POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [07.07.2018, 10:52:43] • Świnoujście

Papuga Mila poszukiwana

Papuga Mila poszukiwana

fot. Czytelnik

Jeśli ktoś z naszych Czytelników zauważy charakterystyczny nastroszony czub i kolorowe upierzenie, będzie to właśnie Mila. Papuga wyfrunęła z domu, a jej właściciele bardzo się martwią.

"Jest to papuga rasy NIMFA, zaginęła/ wyfrunęła wczoraj tj. 06.07.2018 około godziny 16.00 lub 17.00 przy ulicy Markiewicza. Papuga reaguje na imię Mila. Numer kontaktowy: 501972946."

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Niedziela [08.07.2018, 09:47:13] • [IP: 164.127.64.**]

21:19 - Nie ufaj, to troll.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 06:58:02] • [IP: 95.129.227.***]

Tak znalazła się naprawdę.

Gość • Sobota [07.07.2018, 21:19:36] • [IP: 5.172.235.*]

Czy papuga już się odnalazła? Pytanie do osoby poniżej (wpis z 20;42) ;)

Gość • Sobota [07.07.2018, 21:01:36] • [IP: 83.20.255.***]

Po co komu taki głupi ptak w domu? Na zewnątrz przynajmniej mewy będą miały pokarm

Gość • Sobota [07.07.2018, 20:42:10] • [IP: 95.129.227.***]

Znalazła się! !! W szafie była xd

Gość • Sobota [07.07.2018, 16:39:55] • [IP: 93.94.184.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [07.07.2018, 14:37:29] • [IP: 37.47.167.***]

3 dni temu siedziała na parapecie na pl.Neptuna.

Gość • Sobota [07.07.2018, 13:56:57] • [IP: 94.217.198.***]

Trzymam kciuki zeby sie papuzka Mila odnalazla!!Dajcie znac!! Sliczna!!

Gość • Sobota [07.07.2018, 13:23:24] • [IP: 95.166.56.***]

Kolejny raz. Żal ptaka, właściciele bardzo nieodpowiedzialni. Tacy nie powinni mieć żadnych stworzeń w domu.

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:24:10] • [IP: 164.127.64.**]

Dobrze, że trafiła na lato, i to na cholerne suche i ciepłe (dość juz mam tej suszy i żółtego krajobrazu), to sobie końcówek nie odmrozi. Ciekawe, jak znajdzie wobec suszy wodę, bo u nas albo słona czy słonawa, albo nic, bo teraz gdy sucho, to nawet znikają oczka i wszelkie kałuże. No i pytanie, jak złapać„ papugę? Czy da się ona złapać? - Życzę złapania, oby stał sie cud.

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:23:42] • [IP: 92.42.112.***]

No właśnie, który to już raz wyfruneła? Pewnie udała sie do LIDLA na promocje :)

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:01:13] • [IP: 178.238.245.***]

A który to już raZ. pilnować lepiej i nie ma pisania potem.

Gość • Sobota [07.07.2018, 11:21:15] • [IP: 178.238.251.***]

Przynajmniej sobie pofruwa na wolności !

Oglądasz 1-13 z 13
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■