POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.06.2018, 20:07:54] • Świnoujście

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

fot. Czytelnik

Jest duży, gruby i niebezpieczny. Chodzi oczywiście o poler na jednym z promów Karsibór, który pomimo że nie był malowany, potrafi pobrudzić pasażerów żółtą farbą.

O sprawie poinformowała nas jedna z Mieszkanek Świnoujścia, która niestety pobrudziła sobie spodnie o poler.

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

fot. Czytelnik

- Chciałabym nagłośnić sprawę źle pomalowanych polerów na promie Karsibór.

Farba nie wyschła i pobrudziła mi spodnie. Nie było żadnej informacji że polery były malowane. Napisałam skargę do Żeglugi a oni mi odpisali ze nie było prowadzonych żadnych prac malarskich. Kto jest wiec odpowiedzialny za użycie źle rozcieńczonej farby? Do kogo teraz mogę się odwołać? - pyta Mieszkanka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 95, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 95

Gość • Poniedziałek [18.06.2018, 16:36:34] • [IP: 62.69.254.***]

JAK WIDAĆ WSZYSCY ZORIENTOWANI DO CZEGO SŁUŻY POLER

Gość • Niedziela [17.06.2018, 21:25:26] • [IP: 37.47.139.***]

poler to nie siędzisko pod duuuuupę co za matoły

Gość • Niedziela [17.06.2018, 17:27:53] • [IP: 31.0.85.**]

To jest do cumy a nie żeby du..posadzić

Gość • Piątek [15.06.2018, 05:41:54] • [IP: 176.221.123.**]

śliczny tyłeczek :*

Gość • Piątek [15.06.2018, 00:22:58] • [IP: 95.129.224.**]

a od kiedy poler jest do siadania trzeba było patrzeć gdzie siedzenie sie sadza

Gość • Czwartek [14.06.2018, 22:28:00] • [IP: 176.221.123.**]

cały dzień na rowerze to i tu jeszcze musiała usiąść. ...i płakać. ..a te sandały też pomalowali wam na promie...ależ dziś ludzie macie problemy. ..

Gość • Czwartek [14.06.2018, 22:06:33] • [IP: 176.221.123.***]

do Gość • Środa [13.06.2018, 22:41:55] • [IP: 176.221.123.***] napiszę krótko DEBIL jesteś do potęgi... TAKI TYPOWY ĆWIERĆINTELIRENT z ciebie.Nie rozumiesz tematu i sensu. Co dla inteligentnych ludzi jest podłogą. ..dla ciebie jest sufitem...Mimo wszystko. .Pozdrawiam.. i łączę się w cierpieniu twojej rodziny, nad twoją ułomnością...Przekażę nawet parę złoty, na fundusz niepełnosprawnych umysłowo, których jesteś beneficjentem.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:15:40] • [IP: 164.127.164.***]

Ludzie, co wy tu bredzicie? Elementy tak bliskie pasażerów powinny byc zabezpieczone, no przynajmniej pomalowane farbą, która naprawde zasycha. Przecież nie chodzi tu tylko o usiądnięcie, ale w ogóle o kontakt spodni, spódnicy z tych polerem. Powinien być pomalowany właściwie i właściwą farba. Skoro to prom dla ludzi, a nie dla krów przewożonych na wysepki karsiborskie.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 19:55:46] • [IP: 176.221.122.***]

Wstydzic powinien sie ten kto to malował a jeszcze bardziej ten kto ta prace odebrał

Gość • Czwartek [14.06.2018, 17:59:41] • [IP: 94.254.235.**]

stare marynarskie powiedzenie mówi: na polerach siadają tylko. ... i mewy. Wrodzona grzeczność nie pozwala mi wpisać tego słowa. Śmiech na sali. Może usunąć wszystkie polery w mieście?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 17:51:30] • [IP: 37.248.178.**]

Ja bym zaczął od tego czy to jest ławka do siedzenia... Skarga... He śmieszne

Gość • Czwartek [14.06.2018, 16:59:16] • [IP: 37.47.141.***]

A od kiedy można ba nim siadać !!l

Gość • Czwartek [14.06.2018, 15:13:43] • [IP: 88.156.233.***]

Normlanie temat dla Uwagi, to nie jest do siadania.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 14:54:24] • [IP: 88.156.232.**]

przecież to nie ławka to o co pretensje i żale

GOŚCIU • Czwartek [14.06.2018, 14:23:42] • [IP: 92.40.249.***]

MARINERO ZAPOMNIAŁ DODAĆ UTWARDZACZA DO FARBY, ALBO DODAŁ NIE TEN CO TRZEBA LUB ZA MAŁO ;)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:20:26] • [IP: 178.23.110.**]

Znam ja.chcecie jej dany by się z niej pośmiać na mieście 😀

Gość • Czwartek [14.06.2018, 12:03:59] • [IP: 176.221.122.***]

stare marynarskie przysłowie doskonale mówi KTO SIADA NA POLER:)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:56:52] • [IP: 37.47.128.***]

Mam nadzieję, że czytelniczka to wszystko czyta i następnym razem zastanowi się dwa razy zanim obwini za swoją głupotę wszystkich dookoła :) i życzę mieć tylko takie problemy...

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:47:40] • [IP: 62.69.254.***]

Wymagamy od młodzieży odpowiedzialności za swoje czyny a tu w Żegludze brak -żenada

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:04:23] • [IP: 164.127.164.***]

10:25 - Nieprawda, jeśli bawet by nie usiadła, to mogła sie otrzeć o ten poler, więc niechże promiarze zadbają o stan promu, niech przemalują farbą, która umie zaschnąc..

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:25:30] • [IP: 92.42.112.***]

"Do kogo teraz mogę się odwołać? - pyta Mieszkanka." Odwołaj sie do swojej głupoty, i dobra rada na przyszłość: nie siadaj na grillu, bo sobie doope poparzysz :)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:21:29] • [IP: 176.221.122.***]

Szkoda polera.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:17:27] • [IP: 80.245.179.***]

A może to nie farba tylko jakiś kleks ?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:01:37] • [IP: 80.245.178.***]

mój poler tez czeka by niego usiąść ;)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 09:58:46] • [IP: 95.129.224.**]

A Pani przeszła obok i sandałów sobie nie pobrudziła wiec czytelniczka miała pecha.

Oglądasz 1-25 z 95
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Uwaga na silne wiatry W związku z zapowiadanym, w najbliższych dniach, silnym wiatrem administratorzy miejskich parków i cmentarzy komunalnych apelują do mieszkańców i gości, aby w tym czasie nie wchodzić do parków, na teren cmentarzy i innych zadrzewionych terenów, gdzie wichura może łamać gałęzie, a nawet przewracać drzewa ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■