POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.07.2018, 19:14:08] • Świnoujście

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

Policjanci otrzymali niepokojące zgłoszenie w czwartkowe popołudnie. Jak się okazało, na jednej z ulic szalał mężczyzna, który prawdopodobnie mógł zażyć narkotyk zmieniający ludzi w zombie. O całej sytuacji opowiedział naszemu reporterowi przerażony świadek zdarzenia.

O całej sytuacji opowiedział nam jeden z Mieszkańców, który w chwili zdarzenia robił zakupy w pobliskim sklepie i zauważył, że przy jego rowerze stoi dziwnie pobudzony mężczyzna.

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

- Na miejsce przyjechało pogotowie i policja, pytali się mnie czy nie widziałem dziwnie zachowującego się mężczyzny. Ja na to odpowiedziałem, że tak, przed chwilą byłem w pobliskim warzywniaku i bałem się, że ukradnie mi rower, bo jakoś dziwnie się zachowywał. Postanowiłem podejść do roweru, wtedy mężczyzna poszedł dalej i zaczął walić w ściany, głaskał jarzębinę i wydawał przerażające odgłosy. Był na boso i w spodniach od kombinezonu, tak jakby dopiero co wrócił z pracy. Powiedziałem policji, że mam rower i mogę szybko zobaczyć, czy nie ma go w okolicy, po chwili go znaleźliśmy - opowiadał jeden z Mieszkańców.

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

Po obezwładnieniu mężczyzny przez policjantów, został on zaprowadzony do karetki, gdzie ratownicy medyczni sprawdzili alkomatem, czy nie jest pod wpływem alkoholu. Po wszystkim, w kajdankach zaprowadzono go policyjnego radiowozu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 12:22:59] • [IP: 94.254.228.**]

Prawda dużo ludzi chandluje narkotykami najczęściej spotyka się osoby posiadające marihuane to przesada żeby ludzie ćpali a nic nie można z tym zrobić dileruja po nocach chodzą po klatka i zostawiają puszki po piwie na skrzynkach. Nawet strach wózka zostawić na klatce schodowej

Gość • Sobota [14.07.2018, 17:24:13] • [IP: 213.205.240.***]

Porażka swinoujscie zawsze szybkie było w wynalazkach dilerzy handlują legalnie nikt z tym nic nie robi co sie dziwić

Anonymous • Sobota [14.07.2018, 11:09:25] • [IP: 31.0.41.**]

Gość 15:20:53 to dodaj jeszcze do narkotyków cukier (bardzo uzależnia) sól, kawę, herbatę. .. lekarstwa w aptekach. MJ to zwykła roślina z niezwykłym możliwościami użycia. To nie daje tylko haju ale również leczy, daje budulec na domy, liny, cuchy itp. .. Oraz BARDZO OCZYSZCZA POWIETRZE Z CO2. Ale twoja wiedza pochodzi z tv i gazet dlatego nie zrozumiesz. Dla ciebie woda i wóda zawsze będzie tym samym. Żałosne

Gość • Sobota [14.07.2018, 05:14:46] • [IP: 188.146.172.**]

Najlepiej -. ..' Biegał z bosymi stopami...'

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:38:49] • [IP: 176.221.122.***]

to ta flakka to chyba jakaś egzotyczna choroba, skoro" atakuje". myślałam ze narkotyk sam z siebie nie może zaatakować, a tu proszę.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:20:53] • [IP: 31.156.184.***]

Tak jak porównać wodę do wódki...kolejna bzdura. Jedno i drugie to narkotyk. Może zioło działa mniej niszcząco ale w dalszym ciągu to syf.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:05:33] • [IP: 188.146.166.**]

To samo brał co ci na imprezie niedawno słynnej z lotami przez okno.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:51:38] • [IP: 176.221.122.***]

Latanie na boso jest lepsze niż chodzenie po wodzie. Wy tam zatrudniacie 12 latkòw na przerwie wakacyjnej?

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:33:38] • [IP: 176.221.122.***]

A niech zra to gowno. Sami sie wykończą na własne życzenie

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:25:53] • [IP: 37.248.156.**]

policja ma szczescie ze mieszkaniec miał rower a rower ma szczescie ze ma takiego czujnego mieszkanca i ten nabuzowany ma szczescie ze ma spodnie od drelichów i nie rąbnął roweru mieszkańca...tylko jarzebina ma pecha bo kto teraz bedzie ja głaskał...

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:14:34] • [IP: 94.254.166.***]

Widać w lipcu patologia wychodzi na ulicę czas zamykać takich w zakładach bez wyjątku bo napatoczy się kiedyś i zostanie zmasakrowany

jerzyk • Piątek [13.07.2018, 11:41:39] • [IP: 78.133.244.**]

miasto moherów a nowoczesny narkotyk, co za rozbieżność.

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:54:23] • [IP: 37.47.174.**]

to Cejrowskiego też za to że boso przez świat?

Anonymous • Piątek [13.07.2018, 10:34:20] • [IP: 31.0.35.*]

Ktoś kto porównuje Marychę do dopalaczy sam jest . .. To jak porównać wodę do wódki. Ludzie, nie znacie się a głupie komentarze wystawiacie. Co za świat !!

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:53:41] • [IP: 23.226.237.*]

To już nie można być sobą?

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:31:54] • [IP: 94.254.233.**]

Mam pytanie do prawników i psychiatrów, jak klient po zazyciu jakiegokolwiek narkotyki czy dopalacza popełni zbrodnie lub spowoduje ciężkie uszkodzenie ciała to odpowiada w pełni za swój czyn czy w chwili popełnienia miał ograniczoną zdolność rozumowania? Czy klient który broni się przed agresją takiego zombie uszkodzi lub spowoduje śmierć zombie odpowiada prawnie?

Pingu • Piątek [13.07.2018, 09:21:49] • [IP: 93.94.188.***]

Szanowna młodzieży która tak wesoło komentuje zajście, chciałbym Was poinformować, że za przyjazd tych służb/ Policja, Pogotowie / zapłacicie Wy bądź wasi rodzice więc nie widzę w tym nic wesołego gdy jakiś" prototyp" was okrada.Tak wam się podoba jak naćpany pajac wyciąga wam z kieszeni pieniądze?

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:35:59] • [IP: 62.69.229.**]

Od kiedy głaskanie jarzębiny, chodzenie boso czy walenie w ściany jest karalne? Pogotowie sprawdziło alkohol, ale narkotyków już nie i dlatego strachliwa policja zabrała nieszczęśnika do aresztu? A gdyby to był dedeerowiec, to też wzięliby go do aresztu?

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:13:40] • [IP: 178.235.176.***]

molestował jarzębinę?

Gość • Piątek [13.07.2018, 06:26:03] • [IP: 188.146.166.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:42:29] • [IP: 176.221.113.**]

A dopiero lewactwo i Kukiz 15 tak obstawali za legalizacją narkotyków, z marihuaną na czele. Wtedy dopiero by się działo!

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:40:43] • [IP: 176.221.113.**]

FLAKKA ZOMBIE! Już o tym narkotyku wszyscy wiedzą. Jest owiany sławą i coraz więcej ludzi będzie chciało go wypróbować. Do czego zmierza ten świat? Jak człowiek może takie rzeczy wymyślać i produkować dla innego człowieka? :(

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:36:07] • [IP: 178.238.245.**]

Dobrze, że Pan miał rower i pomógł Pan Policji. W imieniu lokalnej społeczności - dziękuję :-)

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:24:02] • [IP: 178.238.246.***]

Pójdę boso

Kejran • Czwartek [12.07.2018, 23:17:40] • [IP: 185.210.39.**]

Trzeba szybko reagować. W Somalii 1 typ po zażyciu flakka zamienił się w zombie i zaczął zarażać innych ludzi. Musiał wkroczyć uzbrojony oddział pobliskiego plemiennego watażki, który strzałami w głowę rozprawił się z pokaźną już grupką kilkunasty zarażonych. Ciała spalony i zasypano wapnem. Mam nadzieję że u nas w razie podobnego zdarzenie policja i wojsko nie zawahają się użyć ostatecznego rozwiązania kwestii zombie.

Oglądasz 1-25 z 52
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■