POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [03.08.2018, 14:50:01] • Świnoujście

Uwaga kierowcy!

Uwaga kierowcy!

fot. internet

Zmiany na odcinkach Narutowicza i Paderewskiego. Od 13 sierpnia 2018 zmieniona będzie stała organizacja ruchu na ulicy Narutowicza.

Na odcinku od ulicy Piłsudskiego do Chopina, przy której znajduje się szkła podstawowa, będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. Oprócz tego, na równoległej ulicy Paderewskiego, odcinku od ulicy Chopina do Piłsudskiego, ruch zostanie odwrócony. Samochodem będzie można wjechać od ulicy Chopina w kierunku Piłsudskiego.

Hanna Lachowska
BIK UM Świnoujście


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 18:08:40] • [IP: 31.0.41.**]

Witosa też jednokierunkową zrobić od Matejki.

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 15:50:35] • [IP: 178.238.245.**]

nareszcie!

Gość • Niedziela [05.08.2018, 21:02:53] • [IP: 80.245.189.***]

Nareszcie ktoś zaczął myśleć!! brawo i oby tak dalej - mamy zbyt wąskie ulice na ruch dwukierunkowy, przy parkujących pojazdach !!

Gość • Niedziela [05.08.2018, 14:52:50] • [IP: 95.129.227.***]

Debilizm do kwadratu. Całe miasto już jest prawie w slalomie. Dojazd do posesji czy garażu ulicami jednokierunkowym powoduje ze objeżdża się niepotrzebnie kilka ulic dalej. Czy tak się dba o uzdrowisko i emisje CO2. Puknijcie się urzędnicy w głowy. Po co ten tunel skoro już jest paraliż komunikacyjny a ulicami jednokierunkowymi problemu braku miejsc nie rozwiążecie. Jakaś głupota totalna!!

Gość • Niedziela [05.08.2018, 11:15:12] • [IP: 77.252.46.**]

v Kadencja się kończy - co by tu jeszcze zepsuć myśli złośliwa i nieudaczna władza.

Gość • Sobota [04.08.2018, 17:35:30] • [IP: 62.69.229.**]

Żądam zmiany organizacji w całym mieście, łącznie ze zmianą ruchu prawostronnego na lewostronny!

Gość • Sobota [04.08.2018, 12:11:08] • [IP: 23.226.237.*]

Założę się, , że ten pomysł narodził się w głowie tej kukły od ścieków o mongolskich rysach twarzy.

Gość • Sobota [04.08.2018, 10:38:46] • [IP: 37.248.152.***]

dlaczego tylko te dwie my chcemy jeszcze a najlepiej w całym miescie zrobic ruch jednokierunkowy !!

Gość • Piątek [03.08.2018, 21:37:35] • [IP: 178.235.180.***]

A ja uważam, że pomysł jest słuszny. Narutowicza w czasie roku szkolnego jest blokowana przez samochody odwożące dzieci z jednej i drugiej strony. Często dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji. Odwrócenie Paderewskiego to logiczny skutek wprowadzenia jednego kierunku na Narutowicza. Brawo !!

Gość • Piątek [03.08.2018, 20:26:59] • [IP: 178.235.181.**]

+1