POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.09.2018, 21:39:41] • Powiat Kamieński

30-letni mieszkaniec Świnoujścia stracił prawo jazdy. W mieście pędził 108km/h!

30-letni mieszkaniec Świnoujścia stracił prawo jazdy. W mieście pędził 108km/h!

Autor: narozhnii(fot. Fotolia.com )

O tym że w terenie zabudowanym nie warto przekraczać dozwolonych prędkości, przekonał się 30-letni mieszkaniec Świnoujścia, który został zatrzymany przez policjantów. Jak poinformował rzecznik policji – mężczyzna w terenie zabudowanym przekroczył prędkość aż o 58km/h.

Jak poinformowała sierż. Aleksandra Berenda - Funkcjonariusze prowadzili pomiar w Troszynie, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

30-letni mężczyzna stracił uprawnienia na najbliższe trzy miesiące oraz został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych oraz 10 punktów karnych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Sobota [15.09.2018, 07:46:47] • [IP: 46.134.64.***]

Dlaczego otrzymał 400zł mandat a nie 500zł.Chciałbym usłyszeć motywację Policjanta.Chyba jeszcze w jego rodzinie nikt nie ucierpiał przez takiego idiotę.

Gość • Sobota [15.09.2018, 00:56:42] • [IP: 178.238.251.***]

Pałą w łeb kretyna

Kombi • Piątek [14.09.2018, 22:29:06] • [IP: 80.245.186.**]

Hahah Jezu ja pamiętam jeszcze jak na wlocie na Świnoujście przed przejazdem lecialem 220 bo na prom i dostałem 500 i 10ptk Stanowczo za surowo... Hehehe Pewnie karma mu wróciła 😂🤣😂

rowerzysta • Piątek [14.09.2018, 18:42:57] • [IP: 164.127.242.**]

13:22 - Też mnie wkurzali rowerzyści jadący lekkimi ósemkami, bo wstukiwali coś w ekran, ale widziałem licznych takich... pieszych z telefonami jak przechodzili po pasach, a nawet matkę z wózkiem idącą najpierw pasami ścieżki, potem jezdni - vis a vis fotografa na Konstytucji 3 Maja - nie patrzacą, czy cos jedzie po ścieżce rowerowej (kierowała się słuchem, a rower zawsze jest cichy, więc to błędna metoda). Ogólnie: i piesi, i rowerzyści, i kierowcy potrafią łamac przepisy i być głupimi. Najgroźniejsi jednak - bo moga zabić - sa kierowcy samochodów i motocyklów.

Gość • Piątek [14.09.2018, 18:17:22] • [IP: 78.10.206.**]

na 3 miesiace?? powinien stracic na cale zycie!

Gość • Piątek [14.09.2018, 17:37:01] • [IP: 93.94.186.***]

tylko 108 to mało żeby pisać o nim...tego klasa samochodu wymoga...o co tu chodzi...

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:30:30] • [IP: 83.8.39.***]

Do gabloty z nim.

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:22:42] • [IP: 83.8.113.**]

ALE I ROWERZYŚCI MAJĄ DO OBERWANIA, ŚREDNIO CO DZIEIĄTY ROZMAWIA PRZEZ TEL.KOM. WIDZIAŁM TEŻ PISZĄCYCH WCZASIE JAZDY SMS-y. ZGROZA I TYLE Z JEDNYM GOŚCIEM DWUKROTNIE O MAŁO BY DOSZŁO DO CZOŁOWEO ZDERZENIA, A MŁODZI TEŻ SZLEJĄ BEZ TRZYMANKI. POLICJA MA CO ROBIĆ, ALE JEDEN PATROL TO NIC

waldi • Piątek [14.09.2018, 12:55:25] • [IP: 188.147.97.***]

No jeszcze dodajcie, że kierował BMW i całkiem nie uwierzę w te bajki.

Gość • Piątek [14.09.2018, 12:41:53] • [IP: 88.156.232.**]

karac, karac i jeszcze raz karac ale porządnie

Gość • Piątek [14.09.2018, 12:10:01] • [IP: 188.47.122.***]

karać, karać i jeszcze raz karać

Gość • Piątek [14.09.2018, 12:08:25] • [IP: 37.47.174.***]

Brawo. Teraz idiota niech rowerem jeździ.

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:27:08] • [IP: 176.221.123.**]

Na 11go Listopada w nocy takich Gigantów jest wielokroć.

Gość • Piątek [14.09.2018, 10:10:43] • [IP: 188.146.235.**]

Oj Brajanek coś ty narobił?

Gość • Piątek [14.09.2018, 10:08:33] • [IP: 94.254.227.***]

Co to za kara ?śmieszna !

Gość • Piątek [14.09.2018, 10:06:50] • [IP: 92.42.114.***]

Uwaga!! Pomiędzy Recławiem a Troszynem staje tam nawiedzony mundurowy z koleżanką. Tam wolno 70km/h typek dodaje do pomiaru 30 km/h. Pierwszy raz mi się to przytrafiło. Niechciał sprawdzić z mojej karty z kamery. Byłem sam, a ich dwoje nie widziałem szans na udowodnienie moich racji. Zapłaciłem i tak kupiłem sobie spokój. Pozostało tylko poczucie bezsilności że zostałem okradziony przez stróża prawa??

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:51:49] • [IP: 176.221.113.**]

Pewnie jechał sztruclem BMW 3 E46, bo to są ulubione samochody takich kierowców. Większość do remontu lub nadające się na złom.

fororak 🐲 • Piątek [14.09.2018, 09:30:25] • [IP: 77.111.245.**]

A od kiedy to Troszyn uzyskał prawa miejskie? Niesamowite rzeczy dzieją się w tej WOLSCE...amen

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:13:37] • [IP: 178.235.177.***]

I dobrze mu tak.Niech się teraz przesiada na hulajnogę.

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:42:01] • [IP: 176.221.122.***]

Jeszcze kilku rajdowców zostało nie przeszkadzaja im nawet wysepki. to może częściej policja bedzie namierzała np Matejki Konstytucji 3 Maja itd

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:39:41] • [IP: 93.94.187.***]

taki przygłup w DRESOWOZIE powinien dostac mandat minimum 4 tysiace i 20 punktów karnych

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:37:33] • [IP: 81.167.155.***]

Gumiś masz racje rzadzicie na dzielni ale chyba na modrzejewskiej na warszowie naprawiacie swoje 30 letnie beemki.He he

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:34:28] • [IP: 84.241.195.***]

Do Gumiś • Piątek [14.09.2018, 02:46:25] • [IP: 77.253.27.***] NA WOLNOŚCI NIE MA GITÓW !! PARÓ..W.O !!

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:22:19] • [IP: 176.221.123.**]

Debil. Wiadomo ze w miescie góra 90 można