POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.08.2018, 14:36:12] • Świnoujście

Tajna wizyta na szczeblu władz czy urlop?

Tajna wizyta na szczeblu władz czy urlop?

fot. Czytelnik

Po cichu, ale jest! Naszym Czytelnikom nie umknie żaden szczegół, wypatrzą nawet najlepiej strzeżone państwowe tajemnice. No bo jak inaczej nazwać dostrzeżony i sfotografowany samochód o wiele mówiącej o właścicielu rejestracji?

Do Świnoujścia przyjechał Tusk i to własnym autem. Na razie nie znamy szczegółów związanych z jego obecnością, pozostają tylko domysły i skojarzenia...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Niedziela [12.08.2018, 09:54:37] • [IP: 109.243.156.**]

Nagrode Złotego Entera za najlepszy wpis przydzieliła komisja w moim mieszkaniu autorowi postu następującego:" , 23:52:49] • [IP: 37.248.167.***] Toż to sam boski Donaldinio najlepszy piłkarz, a wiecie czemu? bo wykiwał cały naród." -----DOBREEEEE! -------

Gość • Sobota [11.08.2018, 18:51:47] • [IP: 92.42.117.***]

Biedni, tylko ich stać na złośliwości.

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:28:15] • [IP: 80.245.179.***]

Mógłby Tusk przyjechać bo ma parawo jazdy, nie to co pierwszy sekretarz kaczyński.

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:02:22] • [IP: 31.0.35.***]

Wasi czytelnicy powinni chyba częściej wychodzić na plażę przyzwyczajać się do piachu... Dno i kurla wodorosty

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:01:59] • [IP: 188.146.203.***]

Jarosław Kaczyński jest doktorem prawa a Donald jest wymęczonym magistrem historii bo tego się nie da nie skończyć. Znam kilku magistrów historii i każdy przyznaje że poszli tylko dlatego bo nie chcieli iść do wojska.

das ist alter Syrenka! • Sobota [11.08.2018, 13:51:32] • [IP: 109.243.156.**]

Możliwe, że" Tüsk" to jeszcze jeden uchylony rąbek ciemnych tajemnic Tuska, który 27 lat żył z żoną na kocią łapę, bez ślubu katolickiego, na który zdecydował się dopiero przed wyborami 2005 roku. To jedyny znany polityk, którego ślub był elementem kampanii wyborczej. Jaką rolę odgrywa w tajnym życiu Tuska samochód Tüsk? A może ten samochód potwierdza prawdziwość koncepcji o istnieniu życia (wymiaru) równoległego, jest on odpowiednikiem dawnej Syrenki Tuska w niemieckim wymiarze życia równoległego Tuska?

Gość • Sobota [11.08.2018, 13:36:02] • [IP: 62.69.254.***]

Tusk pewnie przywiózł łopaty do kopania tunelu

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:54:35] • [IP: 87.78.224.**]

Daje lape odciac, ze wielki Jaroslaw profesor bez matury, nigdy nie wyladuje w Parlamencie Europeiskim, obojetnie na jakim stanowisku? Nawet na klozetowego sie nie zalapie bo i klozetowy na zachodzie powinien blyszczec kultura, czego temu psychopacie brakuje, niestety. Woli swira na mine wsadzic a nie sam sie osmieszac.

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:15:15] • [IP: 109.243.156.**]

7:27 - Mnie akurat interesuje historia, uważam, że w Polsce jest szczególnie ważna, ale co do tego szemranego towarzystwa, o którym napisałeś - ci faceci, magistrowie historii, będąc u steru władzy ZMNIEJSZYLI liczbę lekcji historii w szkołach średnich. A w polityce zagranicznej mimo że znali zbyt częstą w historii Polski przymusową satelickość naszego kraju wobec Berlina czy Moskwy, klękali w stronę Berlina (a i Moskwy, zostawiając państwu policyjnemu, autorytarnemu, śledztwo smoleńskie).

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:10:44] • [IP: 83.248.46.***]

IP 162 nigdy nie lecz swoich kompleksów wytykając coś innym, zazdroszcząc i ślepo wypełniając polecenia równie jak ty zakomleksionych.

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:27:32] • [IP: 188.146.162.***]

Grzegorz Schetyna- historyk, Donald Tusk- historyk, Bronisław Komorowski- historyk. Każdy wie że historia to najłatwiejszy kierunek na studiach jak ktoś chce mieć magistra bo nawet języków nie trzeba się uczyć. I to ta" elyta" ?

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:22:55] • [IP: 188.146.110.**]

przecież rodzina Donalda tak miała na nazwisko tylko po wojnie zmienili na zwykłe u.

Gość • Sobota [11.08.2018, 02:00:44] • [IP: 80.245.189.***]

Miałem blachy właśnie z TU miasto tubingen. Następne litery można sobie wybrać i pewnie to czyjeś inicjały a że wyszło tak to hwdk

Gość • Piątek [10.08.2018, 23:52:49] • [IP: 37.248.167.***]

Toż to sam boski Donaldinio najlepszy piłkarz, a wiecie czemu? bo wykiwał cały naród.

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:50:12] • [IP: 176.221.122.***]

boki zrywać hahahahaha

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:21:06] • [IP: 92.42.114.***]

Proszę się uśmiechnąć jutro będzie nowy dzień

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:18:09] • [IP: 178.238.247.***]

No cóż..." Jaki pan taki kram" -super artkuł

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:59:33] • [IP: 176.221.122.***]

Ciusk. :) :) :) Szkoda tylko, ze dziś nie prima aprilis.

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:32:50] • [IP: 188.146.97.***]

Tüskwagen...

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:31:32] • [IP: 188.146.39.***]

to jest nowy Tuskobus? Entschuldigung Sie, chodziło mi o" Tüskobus"

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:29:19] • [IP: 188.146.100.***]

Donald T. jeździ Porsche Cayenne filmy są na youtube bo zdrada zawsze była wysoko opłacana a nie jakaś toyotka. A co do błagania na kolanach to on jest sam jest na kolanach przed Angelą więc kogoś takiego to tylko na leżąco można przepraszać hahah

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:24:38] • [IP: 188.146.33.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

o braku poczucia humoru • Piątek [10.08.2018, 21:04:46] • [IP: 109.243.156.**]

17:27 - To jeden z dowodów na kompletny brak poczucia humoru, cytuję:" Przestańcie pisać głupoty!! Pierwsze litery niemieckiej rejestracji to skrót..."(...tu autor tłumaczy...) " Przestańcie się podniecać" ----- Nie wiem, śmiać się, czy płakać. No są ludzie autentycznie czujący potrzebe wyjaśnienia" nieporozumienia"... oni naprawde myslą, że inni biorą żart redakcji za przekaz 1:1.

Gość • Piątek [10.08.2018, 20:34:28] • [IP: 92.42.115.***]

POPIERAM PISLIAMISICI BOJĄ!!

Gość • Piątek [10.08.2018, 20:20:43] • [IP: 87.78.224.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 57
■ Tylko w tym roku 30 rodzin ze Świnoujścia musi zwrócić świadczenia z tytułu 500+ ■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■