░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.09.2018, 20:00:27] • Świnoujście

Promy wożą powietrze, a kierowcy czekają w długich kolejkach

Promy wożą powietrze, a kierowcy czekają w długich kolejkach

fot. Czytelnik

Przeprawa promowa to konieczność; dopóki nie doczekamy się tunelu, musimy za każdym razem odstać dłuższą lub krótszą chwilę w oczekiwaniu na wjazd na pokład promu. Czasem niecierpliwie liczymy stojące przed nami samochody, rachując czy zmieścimy się na ten kurs. Wiele tu zależy od pracowników Żeglugi, którzy wpuszczają i ustawiają pojazdy na pokładzie. Często jednak zdarza się, że prom odbija pozornie zapełniony autami - między nimi są ogromne odstępy. O kolejnym takim przypadku poinformował nas pasażer jednego z Bielików.

"Chciałbym się zapytać czemu obsługa promu dopuszcza do sytuacji przedstawionej na zdjęciu. Dlaczego nikt nie reaguje i zostawiają wolne miejsca, pomimo ogromnej kolejki na prom?"- pyta Czytelnik. Sytuacja miała miejsce 13 września około godziny 13.40.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Sobota [15.09.2018, 14:44:51] • [IP: 37.47.81.**]

Do gościa fachowca od vanów i suwów od kiedy to wyżej wymienione auta są uprzywilejowane, nie jeden van suw jest węższy od waszych aut jak się kupi takie auto to trzeba się nauczyć nim manewrów a nie tylko do przodu jeździć. A co mają powiedzieć kierowcy co muszą wjechać w korytarz który powstaje między barierką a autami stojącym na środku to już was nie obchodzi niech inny się poci bo ja ważniak vanem wyjeżdżam to mi się należy środkowy pas i byle ustawiacz nie będzie mi mówił gdzie mam jechać. Tak trudno spojrzeć w lusterka kto za wami jedzie, jeżeli mieścisz się w na środkowym pasie to i na boczny też. Wszystkie pasy są równe ale oczywiście wy wiecie lepiej i nikt was bez powodu nie daje na skrajny pas to tylko wasze ego tak myśli a podobno myślenie nie boli. Więc pomyśl o innych nie tylko o sobie. Poza tym prom jest przedłużeniem drogi i obowiązują takie same przepisy jak na drodze i kultura kierowców także. Z tą kulturą to różnie bywa, rozmowy przez komórkę wyzwanie, groźby itd itp. Pozdrawiam cwaniaków

Gość • Sobota [15.09.2018, 06:05:11] • [IP: 37.47.81.**]

A ja chciałbym się zapytać tego gościa co zrobił zdjęcie dlaczego nie zgłosił obsłudze promu, że taka sytuacja zaistniała tylko jak konfident robi zdjęcie i szuka taniej sęsacji. Oczywiście jak zwykle obsługa jest winna a kierowca z bąbowca nie. Poza tym niech kierowcy patrzą na siebie jak jeżdżą i utrudniają innym kierowcą możliwość prawidłowego ustawienia się na promie. Jestem ciekaw cz wy wszyscy co pluje ie jadem jesteście w swojej pracy tacy idealnie. Najlepiej pluć opluwac innych jakie to typowe dla buraów.

Gość • Sobota [15.09.2018, 05:46:28] • [IP: 94.254.227.***]

, , pisobolszewik • Piątek [14.09.2018, 21:00:11] • [IP: 176.221.122.**] tych inżynierów od ustawiania pognać na cztery wiatry - wystarczy zatrudnić ludzi myślących i po problemie., , To złóż papiery do żeglugi :)

pisobolszewik • Piątek [14.09.2018, 21:00:11] • [IP: 176.221.122.**]

tych inżynierów od ustawiania pognać na cztery wiatry - wystarczy zatrudnić ludzi myślących i po problemie.

Gość • Piątek [14.09.2018, 17:38:31] • [IP: 93.94.186.***]

to ostatnio normalka...tylko szefostwo tego nie widzi...a szkoda...co wybory zaćmiły oczy...

Gość • Piątek [14.09.2018, 17:13:21] • [IP: 176.221.123.***]

Odstęp 0, 5 Metra dzwonimy do Dyspozytora Promów

Gość • Piątek [14.09.2018, 16:40:01] • [IP: 23.226.237.*]

Jak sobie parkujecie - tak macie.

Gość • Piątek [14.09.2018, 15:09:41] • [IP: 84.241.195.***]

Pewnie ten b.u.r.a.k Mareczek co żonę zostawił miał szychtę, on się nadaje do tarcia chrzanu !!

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:21:19] • [IP: 31.2.104.***]

A co to obchodzi obsługę promu ? A stawajcie sobie jak chcecie - dziś ty komuś swoim zaparkowaniem uniemożliwiłeś wjazd na prom a jutro tobie ktoś tak zrobi i tak jak dziś przez ciebie ktoś czeka na następny prom tak jutro ty tak sobie poczekasz ! Taka jest ta fałszywa solidarność kierowców - Zrobię drugiemu na złość !

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:44:53] • [IP: 178.235.183.**]

Jakis Pa ja c. Przecież to kierowca nie dojechał ! swiete krowy. tak czytam i widze ze zal dupe sciska co nie którym. Zatrudnic sie chyba nie problem ?

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:52:49] • [IP: 83.8.120.**]

oryginalnie bielik mial w projekcie 3 pasy !! sa 4 a auta sa coraz wieksze i szersze najlepsze w tym jest to ze w wiekszosci vanami i suvami jezdza nieudacznicy tutaj w artykule mamy akurat przyklad buraka z beemki :)

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:39:09] • [IP: 83.8.120.**]

szkoda e z tylu nie bylo zadnego auta i pol promu plynelo pustego czytelnik rob zdjecia z dwoch stron !!

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:06:13] • [IP: 37.47.154.***]

To prawda jak zwróciłam uwagę pani kierewcy stalam obok to nic nie Kuala albo nie chciała. Pracownicy wpuszczajacy nie wszyscy przekładają większej wahi w tej kwesti. 😞 albo jak karetka na sygnale wyjeżdża z promu to piesi blokują przejazd bo są najważniejsi pracownik też był obojetny, a mi się krew gotowała z niedowierzaniem.

Ana • Piątek [14.09.2018, 09:52:50] • [IP: 185.210.39.*]

Też nieraz zwracałam uwagę obsłudze promu że są duże przerwy przez co kolejka na przeprawach sie wydłuża ale mają to w d... Po wpuszczeniu na prom obsługa powinna przejśc się między autami i ewentualnie nakierować auta aby nie zostawiali takich przerw.

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:45:50] • [IP: 62.69.203.***]

188.147.7 jak nid zamkna na klucz to menel jakis wejdzie i sie zamknie w i srodku..

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:08:59] • [IP: 80.153.7.***]

a gdzie sierzant promu?? tak to pilnuje zebys wjechal gdzie on pokazuje paluszkiem, ale jak widac nie dopilnowuje do konca. kto tam pracuje??

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:07:38] • [IP: 37.47.149.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:18:21] • [IP: 62.69.241.**]

Jak chlopcy cały czas bawią się telefonem to nic nie widzą.

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:10:39] • [IP: 188.147.7.***]

Kolejny pracownik promu co grzebie w jajach i uzależniony od komórki. Tak wielcy marynarze wykonują swoje obowiązki. OBOWIĄZKOWO JESZCZE ZAMKNĄĆ KIBEL NA KLUCZ.

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:07:49] • [IP: 93.94.190.**]

Wpuszczający na prom tylko dłubią w nosie kierowcy ustawiają się na promie jak chcą. Pytanie o zakres obowiązków tych pracowników. Chyba ich obowiązkiem między innymi jest ustawianie na promie. Może pracodawca by się tym zajął.

Gość • Piątek [14.09.2018, 07:38:02] • [IP: 176.221.122.***]

Jakie kolejki??Codziennie pływam do pracy i wracam i zadko kiedy sa kolejki...co za bzdura mało rzeczowe to wszystko.

Gość • Piątek [14.09.2018, 06:57:34] • [IP: 80.245.178.***]

to akurat ewidentna wina gamoniowatego kierowcy

Gość • Czwartek [13.09.2018, 22:03:08] • [IP: 95.211.203.***]

Zakazać kierowcom wjazdu na promy. Będzie po problemie.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 21:57:16] • [IP: 88.156.234.***]

dodam jeszcze ze koles mogl sie zmiescic ale pewnie trzasl sie bardzo o swoja wiejska beemke, jak takie bezmozgi wjezdzaja to nie ma sie co dziwic

Gość • Czwartek [13.09.2018, 21:52:34] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Czwartek [13.09.2018, 20:21:59] • [IP: 176.221.122.**] Tak a jak mądry osobnik wrzuca vany na lewy i prawy pas to jest dobrze?

Oglądasz 1-25 z 47
■ Astaldi nie chce zapłacić za gadżety. Miało być uroczyście i z gadżetami. Były tylko gadżety. Na 5 lipca ubiegłego roku miasto zaplanowało uroczyste podpisanie umowy o budowie tunelu pod Świną. Zamówiono 1000 breloczków i antystresowych gadżetów w kształcie czapki z daszkiem o wartości 9 tysięcy złotych. Uroczystość tego dnia się jednak nie odbyła, a umowy z firmą Astaldi w ogóle nie podpisano. Kto zapłaci za gadżety? ■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■