POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [14.07.2018, 13:51:33] • Świnoujście

Kolizja na Grunwaldzkiej - zderzyło się dwóch obywateli Niemiec

Kolizja na Grunwaldzkiej - zderzyło się dwóch obywateli Niemiec

fot. Czytelnik

Zaczął się sezon, przyjeżdża do nas coraz więcej kierowców na niemieckich rejestracjach, przez to, że nie znają oni dobrze miasta dochodzi do coraz większej liczby kolizji.

Dziś (14.07) na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej zderzyły się dwa samochody na niemieckich rejestracjach. To nie pierwsza kolizja w tym miejscu. Przypominamy, że teraz - w sezonie - należy zwracać szczególną ostrożność na to co dzieje się na drodze.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Niedziela [15.07.2018, 09:41:35] • [IP: 77.88.191.**]

Gość  Sobota [14.07.2018, 21:56:05]  [IP: 80.245.183.***] A to nielicha historia, ja bym powiedzial to samo ale niestety o niemieckich gamoniach. Jezdze przynajmniej raz na miesiac swinoujscie - dania. To nie sa jednostkowe przypadki, tylko masowe, zmieniaja pas z kiLometr wczesniej bo na prawym maja ciezarowke. Niestety same niemieckie tablice rejestracyjne.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 08:53:17] • [IP: 94.254.238.**]

do 183 ! kto ci dał prawo jazdy ! przy takiej prędkości jak w...ykur...wisz, to wiesz jaki to smród będzie ? ta twoja buda wymieszana z twoim kałem i resztkami twojego zmasakrowanego ścierwa, przy tej temperaturze ! a fe ! jaki smród !

Gość • Sobota [14.07.2018, 21:56:05] • [IP: 80.245.183.***]

Jade sobie autostradą na lewym pasie do wyprzedzania, zapieprzam 180 na godzine:) Co chwile polak mi wyjezdza i musze zwalniac do 100:) Faktycznie, jestescie mistrzami kierownicy wy nieuki.

Gość • Sobota [14.07.2018, 19:03:33] • [IP: 178.238.253.**]

i znów Niemiaszki...o losie...kto im dał prawo jazdy? mandaty z najwyższej póły tylko na nich działają!

Gość • Sobota [14.07.2018, 18:19:58] • [IP: 80.245.178.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [14.07.2018, 17:14:25] • [IP: 23.226.237.*]

💥

Gość • Sobota [14.07.2018, 17:08:54] • [IP: 93.94.185.***]

ONI W OGÓLE NIE ZNAJĄ PRZEPISÓW DROGOWYCH.STRACH PRZED NIMI CZY ZA NIMI JECHAĆ, BO NIGDY NIE WIADOMO GDZIE SKRĘCĄ.

Gość • Sobota [14.07.2018, 14:20:51] • [IP: 164.127.118.***]

No i dobrze nieudacznikom.

Oglądasz 1-8 z 8
■ SLD - 6 mandatów (Agatowska, Bartkowiak, Włodarczyk, Szpytko, Teterycz, Kaczmarek) Żmurkiewicz - 5 mandatów (Sujka, Niewiarowski, Żmurkiewicz, Michalska, Kowalski) PO - 4 mandaty (Jabłońska, Góreczny, Borowski, Waga) PIS - 3 mandaty(Mrozek, Jurkiewicz, Staszyński) Grupa Morska - 3 mandaty (Konkloewska, Nowicki, Marszałek) ■
■ Zacięta walka o prezydenturę Miasta Żmurkiewicza z Agatowską zakończona. Żmurkiewicz wygrywa 51,53% ■ Uwaga. Pan jadący w dniu 21.10.2018 r. pociągiem ze Szczecina Głównego do Świnoujścia. Pociąg REGIO 78405 Odjazd ze Szczecina 17.25 a w Goleniowie Pan wyszedł na peron zapewne zapalić papierosa . Konduktorka dała sygnał do odjazdu i został Pan na peronie pozostawiając w pociągu plecak. Jeśli w plecaku posiadał Pan wartościowe rzeczy to proszę się zgłosić na PKP gdyż plecak został przekazany konduktorce. Obserwowałam że Pana nie ma i podróżni widzieli że plecak zabrała konduktorka a ja jej zgłosiłam i coś mi nie zrozumiałe odpowiedziała że musi zabrać plecak do Szczecina – informuje świadek zdarzenia ■