstępy. O kolejnym takim przypadku poinformował nas pasażer jednego z Bielików.

"Chciałbym się zapytać czemu obsługa promu dopuszcza do sytuacji przedstawionej na zdjęciu. Dlaczego nikt nie reaguje i zostawiają wolne miejsca, pomimo ogromnej kolejki na prom?"- pyta Czytelnik. Sytuacja miała miejsce 13 września około godziny 13.40.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Sobota [15.09.2018, 14:44:51] • [IP: 37.47.81.**]

Do gościa fachowca od vanów i suwów od kiedy to wyżej wymienione auta są uprzywilejowane, nie jeden van suw jest węższy od waszych aut jak się kupi takie auto to trzeba się nauczyć nim manewrów a nie tylko do przodu jeździć. A co mają powiedzieć kierowcy co muszą wjechać w korytarz który powstaje między barierką a autami stojącym na środku to już was nie obchodzi niech inny się poci bo ja ważniak vanem wyjeżdżam to mi się należy środkowy pas i byle ustawiacz nie będzie mi mówił gdzie mam jechać. Tak trudno spojrzeć w lusterka kto za wami jedzie, jeżeli mieścisz się w na środkowym pasie to i na boczny też. Wszystkie pasy są równe ale oczywiście wy wiecie lepiej i nikt was bez powodu nie daje na skrajny pas to tylko wasze ego tak myśli a podobno myślenie nie boli. Więc pomyśl o innych nie tylko o sobie. Poza tym prom jest przedłużeniem drogi i obowiązują takie same przepisy jak na drodze i kultura kierowców także. Z tą kulturą to różnie bywa, rozmowy przez komórkę wyzwanie, groźby itd itp. Pozdrawiam cwaniaków

Gość • Sobota [15.09.2018, 06:05:11] • [IP: 37.47.81.**]

A ja chciałbym się zapytać tego gościa co zrobił zdjęcie dlaczego nie zgłosił obsłudze promu, że taka sytuacja zaistniała tylko jak konfident robi zdjęcie i szuka taniej sęsacji. Oczywiście jak zwykle obsługa jest winna a kierowca z bąbowca nie. Poza tym niech kierowcy patrzą na siebie jak jeżdżą i utrudniają innym kierowcą możliwość prawidłowego ustawienia się na promie. Jestem ciekaw cz wy wszyscy co pluje ie jadem jesteście w swojej pracy tacy idealnie. Najlepiej pluć opluwac innych jakie to typowe dla buraów.

Gość • Sobota [15.09.2018, 05:46:28] • [IP: 94.254.227.***]

, , pisobolszewik • Piątek [14.09.2018, 21:00:11] • [IP: 176.221.122.**] tych inżynierów od ustawiania pognać na cztery wiatry - wystarczy zatrudnić ludzi myślących i po problemie., , To złóż papiery do żeglugi :)

pisobolszewik • Piątek [14.09.2018, 21:00:11] • [IP: 176.221.122.**]

tych inżynierów od ustawiania pognać na cztery wiatry - wystarczy zatrudnić ludzi myślących i po problemie.

Gość • Piątek [14.09.2018, 17:38:31] • [IP: 93.94.186.***]

to ostatnio normalka...tylko szefostwo tego nie widzi...a szkoda...co wybory zaćmiły oczy...

Gość • Piątek [14.09.2018, 17:13:21] • [IP: 176.221.123.***]

Odstęp 0, 5 Metra dzwonimy do Dyspozytora Promów

Gość • Piątek [14.09.2018, 16:40:01] • [IP: 23.226.237.*]

Jak sobie parkujecie - tak macie.

Gość • Piątek [14.09.2018, 15:09:41] • [IP: 84.241.195.***]

Pewnie ten b.u.r.a.k Mareczek co żonę zostawił miał szychtę, on się nadaje do tarcia chrzanu !!

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:21:19] • [IP: 31.2.104.***]

A co to obchodzi obsługę promu ? A stawajcie sobie jak chcecie - dziś ty komuś swoim zaparkowaniem uniemożliwiłeś wjazd na prom a jutro tobie ktoś tak zrobi i tak jak dziś przez ciebie ktoś czeka na następny prom tak jutro ty tak sobie poczekasz ! Taka jest ta fałszywa solidarność kierowców - Zrobię drugiemu na złość !

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:44:53] • [IP: 178.235.183.**]

Jakis Pa ja c. Przecież to kierowca nie dojechał ! swiete krowy. tak czytam i widze ze zal dupe sciska co nie którym. Zatrudnic sie chyba nie problem ?

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:52:49] • [IP: 83.8.120.**]

oryginalnie bielik mial w projekcie 3 pasy !! sa 4 a auta sa coraz wieksze i szersze najlepsze w tym jest to ze w wiekszosci vanami i suvami jezdza nieudacznicy tutaj w artykule mamy akurat przyklad buraka z beemki :)

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:39:09] • [IP: 83.8.120.**]

szkoda e z tylu nie bylo zadnego auta i pol promu plynelo pustego czytelnik rob zdjecia z dwoch stron !!

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:06:13] • [IP: 37.47.154.***]

To prawda jak zwróciłam uwagę pani kierewcy stalam obok to nic nie Kuala albo nie chciała. Pracownicy wpuszczajacy nie wszyscy przekładają większej wahi w tej kwesti. 😞 albo jak karetka na sygnale wyjeżdża z promu to piesi blokują przejazd bo są najważniejsi pracownik też był obojetny, a mi się krew gotowała z niedowierzaniem.

Ana • Piątek [14.09.2018, 09:52:50] • [IP: 185.210.39.*]

Też nieraz zwracałam uwagę obsłudze promu że są duże przerwy przez co kolejka na przeprawach sie wydłuża ale mają to w d... Po wpuszczeniu na prom obsługa powinna przejśc się między autami i ewentualnie nakierować auta aby nie zostawiali takich przerw.

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:45:50] • [IP: 62.69.203.***]

188.147.7 jak nid zamkna na klucz to menel jakis wejdzie i sie zamknie w i srodku..

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:08:59] • [IP: 80.153.7.***]

a gdzie sierzant promu?? tak to pilnuje zebys wjechal gdzie on pokazuje paluszkiem, ale jak widac nie dopilnowuje do konca. kto tam pracuje??

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:07:38] • [IP: 37.47.149.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:18:21] • [IP: 62.69.241.**]

Jak chlopcy cały czas bawią się telefonem to nic nie widzą.

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:10:39] • [IP: 188.147.7.***]

Kolejny pracownik promu co grzebie w jajach i uzależniony od komórki. Tak wielcy marynarze wykonują swoje obowiązki. OBOWIĄZKOWO JESZCZE ZAMKNĄĆ KIBEL NA KLUCZ.

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:07:49] • [IP: 93.94.190.**]

Wpuszczający na prom tylko dłubią w nosie kierowcy ustawiają się na promie jak chcą. Pytanie o zakres obowiązków tych pracowników. Chyba ich obowiązkiem między innymi jest ustawianie na promie. Może pracodawca by się tym zajął.

Gość • Piątek [14.09.2018, 07:38:02] • [IP: 176.221.122.***]

Jakie kolejki??Codziennie pływam do pracy i wracam i zadko kiedy sa kolejki...co za bzdura mało rzeczowe to wszystko.

Gość • Piątek [14.09.2018, 06:57:34] • [IP: 80.245.178.***]

to akurat ewidentna wina gamoniowatego kierowcy

Gość • Czwartek [13.09.2018, 22:03:08] • [IP: 95.211.203.***]

Zakazać kierowcom wjazdu na promy. Będzie po problemie.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 21:57:16] • [IP: 88.156.234.***]

dodam jeszcze ze koles mogl sie zmiescic ale pewnie trzasl sie bardzo o swoja wiejska beemke, jak takie bezmozgi wjezdzaja to nie ma sie co dziwic

Gość • Czwartek [13.09.2018, 21:52:34] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Czwartek [13.09.2018, 20:21:59] • [IP: 176.221.122.**] Tak a jak mądry osobnik wrzuca vany na lewy i prawy pas to jest dobrze?

Oglądasz 1-25 z 47
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■