POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.06.2018, 23:13:46] • Świnoujście

Ten mieszkaniec poczuł bluesa samorządowego. Postanowił odebrać mikrofon przewodniczącej PO i powiedzieć kilka słów o tym, co myśli... Musicie to zobaczyć!

Konferencja podczas której PO wspólnie z Nowoczesną ogłosiły kandydata na prezydenta w nadchodzących wyborach samorządowych odbywała się na Placu Wolności. Każdy z Mieszkańców mógł się jej przysłuchiwać, a jeden nawet postanowił przejąc mikrofon.

O tym, czego, jego zdaniem brakuje w mieście podzielił się na oczach wszystkich. Obecny na konferencji w otwartej przestrzeni mężczyzna zapytał, de facto Olgierda Geblewicza, którego uznał najwyraźniej za kandydata na prezydenta miasta, kiedy w Świnoujściu powstanie molo i stałe połączenie. W swoich postulatach był zdecydowany i nie pozwolił odebrać sobie mikrofonu, wyrwanego chwilę wcześniej, prowadzącej spotkanie Elżbiecie Jabłońskiej. Trzeba przyznać, że, choć wystąpienie nietuzinkowe, rozbawiło organizatorów i gości konferencji. Ten "gość specjalny" koniec swojego wystąpienia podsumował słowami uznania dla Marszałka Województwa, mówiąc, że zagłosuje na niego w nadchodzących wyborach, bo na obecnego prezydenta już nie zamierza...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 101

Gość • Sobota [16.06.2018, 19:10:49] • [IP: 94.254.232.**]

Poczuł bluesa bo miał 3, 5 promila alkoholu

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:54:17] • [IP: 178.238.245.**]

5 mk korki u was... kandytat na molo gada marzenia!!

swinoujscianie • Czwartek [14.06.2018, 15:41:01] • [IP: 80.245.186.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:55:42] • [IP: 91.231.92.***]

a staremu bieganie w głowie zamiast synem sie zająć...

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:46:10] • [IP: 93.94.186.***]

WSZYSTKIM : P O - wszańcom i donoszącym E U R O - PEJSOM ORAZ p R U D O - rdzawym ukąszeńcom komunistycznym menagerom 6 2 5 0 pln. M Ó W I M Y STANOWCZE : NEIN N O P A S A R A N DO ROBOTY darmochłony, na traktory.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 00:53:35] • [IP: 178.235.182.**]

Co, znowu wystawiają tego nieudacznika? Już raz dostał kopa.. Litości!

Gość • Środa [13.06.2018, 22:23:50] • [IP: 92.42.112.***]

Zadowolone miny POlszewików świadczą o tym, że szopkę pt" skok mieszkańca na mikrofon" uważają za udaną. Bo lepiej o molu mówić niż o miliardowych aferach PO.

Gość • Środa [13.06.2018, 21:35:36] • [IP: 95.129.225.**]

Oszuści i cwaniaki bez honoru. Dalej sobie twórzcie koalicję z PiS i wmawiajcie głupoty ludziom że jesteście za a nawet przeciw. Nikt już tego nie kupi.

Gość • Środa [13.06.2018, 21:00:14] • [IP: 176.221.123.**]

MARYNARKA WOJENNA RP hehehe. ..

Gość • Środa [13.06.2018, 20:24:30] • [IP: 46.169.91.***]

O RANY BOSKIE ! TO SYN KONONOWICZA NAS ODWIEDZIŁ, TYPOWY POLAK KATOLIK NA 100%, WODA ŚWIĘCONA MU LEKKO SPLĄTAŁA RESZTKI W ŁEPETYNCE, ALLELUJA I DO PRZODU !

Gość • Środa [13.06.2018, 19:50:52] • [IP: 94.254.230.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.06.2018, 19:30:51] • [IP: 31.0.71.**]

NIGDY PLATFORMA!! Dość już waszego okradania państwa, korupcja, układy, machloje!!

Gość • Środa [13.06.2018, 19:13:26] • [IP: 37.47.160.***]

No to już po jego karierze w Marynarce... Szkoda ojca

Gość • Środa [13.06.2018, 18:42:05] • [IP: 176.221.123.***]

kiedy Katolicka PIS wystawi swojego Kandydata czekamy

Gość • Środa [13.06.2018, 18:06:34] • [IP: 178.238.253.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.06.2018, 17:55:48] • [IP: 178.238.251.***]

pan Sliwiński jest dobrym gospodarzem w swojej pracy to i miastem zarządzać potrafi !

Gość • Środa [13.06.2018, 17:22:41] • [IP: 89.73.50.**]

Maszz litteer litteerkkii do terminatorka?? Sąsiad zdrowo na promilu

Gość • Środa [13.06.2018, 16:59:06] • [IP: 62.69.254.**]

Czy P. Jabłońska reprezentuje aferzystów PO ? Powinna zniknąć z fonii i wizji.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:55:12] • [IP: 80.245.179.***]

Pani Jabłońskiej gratuluje opanowania i kontrolowania sytuacji. Ja bym nie zdzierżył takiego *.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:52:15] • [IP: 80.245.179.***]

Głosuje na PO by wywalić obecna ekipę typu czerwona baśka.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:29:25] • [IP: 83.11.171.**]

O CZYM TEN NIEDOROZWÓJ GADA, A SPYTAŁ SIĘ ZŁODZIEJI CO ONI ZROBILI I GDZIE JEST POLSKA PRZEZ NICH SPRZEDANA, I ILE MU ZA TO ZAPŁACILI.PRECZ Z TYMI PARTIAMI.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:26:29] • [IP: 93.94.188.***]

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... wszy wszy wszystko jajajasne

Maślankiewicz • Środa [13.06.2018, 15:22:47] • [IP: 193.188.198.**]

Jak się ma takich kandydatów i taki elektorat, to ja panu Żmurkiewiczowi już dzisiaj mogę pogratulować sukcesu wyborczego. Panie Januszu! Sto lat życzę i kolejnych kilku kadencji.

Gość • Środa [13.06.2018, 14:19:34] • [IP: 62.69.252.***]

"przygptowani" jesteście bo PIS wam przygotował. Obie kluczowe inwestycje gazoport i tunel są dziełem PIS czy komuś się to podoba czy nie. PO zbudowała tunel w Gdańsku, i gazoport też chciała w Gdańsku.

Gość • Środa [13.06.2018, 14:18:09] • [IP: 176.221.122.***]

Pan Śliwiński nie dba o mieszkańców. Jak się.ma zabiegi w Rusałce to powinien być parking z tyłu za darmo a na sezon nawet pracownikom nie dają zaparkować, żeby do pracy dojechali.Szczyt pazerności.

Oglądasz 1-25 z 101
■ Po trzygodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła uchwałę zmieniające obowiązujące od 2008 granice strefy uzdrowiskowej C. Decyzja otwiera drogę wykonawcy do podjęcia prac budowlanych przy ulicy Bydgoskiej gdzie powstać ma nowy Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy ■ Joanna Agatowska: "Jesteśmy stawiani pod ścianą; ZPO jest bardzo potrzebny, trzeba to zrealizować ale boję sie podnieść rękę bo zbyt dużo niejasności jest w przebiegu działek, rozwiązań dotyczących parkingów. Liczę, że jednak wywiąże się tu dyskusja ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■