POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.07.2018, 15:42:19] • Region

Ani jedno euro nie wróci do unijnej kasy

Województwo Zachodniopomorskie znalazło się w grupie pięciu regionów w Polsce, które rozliczyło już całość środków Regionalnego Programu Operacyjnego WZ na lata 2007-2013. Oznacza to, że Pomorze Zachodnie zainwestowało ponad 862 miliony euro w rozwój, a do unijnej kasy nie wrócą środki.

Komisja Europejska przyjęła sprawozdanie końcowe z realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013, a tym samym zakończyła sprawdzanie wydatkowanych środków minionej perspektywy przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego (Instytucja Zarządzająca RPO WZ). Unijne projekty można było realizować zgodnie z zasadą N+2 do końca 2015 roku, a sprawozdanie końcowe składano do końca marca 2017 roku.

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz w poniedziałek, 16 lipca 2018 r. o godzinie 11.30 podsumuje perspektywę finansową 2007-2013, przedstawiając najważniejsze zrealizowane inwestycje w regionie. Spotkanie z dziennikarzami odbędzie się na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie (przed gabinetem marszałka, I piętro).

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
Biuro Prasowe


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ SLD - 6 mandatów (Agatowska, Bartkowiak, Włodarczyk, Szpytko, Teterycz, Kaczmarek) Żmurkiewicz - 5 mandatów (Sujka, Niewiarowski, Żmurkiewicz, Michalska, Kowalski) PO - 4 mandaty (Jabłońska, Góreczny, Borowski, Waga) PIS - 3 mandaty(Mrozek, Jurkiewicz, Staszyński) Grupa Morska - 3 mandaty (Konkloewska, Nowicki, Marszałek) ■
■ Zacięta walka o prezydenturę Miasta Żmurkiewicza z Agatowską zakończona. Żmurkiewicz wygrywa 51,53% ■ Uwaga. Pan jadący w dniu 21.10.2018 r. pociągiem ze Szczecina Głównego do Świnoujścia. Pociąg REGIO 78405 Odjazd ze Szczecina 17.25 a w Goleniowie Pan wyszedł na peron zapewne zapalić papierosa . Konduktorka dała sygnał do odjazdu i został Pan na peronie pozostawiając w pociągu plecak. Jeśli w plecaku posiadał Pan wartościowe rzeczy to proszę się zgłosić na PKP gdyż plecak został przekazany konduktorce. Obserwowałam że Pana nie ma i podróżni widzieli że plecak zabrała konduktorka a ja jej zgłosiłam i coś mi nie zrozumiałe odpowiedziała że musi zabrać plecak do Szczecina – informuje świadek zdarzenia ■