POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [22.06.2018, 16:53:18] • Świnoujście

Kasia Dobek piąta w Międzynarodowym Pucharze Lekkoatletycznym w Łowiczu

Kasia Dobek piąta w Międzynarodowym Pucharze Lekkoatletycznym w Łowiczu

fot. Organizator

Ponad 200 młodych sportowców z sześciu krajów wystartowało w XIII Międzynarodowym Pucharze Lekkoatletycznym, który został rozegrany 21 czerwca na stadionie im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu.

Obiekt łowickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gościł młodych, utalentowanych lekkoatletów już trzeci rok z rzędu. W międzynarodowej imprezie wzięli udział sportowcy urodzeni w latach 2005-2007 z Polski, Litwy, Łotwy, Słowacji, Estonii i Węgier.

Przed rozpoczęciem zawodów wszystkie reprezentacje przeszły w uroczystym pochodzie ulicami Łowicza z Nowego Rynku na arenę sportowych zmagań. Zawodnicy rywalizowali w takich samych konkurencjach, jak podczas ogólnopolskich Czwartków lekkoatletycznych w Łodzi, a więc: w biegu na 60, 300, 600/1000 metrów (dziewczęta/chłopcy), skoku w dal, skoku wzwyż oraz rzucie piłeczką palantową.

Kasia Dobek piąta w Międzynarodowym Pucharze Lekkoatletycznym w Łowiczu

fot. Organizator

Nasze miasto reprezentowała Kasia Dobek zwyciężczyni skoku wzwyż w Łodzi. Zaś w Łomży nasza Świnoujścianka uplasowała się na V miejscu, pokonując poprzeczkę na wysokości 125 cm, Gratulujemy.

Puchar ten kończy program "Czwartków Lekkoatletycznych" sezonu 2017/2018, którego organizatorem w naszym mieście był Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz".

Zapraszam młodzież do udziału w przyszłej edycji "Czwartków LA", a Kasi -nowych rekordów życiowych.

Anna Kryszan Dyrektor


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [27.06.2018, 08:58:15] • [IP: 37.7.187.*]

Kasia super. Gratulacje!!

Gość • Niedziela [24.06.2018, 00:36:15] • [IP: 176.221.123.***]

Jak by Kasia pokonała poprzeczke na 130 cm wysokości tak jak w Łodzi to miała by 3 miejsc na zawodach Międzynarodowych. Ale i tak dobrze że wcześniej zdobyła Mistrzostwo Polski. Brawo Kasia!

Gość • Sobota [23.06.2018, 16:27:32] • [IP: 31.0.81.**]

Gratulacje Kasia!!

Oglądasz 1-3 z 3
■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■