POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.06.2018, 15:00:32] • Świnoujście

Garnek postawił na nogi cztery zastępy strażaków. Mieszkańcy byli w szoku!

Garnek postawił na nogi cztery zastępy strażaków. Mieszkańcy byli w szoku!

fot. Czytelnik

To miała być zwykła poniedziałkowa kolacja w jednym z budynków przy ulicy Armii Krajowej. Jak się okazało, roztargnienie lokatora postawiło na nogi cztery zastępy straży pożarnej oraz sąsiadów, którzy myśleli że płonie mieszkanie w ich kamienicy.

Po godzinie 18:00, na ulicę Armii Krajowej wysłane zostały trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz jeden zastęp Wojskowej Straży Pożarnej. Jak się okazało, z jednego z mieszkań wydobywał się gęsty dym.

Z informacji jakie uzyskaliśmy od Oficera Dyżurnego PSP w Świnoujściu, wynika że interwencja dotyczyła zostawionego na gazie garnka, który odpowiedzialny był za zadymienie pomieszczenia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ SLD - 6 mandatów (Agatowska, Bartkowiak, Włodarczyk, Szpytko, Teterycz, Kaczmarek) Żmurkiewicz - 5 mandatów (Sujka, Niewiarowski, Żmurkiewicz, Michalska, Kowalski) PO - 4 mandaty (Jabłońska, Góreczny, Borowski, Waga) PIS - 3 mandaty(Mrozek, Jurkiewicz, Staszyński) Grupa Morska - 3 mandaty (Konkloewska, Nowicki, Marszałek) ■
■ Zacięta walka o prezydenturę Miasta Żmurkiewicza z Agatowską zakończona. Żmurkiewicz wygrywa 51,53% ■ Uwaga. Pan jadący w dniu 21.10.2018 r. pociągiem ze Szczecina Głównego do Świnoujścia. Pociąg REGIO 78405 Odjazd ze Szczecina 17.25 a w Goleniowie Pan wyszedł na peron zapewne zapalić papierosa . Konduktorka dała sygnał do odjazdu i został Pan na peronie pozostawiając w pociągu plecak. Jeśli w plecaku posiadał Pan wartościowe rzeczy to proszę się zgłosić na PKP gdyż plecak został przekazany konduktorce. Obserwowałam że Pana nie ma i podróżni widzieli że plecak zabrała konduktorka a ja jej zgłosiłam i coś mi nie zrozumiałe odpowiedziała że musi zabrać plecak do Szczecina – informuje świadek zdarzenia ■